Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Purchase every negative Karma upgrade for each power.

Dla dobrego wpadło gdy kupiłem WSZYSTKIE UPDATEY, wiec trzeba kupić każde ulepszenie do każdej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Purchase every negative Karma upgrade for each power.

Dla dobrego wpadło gdy kupiłem WSZYSTKIE UPDATEY, wiec trzeba kupić każde ulepszenie do każdej mocy.

UPDATE'Y, które są na czerwono(negative karma)!! Ja miałem wykupione tylko te na czerwono i wpadło trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A grałeś na HARD?

Tutaj cię zaskoczę, ale tak. Oczywiście po kupieniu wszystkich złych zostało coś rzędu 3k. Na ''neutralne'' nie wystarczyło do końca. Choć połowę z nich miałem, więc nei mam pojęcia jak wy gracie :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Purchase every negative Karma upgrade for each power.

Dla dobrego wpadło gdy kupiłem WSZYSTKIE UPDATEY, wiec trzeba kupić każde ulepszenie do każdej mocy.

sranie w banie. jak grasz jako dobry wystarczy ze kupisz tylko te moce zaznaczone na niebiesko, a jak grasz jako zly tylko te czerwone. jak zes zostawil jakas moc na niebieko jak grales jako dobry na koniec a kupiles wszystkie szare, to sie nie dziw ze trofeum wpadlo jak kupiles wszystkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaaaa, już rozumiem na czym to trofeum polega... Mój błąd... Jak wpadało mi to dobre trofeum to ostatnią moc jaką sobie zostawiłem to było to za 12000PD dla tego tak myślałem, że trzeba było wszystkie moce kupić dla dobrego bądź złego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedlem cala gre na Hard i nie dostalem trofeum teraz robie znowu na hard zlym i mam nadzieje ze dostane co do brakujacego pd to co za problem po przejsciu je zdobyc przeciez jest cholernie duzo wrogow. Mecza mnie teraz te shardy i sztuczki :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam brakuje, to wczytajcie save (jeśli macie;x) w dzielnicy historycznej przed zejściem do kanałów. Dostajemy tam burzę piorunów, a na 3 generatorze za zabicie wszystkich dostajesz średnio 1k PD, więc można tak do końca, oczywiście na easy. Jeśli już po ptokach to cóż, pozostaje latać po misjach pobocznych.

Edytowane przez SlayeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą skończyłem grę na easy jako dobry.Gra b.dobra, fajnie rozwninięta możliwość dalszych losów Cole'a i całego Empire City.Teraz zostały mi tylko dead dropy, shardy i 1 sztuczka (zdmuchnąć 3 za 1 razem) i zaczynam grę na hard jako zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.wczoraj wpadła moja pierwsza platynka, z której naprawdę się ciesze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie zdecydowalem i kupilem infamous (wybieralem jeszcze miedzy terminatorem i red faction) i mysle ze nie pozaluje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sie zdecydowalem i kupilem infamous (wybieralem jeszcze miedzy terminatorem i red faction) i mysle ze nie pozaluje ;)

Red Faction też zarąbiste. InFamous też z resztą. Miałbym dylemat między tymi grami. Dlatego mam obie :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzisiaj kupiłem InFamous. Z braku czasu przeszedłem tylko pierwszą misje i dobre wrażenie po demie nie znikło. Ba! Gra wręcz jeszcze bardziej mnie zaintrygowała...

P.S. W MM w Rybniku jest fajna oferta. InFamous + film = 149 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie w Playstation Home, bedzie to część Empire City czyli głównego miasta w grze. W sumie ten fakt nie dziwi, gdyz samo demo z PS Store rozeszło się w milionowym nakładzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś swoją kopie i gra bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.Grałem w demo i tak sobie mi podeszło ( nie przeszedłem całego) a tu gra cud miód i orzeszki !. Jestem teraz na 9 misji. Gre polecam wszystkim : ) Zmudne jedynie bedzie zbieranie odlamkow bo jest ich az 350 : |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około dwóch godzinach spędzonych przy grze najbardziej chyba zaskoczyły mnie komentarze ludzi z ulicy kiedy sobie "spaceruje". Momentami czuje się jak prawdziwy (anty)bohater jak słyszę teksty typu: "Patrzcie to on naprawdę żyje i się porusza! Chodźcie popatrzeć!".

Naprawdę szacun dla Sucker Punch za stworzenie takiej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ludzie spacerujacy ulicami sa na prawde swietnie zrobieni :) nie sa tak obojetni na sytuacje do okola nich jak w niektorych grach

za niedlugo pewnie czeka mnie drugie przejscie gry i platynka

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glownego miasta w grze? moze sie czepiam ale jest jakies inne miasto?;>

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
glownego miasta w grze? moze sie czepiam ale jest jakies inne miasto?;>

A to ty jeszcze nie wiesz? Pod wodą jest Las Vegas :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, wybaczcie ale mam takie głupie pytanie xD

Jestem teraz przy misji gdzie Trish prosi mnie o pomoc bo zrzucili paczki z medykamentami i mam je obronić. Jak daleko jeszcze do końca gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gdzieś w połowie jesteś... Pierwsze miasto, prawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba gdzieś w połowie jesteś... Pierwsze miasto, prawda ??

Tak pierwsze, choć na chwilę obecną już pokonałem tego bosa (Sasha?) i wyszedłem do Slumsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jakąś połowę - 2/3 gry masz za sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×