Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

pare jest zlokalizowanych za wysoko zeby radar je wykryl jak np. ten z budynku w miejscu wybuchu w dzielnicy historycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous to naprawde kawał dobrego kodu :)

A ja mam takie pytanko, czy jest jakis odłamek który można zdobyć tylko podczas jakiejś z misji. Tak pytam z ciekawości, bo jeśli taki istnieje to chciałbym wiedzieć kiedy postarać się o jego zdobycie, żeby potem nie musieć od poczatku bawić się w to całe zbieractwo :) z góry dzięki za odp

Edytowane przez Piee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko o PD... Boję się, że nie zdobędę 11000 PD za "wyzwolenie" 2 dzielnic, bo tylko to mi zostało a muszę kupić ulepszenie do błyskawicy, a już wszystko oprócz kawałków i "wyzwalania" dzielnic zrobiłem. Więc, czy jak zwiększę lub zmniejszę poziom trudności to będę dostawał więcej PD? Czy da to zmianę w trakcie gry czy lepiej już teraz odpalić na łatwiejszym lub trudniejszym poziomie i kolekcjonować PD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko o PD... Boję się, że nie zdobędę 11000 PD za "wyzwolenie" 2 dzielnic, bo tylko to mi zostało a muszę kupić ulepszenie do błyskawicy, a już wszystko oprócz kawałków i "wyzwalania" dzielnic zrobiłem. Więc, czy jak zwiększę lub zmniejszę poziom trudności to będę dostawał więcej PD? Czy da to zmianę w trakcie gry czy lepiej już teraz odpalić na łatwiejszym lub trudniejszym poziomie i kolekcjonować PD?

Im mniejszy poziom trudności, tym więcej PD dostajesz za pokonanych przeciwników. PD za misje główne i poboczne nie zmienia sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im mniejszy poziom trudności, tym więcej PD dostajesz za pokonanych przeciwników. PD za misje główne i poboczne nie zmienia sie.

Aha, dzięki. A czy jak zabiłem 8 będąc na jadącym pociągu to zaczynając grę od nowa usze zabić 25 czy 16? Bo niektóre rzeczy przechodzą do nowej gry a niektóre nie, a jak jest z tą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://wikicheats.gametrailers.com/images/...Shard_Map_2.png

Najbardziej wysunięty odłamek na górze po prawej, widać go jakby był na wodzie, a jest na balach od rozwalonego pomostu.

pare jest zlokalizowanych za wysoko zeby radar je wykryl jak np. ten z budynku w miejscu wybuchu w dzielnicy historycznej.

Niestety ale oba te odłamki już zdobyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, dzięki. A czy jak zabiłem 8 będąc na jadącym pociągu to zaczynając grę od nowa usze zabić 25 czy 16? Bo niektóre rzeczy przechodzą do nowej gry a niektóre nie, a jak jest z tą?

Sam sobie odpowiem na pytanie, że muszę zabić 16 jakby ktoś inny miał dylemat [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztuczkę z tym piorunem i gromem łatwo jest zrobić w Labiryncie. Po lewej na górze mapy jest medyk

zabij się tam (wskocz do wody). Jak się odrodzisz, to idziesz na budynek po drógiej stronie ulicy i jak się wepniesz na sam szczyt to po lewej stronie stoi Ziom ziemi (najsłabszy) na takim tarasie. Pomiędzy nami jest duża różnica wysokości, więc spokojnie można skoczyć i spróbować. Mi tam wpadło za 3 razem :) Teraz muszę zabić 3 tym wiatrem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziom ziemi (najsłabszy)

Tak jest najtrudniej, bo ja im zawsze head'a waliłem i umierali po jednym strzale. Ale może, kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ładna gra, swoboda ruchów, zero spadków animacji. Dawno tak zajebjaszczej gry na PS3 nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszłem grę grubo ponad tydzień temu i gra naprawdę wywarła na mnie kolosalne wrażenie ten pokłady miodu drzemiące w tej grze i ta fabuła moim zdaniem ociera się ona o Mass Effect aczkolwiek tylko ja tak uważamy czekam z niecierpliwościa na 2 część ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ! Znalazłem sukinkota ! Był w Neonie. No tera pora na ostatniego stunta i biorę się za hard + evil :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie ! Znalazłem sukinkota ! Był w Neonie. No tera pora na ostatniego stunta i biorę się za hard + evil :biggrin:

Zgaduje ze chcesz zdobyć wszystkie moce złego i na Hardzie? Jeżeli tak to nie radzę... Mi też to zostało i osobno robię hard i osobno wszystkie moce. Powód? Nie starczy ci na Hardzie PD do wszystkich mocy, zabraknie ci kilku ładnych tysięcy... Złe moce rób na łatwym, ja przeszedłem na normalnym, potem chwile zabijałem na łatwym potem na trudnym i do ostatniej mocy po zdobyciu WSZYSTKICH dzielnic zostało mi 5000PD... wkurw niezły, i przechodzę od nowa na łatwym...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie starczy ci na Hardzie PD do wszystkich mocy, zabraknie ci kilku ładnych tysięcy...

Ściema, ściema, ściema i jeszcze raz... ściema! Wytłumacz mi, dlaczego miałem w nadmiarze 3k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haxujesz.

Możliwe :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgaduje ze chcesz zdobyć wszystkie moce złego i na Hardzie? Jeżeli tak to nie radzę... Mi też to zostało i osobno robię hard i osobno wszystkie moce. Powód? Nie starczy ci na Hardzie PD do wszystkich mocy, zabraknie ci kilku ładnych tysięcy... Złe moce rób na łatwym, ja przeszedłem na normalnym, potem chwile zabijałem na łatwym potem na trudnym i do ostatniej mocy po zdobyciu WSZYSTKICH dzielnic zostało mi 5000PD... wkurw niezły, i przechodzę od nowa na łatwym...

A kupowałeś tylko złe ?? Czy szystko jak leci?? (grom, extra wlaka w ręcz itp?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kupowałeś tylko złe ?? Czy szystko jak leci?? (grom, extra wlaka w ręcz itp?)

No właśnie ja mam zamiar tych pierdółek pokroju gromu, tarczy i walki wręcz nie kupować to się trochę zaoszczędzi. W sumie dwa zakończenia już mam zrobione na evil i na good została mi właśnie kwestia tych mocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tylko złe moce, a do trofeum potrzebne wszystkie. Ja mówię, że mi nie starczyło do najmocniejszej błyskawicy za 12000PD i zabrakło 5000PD... Każdą inną złą moc miałem...

Ściema, ściema, ściema i jeszcze raz... ściema! Wytłumacz mi, dlaczego miałem w nadmiarze 3k?

A grałeś na HARD? Ktoś kilka stron temu żalił się że grał na HARED jako dobry i zabrakło mu 3000PD do wszystkich mocy i, że nie chce mu się reanimować przechodniów żeby nabić te 3000... I ktoś mu napisał, żeby zaczą grać na EASY... Bo im wyższy poziom trudności tym mniej PD. Jak grałem na normalnym i jako dobry to tez miałem w nadmiarze ponad 3000, ale on chce na hardzie...

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłem ja, chodziłem po mieście i szukałem losowych walk. Po prześciu gry zmieniłem na easy i po jakiejś godzinie-dwóch zdobyłem te punkty. Przypomnę, że ogólnie brakowało mi z 7k.

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowałem tylko złe moce, a do trofeum potrzebne wszystkie.

Jakie wszystkie? co ty bredzisz? Potrzebne są tylko te podstawowe (co swiecia sie na niebiesko albo czerwono) walki wrecz itd nie trzeba zęby trohpy wpadło mistrzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem na hard tylko głównego questa i brakuje mi tylko błyskawicy za 12k do trofeum, resztę mam kupioną (+ekstra redukcje obrażeń na maksa). Ale teraz mogę sobie już zmienić poziom trudności i spokojnie dobić na easy PD, Sztuczki, i Shardy.

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na easy zbierajcie kase, mi brakowalo 8k i w godzinke bodajze uzbieralem, w trzecim miescie jest dobry sposob na kase, na polnocy jest szpital, i niedaleko pieciu przeciwnikow ktorzy daja po 15PD ale jak kazdego zabijecie robiac bonus w postaci lepkiej bomby to za osobe macie 30PD czyli 150 za wszystkich, potem rzuccie bombe sobie pod nogi i zjawicie sie w tym szpitalu obok tych pieciu gnoji, bo jak zabijecie sie skaczac do wody to teleportnie was do polodniowego szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przechodzicie gre na hardzie to nie róbcie żadnych misji pobocznych. Jak skończycie wątek główny, zmieniacie poziom na easy i najlepiej zacząć robić misje poboczne określone dla jednego rodzaju karmy (zwykle dużo walki i PD szybko wpadają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×