Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

To już jakąś połowę - 2/3 gry masz za sobą

Raczej 1/3.

Ja mam dziwny problem. Obecnie jestem na 3 wyspie, gdzie mam za sobą 50% pobocznych misji. Pierwsza wyspa pod tym względem zaliczona na 100%, problem dotyczy drugiej, gdzie na samej północy pozostał mały skrawek na czerwono. Jest szansa, że jeszcze jakaś misja się uaktywni, czy może coś źle zrobiłem (tylko co?).

Z góry dzięki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poszukać tam wrogów, z pierwszego lepszego wypadnie misja by znaleźć pakę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post pod postem żeby ktoś to zobaczył:

pytanko - czy to normalne, że nowo odkryte skrzynki kontaktowe nie pojawiają się w start -> skrzynki kontaktowe ? czy tam tylko zachowują się skrzynki, które wnoszą coś ważnego do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie tam powinny sie pojawiac :) kazda jest wazna jezeli chcesz poznac fabula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgaduje ze chcesz zdobyć wszystkie moce złego i na Hardzie? Jeżeli tak to nie radzę... Mi też to zostało i osobno robię hard i osobno wszystkie moce. Powód? Nie starczy ci na Hardzie PD do wszystkich mocy, zabraknie ci kilku ładnych tysięcy... Złe moce rób na łatwym, ja przeszedłem na normalnym, potem chwile zabijałem na łatwym potem na trudnym i do ostatniej mocy po zdobyciu WSZYSTKICH dzielnic zostało mi 5000PD... wkurw niezły, i przechodzę od nowa na łatwym...

Właśnie przeszedłem grę na Hard jako zły. Mam wszystkie moce złego po przejściu wszystkich misji pobocznych. Za to nie mam - ostatniego poziomu tarczy i 2/3 poziomu thunder dropa wykupionych.

Więc da się zmieścić z punktami na Hard, tylko trzeba uważać co się wybiera ;) Nikomu nie polecam Karmic Overload, bo jest przereklamowany i to marnotrawstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące gry na hard, bo przeszedłem raz gre jako dobry,i chce teraz zacząć gracz na Hardzie jako zły, i jak ustawic poziom trudnośći? Odrazu na początku gry zmienic na Hard w opcjach? Bo boje sie ze mi nie zaliczy i bedzie klops...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem zaraz po wybuchu jak tylko w opcje dało się wejść i zaliczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi gra sama zmieniła po misji z zrzuceniem paczek z jedzeniem. Po prostu wyskoczył mi komunikat, że od teraz gram na hardzie. I zaliczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zmieniłem przed ''Nową grą'', aby mieć pewność, że zaliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie dotyczące gry na hard, bo przeszedłem raz gre jako dobry,i chce teraz zacząć gracz na Hardzie jako zły, i jak ustawic poziom trudnośći? Odrazu na początku gry zmienic na Hard w opcjach? Bo boje sie ze mi nie zaliczy i bedzie klops...

Też bałem się, że nie zaliczy ale jak tylko mogłem wejść w opcje zaraz po wybuchu to zmieniłem poziom trudności i wpadło złoto po pokonaniu

Kesslera

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystkie tam powinny sie pojawiac :) kazda jest wazna jezeli chcesz poznac fabula

są wszystkie :thumbsup: źle patrzyłem.. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeszedłem grę na Hard jako zły. Mam wszystkie moce złego po przejściu wszystkich misji pobocznych. Za to nie mam - ostatniego poziomu tarczy i 2/3 poziomu thunder dropa wykupionych.

Więc da się zmieścić z punktami na Hard, tylko trzeba uważać co się wybiera ;) Nikomu nie polecam Karmic Overload, bo jest przereklamowany i to marnotrawstwo.

w sumie karmic overload nie jest taki zly, np takiego smieciowego golema dzieki temu skilowi rozwalamy w momencie walac ze wszystkiego ciezkiego co tylko posiadamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze gry, jeżeli przeszedłem misję gdzie muszę lecieć z Johnem rozwalić 3 zakłócacze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za saveuj i zobacz na save'ie ile masz misji zrobionych, 39 to ostatnia, a 40 to mozesz latac do woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest sam koniec. Przedostatnia misja bodajże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh szkoda. A jak i gdzie najlepiej zrobić 14 sztuczkę ? Milego upadku bodajże. Muszę zabić 3 wrogów zrzucając ich falą z dachu. Alee szukam i szukam... I NIGDZIE NIE MA 3 NA DACHU !! xD. Proszę o pomoc. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahh szkoda. A jak i gdzie najlepiej zrobić 14 sztuczkę ? Milego upadku bodajże. Muszę zabić 3 wrogów zrzucając ich falą z dachu. Alee szukam i szukam... I NIGDZIE NIE MA 3 NA DACHU !! xD. Proszę o pomoc. Pozdro.

Najlepiej podczas misji pobocznych. Pamiętam że w jakiejś było gdzieś tak z 10 przeciwników na jednym dachu (to była misja dla złego gdzieś w labiryncie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba w tedy jak Żniwiarze Izolatorzy mi pomagali. Ale ja już to kur.. przeszedłem :/... Szkoda że w tedy nie myślałem o tym ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, Panowie, ja stunty (sztuczki po polsku?) będę robił teraz jako dobry przechodząc grę drugi raz ;) Za pierwszym razem zabrakło mi 4ech.

Jeszcze 120 shardów do zebrania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ahh szkoda. A jak i gdzie najlepiej zrobić 14 sztuczkę ? Milego upadku bodajże. Muszę zabić 3 wrogów zrzucając ich falą z dachu. Alee szukam i szukam... I NIGDZIE NIE MA 3 NA DACHU !! xD. Proszę o pomoc. Pozdro.

Ja zrobiłem ją z pomocą tego filmiku :

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już to zrobiłem :D Szczęście, bo w misji pobocznej 3 pilnowało medykamentów :D A jak odrzucić granat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fala uderzeniowa jak jakis wafel rzuci w Ciebie granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej podczas misji pobocznych. Pamiętam że w jakiejś było gdzieś tak z 10 przeciwników na jednym dachu (to była misja dla złego gdzieś w labiryncie ;) )

Chodzi ci może o misje gdzie musiałeś pilnować 3 żniwiarzy by sobie krzywdy nie zrobili? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×