Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

musisz sie przejechać po drutach wysokiego napięcia;]

nie bądz wredny kolego :thumbsup:

oj troche mu sie nalezalo ;) poprawna polszczyzne chociaz w minimalnym stopniu znac moglby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj troche mu sie nalezalo ;) poprawna polszczyzne chociaz w minimalnym stopniu znac moglby ;)

Poza tym temat byl juz walkowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam takie pytanie:

Mam sztuczkę 10 z 21 która brzmi następująco : Pokonaj lecącego przeciwnika w walce wręcz. Próbowałem wielu sposobów ale do tej pory nie zaliczyło mi tego. Jak ktoś by opisał dokładnie co trzeba zrobić to będę wdzięczny.

dzięki.

Edytowane przez Kurach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam !

Mam takie pytanie:

Mam sztuczkę 10 z 21 która brzmi następująco : Pokonaj lecącego przeciwnika w walce wręcz. Próbowałem wielu sposobów ale do tej pory nie zaliczyło mi tego. Jak ktoś by opisał dokładnie co trzeba zrobić to będę wdzięczny.

dzięki.

Musisz mieć farta i kiedy Cole robi wykop w górę, to wtedy następny zadany cios musi być śmiertelny. Przynajmniej ja tak to zrobiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz mieć farta i kiedy Cole robi wykop w górę, to wtedy następny zadany cios musi być śmiertelny. Przynajmniej ja tak to zrobiłem

aha czyli najlepiej troszkę pomęczyć świeżaków z solówy i sztuczka powinna wpaść :)

Edytowane przez Kurach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam sztuczkę 10 z 21 która brzmi następująco : Pokonaj lecącego przeciwnika w walce wręcz. Próbowałem wielu sposobów ale do tej pory nie zaliczyło mi tego. Jak ktoś by opisał dokładnie co trzeba zrobić to będę wdzięczny.

dzięki.

Mi sztuczka ta wyszła kilkukrotnie podczas tłuczenia tych małych metalowych pająków z drugiej dzielnicy. Mają one to do siebie, że czasem atakują z wyskoku. W takiej sytuacji trzeba szybko uderzyć i strącić owego pająka w locie.

Drugi sposób polecany "na forach" to podejście do któregoś z przeciwników stojących na dachu, i zaatakowanie go kombosem przy samej krawędzi. Podobno przy odrobinie szczęścia przeciwnik spadnie, a Cole poleci za nim i walnie go jeszcze w locie - ale ten sposób osobiście nigdy mi nie wyszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Otóż zakupiłem zwykłą wersję gry, lecz jak dzisiaj byłem w Empiku to zauważyłem otwarte pudełko EK z kodem do dodatkowego ciosu. Czy pobrany cios będzie mi działał, jeżeli mam zwykłą wersję gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanko. Otóż zakupiłem zwykłą wersję gry, lecz jak dzisiaj byłem w Empiku to zauważyłem otwarte pudełko EK z kodem do dodatkowego ciosu. Czy pobrany cios będzie mi działał, jeżeli mam zwykłą wersję gry ?

Oczywiście. O ile go ktoś wcześniej nie przepisał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeszcze są wolne miejsca :) Jak się cieszę, że mieszkam na zadupiu :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam pytanko. Otóż zakupiłem zwykłą wersję gry, lecz jak dzisiaj byłem w Empiku to zauważyłem otwarte pudełko EK z kodem do dodatkowego ciosu. Czy pobrany cios będzie mi działał, jeżeli mam zwykłą wersję gry ?
Nie, jeszcze są wolne miejsca :) Jak się cieszę, że mieszkam na zadupiu :) hehe

Jak ci z Empiku zobaczą to rozpakowane EK to zapakują spowrotem, ktoś kupi i mu kod nie będzie działać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie u mnie :0

Steel Box i inFamous są rozpakowane. Poczytałem se instrukcje, pooglądałem pudełka i przepisałem kod. A w pudełku jest napis: "Płyta znajduje się przy kasie". Nie wierzysz ? W weekend będę w Empiku to zdjęcia zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ci z Empiku zobaczą to rozpakowane EK to zapakują spowrotem, ktoś kupi i mu kod nie będzie działać xD

To nie jest śmieszne. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest śmieszne. :down:

owszem jest. bo jka widac glupota pewnych ludzi nie zna granic, walczyc sie znia nie da, jedyne co pzostaje to smiac sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja inFamous na Zero Punctuation.

Jestem zaskoczony faktem że Yahtzzemu gra się nawet spodobała. Najczęściej miesza je wszystkie z błotem.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj ukończyłem grę i muszę powiedzieć, że zakończenie mnie zaskoczyło. Wnioskując po zakończeniu możemy się spodziewać inFamous 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
owszem jest. bo jka widac glupota pewnych ludzi nie zna granic, walczyc sie znia nie da, jedyne co pzostaje to smiac sie

Hoila, hola panie.. Ja tu jestem głupi ? Raczej cwany i chamski. Poza tym kod już mam na konsoli, i jutro idę w Empiku powiedzieć, ze muszą to pudełko zapakować bo jest tam voucher :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hoila, hola panie.. Ja tu jestem głupi ? Raczej cwany i chamski. Poza tym kod już mam na konsoli, i jutro idę w Empiku powiedzieć, ze muszą to pudełko zapakować bo jest tam voucher :)

moj drogi miale mna mysli glupote pracownikow empiku :) a ty owszem cwany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hoila, hola panie.. Ja tu jestem głupi ? Raczej cwany i chamski. Poza tym kod już mam na konsoli, i jutro idę w Empiku powiedzieć, ze muszą to pudełko zapakować bo jest tam voucher :)

Po co? Przecież i tak już dzięki tobie i tobie podobnym nie działają te kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wydaje wam się to dziwne, że Empik otwiera pudełka z grami i wyciąga z nich płyty (odbiór przy kasie). Ja osobiście nie kupiłbym gry niezapakowanej oryginalnie tzn. w folię z logo Playstation za cenę nowości. Według mnie jest to już gra używana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to zalezy od odzialu Empiku, ale z tego co wiem to w niektorych pracownicy moga sobie czasami pozyczac gry na chwile do domu, a pozniej wracaja zapakowuja i wrzucaja spowrotem na poleczke :) a jak ktos sie dopiero kilka dni w pracy to moze zapomnial zapakowac :D hehehe

P.S. wiem o takich akcjach z dobrego zrodla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm to zalezy od odzialu Empiku, ale z tego co wiem to w niektorych pracownicy moga sobie czasami pozyczac gry na chwile do domu, a pozniej wracaja zapakowuja i wrzucaja spowrotem na poleczke :) a jak ktos sie dopiero kilka dni w pracy to moze zapomnial zapakowac :D hehehe

P.S. wiem o takich akcjach z dobrego zrodla :P

Ja na innym forum mam znajomego pracownika empiku, i tez moge potwierdzic, ze takie akcje maja miejsce.

Nie polecam kupowac gier w empiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wydaje wam się to dziwne, że Empik otwiera pudełka z grami i wyciąga z nich płyty (odbiór przy kasie). Ja osobiście nie kupiłbym gry niezapakowanej oryginalnie tzn. w folię z logo Playstation za cenę nowości. Według mnie jest to już gra używana.

Zgadzam się z tobą. Też bym takiej gry nie kupił, chce aby płytka była oryginalnie zapakowana w pudełku, a nie, że oni sobie ją wyjmują i wsadzają do jakiegoś pudła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mają dobrą wymówkę. Mogą powiedzieć, że to zabezpieczenie przed kradzieżą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w trójmiejskich empikach gry są zawsze w pudełkach zafoliowane folią z logo playstation i w takich przeźroczystych plastikowych pudełkach chroniących przed kradzieżą, które otwierają dopiero przy kasie... Gdzie wy mieszkacie, ze nie mają tam tak podstawowego wyposażenia tylko bawią się w odbieranie gier u kasjera ;P ? Spotkałem się tylko z wyjmowaniem płyt z gazet do odbioru u sprzedawcy, ale to w małych kioskach albo głupich hipermarketach.

Co do wcześniejszego odpakowywania produktów to zauważyłem, że niektóre filmy na blu-ray w saturnie są zapakowane w jakąś tandetną folię bez loga blu-ray i hologramu - Albo były wcześniej odpakowywane, albo filmy blu-ray po prostu powszednieją :P Chciałbym jeszcze dodac, że w filmy na BD są gorzej wydawane niż np. w Wielkiej Brytanii, tam dostajemy solidne grube pudełko jak od gry i jakieś książeczki z ofertami Sony i takie tam, a w Polsce cieńkie pudełeczka w których z reguły nie ma nic oprócz filmu i ledwo się okładka trzyma :P A do tego na wyspach taniej...

Wracając do tematu gry to strasznie mnie wkurza sztuczka w której musimy zwalic trzech kolesi z dachu, mam wymaksowanego tego odpychającego skilla, a i tak czasem jak stoi 3 blisko siebie to dwóch trafia a trzeciego nie... Do platyny został mi tylko jeden odłamek to znalezienia (tutaj z kolei mogli by zrobic trofea za znalezienie wszystkich odłamków na danej wyspie bo bym chociaz wiedział gdzie szukac) i kilka głupich sztuczek ;P

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×