Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

@Wronator

Tak, poprostu wybierasz przy zapisywaniu zeby zapisywało na nowym slocie ;]

@Nxtfun

Prawdopodobnie użyłeś karmicznego przeciążenia albo zabiłeś paru przechodniów i karma ci minimalnie spadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie rozwaliłeś dużo samochodów i przechodniów:)

@UP

uprzedziłes mnie;]

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem godzinę po rozpakowaniu gry i ograniu. W przeciwieństwie do innych ja wypiszę same minusy bo plusów za dużo by wymieniać :

- początkowe ustawienia kamery - co za idiota ustawił odwrócone jako default ?

- karma - przechodnie latają i fruwają podczas rozwałki ale punktów karnych ani widu ani słychu...

- autosave - co z tego, że mogę zapisać grę skoro to nic nie daje..

Jak dla mnie gra jest świetna a to tylko dotychczasowe spostrzeżenia. A i na koniec pytanko : brat chce mieć u mnie save ale nie wiem czy można mieć kilka slotów a swojego "progressu" nie chcę poświęcić aby się o tym przekonać. Wie ktoś coś na ten temat ?

-Początkowe ustawienie kamery zależy jak poruszysz analogiem podczas tutorialu. Jak każą Ci spojrzeć do góry, a Ty analogiem ruszysz w dół to Ci się odwraca oś Y. Czyli po prostu źle wykonałeś polecenia

- Nie wiem czy zauważyłeś, ale uderzając piorunem w przechodnia w lewym górnym rogu zaczyna świecić się czerwona ćwiartka - dostajesz złą karmę. Karma nie zmienia się tylko przez punkty doświadczenia.

- Tak, aby przed wykonaniem misji z wyborem karmy, jak wybierzesz opcję inną niż grasz postacią (po innej stronie), to żebyś mógł zadanie wykonać od nowa. Przy autosavie nie masaz takiej opcji, ale za to zaoszczędza Ci czasu na zapisywaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- Nie wiem czy zauważyłeś, ale uderzając piorunem w przechodnia w lewym górnym rogu zaczyna świecić się czerwona ćwiartka - dostajesz złą karmę. Karma nie zmienia się tylko przez punkty doświadczenia.

Skoro tak to strasznie wolno musi się zmieniać bo ja już tyle niewinnych ludzi skrzywdziłem podczas masakry na ulic, a wskaźnik nadal mam na strażniku :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak to strasznie wolno musi się zmieniać bo ja już tyle niewinnych ludzi skrzywdziłem podczas masakry na ulic, a wskaźnik nadal mam na strażniku :down:

Pamietaj ze tez robisz dużo dobrego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy moze mi ktos powiedziec, gdzie znajduja sie anteny? Tak mniej wiecej na jakich budynkach, Mam juz 2 i wciaz nie moge znalezc trzeciej.

Ogolem gra super!

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy moze mi ktos powiedziec, gdzie znajduja sie anteny? Tak mniej wiecej na jakich budynkach, Mam juz 2 i wciaz nie moge znalezc trzeciej.

Ogolem gra super!

Dzieki.

Jak wciskasz Lewego analoga to na mini-mapie powinny się na obrzeżach pojawiać takie szare kręgi wskazujące ci gdzie znajduje się najbliższa antena. Jezeli sie nie pokazują to znaczy ze nigdzie w pobliżu nie ma i szukać musisz gdzie indziej

Mapki z pokazanymi dokladnie gdzie są(click!)

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, bardzo mi pomogles!

Zmierzam ku kolejnej misji. Gra swietna 100% PL, w dodatku z Hancockiem na Blue-ray w zestawie! ; D

Miod!

@down

I ten lektor... 'co do kur**?' Bez cenzury : d, ale move bitch juz nie bylo : D

Edytowane przez Ziia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj ze tez robisz dużo dobrego :P

Bo się staram ale trochę wysiłku włożyć w bycie prawym by się przydało a tak nawet jak nie jesteś postrachem ulic możesz beztrosko masakrować ludność lokalną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo się staram ale trochę wysiłku włożyć w bycie prawym by się przydało a tak nawet jak nie jesteś postrachem ulic możesz beztrosko masakrować ludność lokalną...

Zrobiłem kiedyś dla funu Thunder Dropa z wysokiego budynku, rozwaliłem około 5 samochodów i dziesiątki ludzi (nie wiedzialem ze tam są), karma mi spadła o cały poziom w dół, poza tym bez sensu by było gdyby za każdego skaleczonego przechodnia (bo wbrew pozorom nie tak łatwo ich zabić) obniżało ci drastycznie poziom karmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo się staram ale trochę wysiłku włożyć w bycie prawym by się przydało a tak nawet jak nie jesteś postrachem ulic możesz beztrosko masakrować ludność lokalną...

Może to też zależy od poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie poboczne z fotografem i kaze mi zrobic siatke indukcyjną... co to jest ?

EDIT: dobra mam, to slizganie sie po przewodach :P

Edytowane przez djNneon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zadanie poboczne z fotografem i kaze mi zrobic siatke indukcyjną... co to jest ?

przejechac na linie albo na torach. tez bylo walkowane kilka stron temu. wystarczy poszukac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może to też zależy od poziomu trudności.

Być może, ja gram od początku na średnim i jakoś beztrosko mogę robić na ulicach pożogę... Ale i tak nic nie przebije motywu z wysysaniem życia : już brakowało mi dosłownie kilku dobrych uczynków do bohatera i postanowiłem kogoś pozbawić energii - robię to i... karma spadła mi do strażnika ! Ta gra mnie rozwala :P

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, jak jesteś w czasie ogromnej rozpierduchy, to gdy trafisz przechodnia, zaraz potem zabijasz przeciwnika, więc to się jakoś neutralizuje. A jak tak po prostu wysysasz z kogoś życie... Jakoś jest to uzasadnione. Mi bardzo szybko wzrastała karma, gdy uleczałem ludzi. Często ich w walce trafiałem, ale zabijałem przeciwników i ich uleczałem. Tak więc, od połowy gry miałem cały czas praktycznie max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłem kiedyś dla funu Thunder Dropa z wysokiego budynku, rozwaliłem około 5 samochodów i dziesiątki ludzi (nie wiedzialem ze tam są), karma mi spadła o cały poziom w dół, poza tym bez sensu by było gdyby za każdego skaleczonego przechodnia (bo wbrew pozorom nie tak łatwo ich zabić) obniżało ci drastycznie poziom karmy :P

Mialem dokladnie tak samo jeszcze pryz okazji zabilem osobe od misji pobocznej i bummm 3/4 paska w doł ale od kiedy mam bohatera to ta karma mi prawie nie spada ;p 68% gry dobiero zrobilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tej misji, w której musieliśmy osłaniać autobus z chorymi ludźmi jest taka misja, w której musimy zniszczyć parę autobusów terroryzujących miasto (wybaczcie- jestem chory i nie mam pamięci do nazw :) )

No i stąd pytanie- Jak zniszczyć autobus? Próbuję wszystkiego, ale nie daje rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wskoczyć na niego z budynku i naładować generator na jego dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją od fotografa. Na początku muszę pokonać paru przeciwników, potem wyssać dwa razy energię, trzy razu użyć gromu a potem pisze "Wykonaj siatkę indukcyjną"? Ale jak to zrobić? Gram jako zły. Mam już klasę niesławny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a potem pisze "Wykonaj siatkę indukcyjną"?

ale kto pisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zrobieniu tych poprzednich zdjęć muszę zrobić jeszcze kolejne (to znaczy ja robię tylko triki). Pisze mi na tekst na górze "wykonaj siatkę indukcyjną". To jest 0 z 2 zdjęć.

I właśnie nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z misją od fotografa. Na początku muszę pokonać paru przeciwników, potem wyssać dwa razy energię, trzy razu użyć gromu a potem pisze "Wykonaj siatkę indukcyjną"? Ale jak to zrobić? Gram jako zły. Mam już klasę niesławny.

musisz sie przejechać po drutach wysokiego napięcia;]

ale kto pisze?

nie bądz wredny kolego :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bądz wredny kolego :thumbsup:

ok ok :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×