Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie tylko jak obloza klawisze na te nowe moce :D mogli by tez dodac jakas forme zwolnienia czasu, naprawde animacja cole'a to poezja i chialbym sie moc nia rozkoszowac bardziej, unikajac rakeit etc :D ;) no skoro przeniosl sie w czasie by stac sie kesslerem to jakies takies machinacje moga sie pojawic :P no i jak to polaczyc z elektrycznoscia? :o ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie tylko jak obloza klawisze na te nowe moce :D mogli by tez dodac jakas forme zwolnienia czasu, naprawde animacja cole'a to poezja i chialbym sie moc nia rozkoszowac bardziej, unikajac rakeit etc :D ;) no skoro przeniosl sie w czasie by stac sie kesslerem to jakies takies machinacje moga sie pojawic :P no i jak to polaczyc z elektrycznoscia? :o ;)

Już przy pierwszych trailerach inFamous mówiłem że ta gra najlepiej wygląda w slow motion... A tak BTW to takie rzeczy jak historia kesslera powinieneś w spoiler ująć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c00kiemonstah kufa chowaj spoiler ! Może w ogóle się miasto zmieni ? Bo cały czas to Empire City ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś jest nie tak. Lecze non stop ludzi i napewno uleczyłem więcej niż 250, a trofika nie ma. Tak samo z Get off My CLoud (zrzucić 100 przeciwników z wysoka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz o tym, że liczy Ci tylko z jednego save'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, jak z jednego save'a? Czyli nie mogę podleczyć 100ludzi zasejwować i podleczyć 150? Musze od razu wbić 250?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o to że tylko ns jednym miejscu sejwa ale mogę sie mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha no to tak mam i nie wchodzi mi trofik...

Przez to, że nie możesz sprawdzić ilu już uzdrowiłeś masz takie wrażenie, że powinno wpaść. Lecz dalej a zobaczysz, że w końcu wpadnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich grach powinien być taki system trofeów jak w Motorstorm Pacific Rift. Tam możesz wszystko sprawdzić...

Edit: Ta gra jest jakaś poj#@$%#%. Przez około godzinę chodzę i atakuje ludzi, a gdy są na ziemi to ich leczę. Liczyłem zrobiłem 278 uzdrowień, a trofika nie ma... Co jest? Na dodatek skasował mi się save z 86%. KUR#$#

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
We wszystkich grach powinien być taki system trofeów jak w Motorstorm Pacific Rift. Tam możesz wszystko sprawdzić...

Edit: Ta gra jest jakaś poj#@$%#%. Przez około godzinę chodzę i atakuje ludzi, a gdy są na ziemi to ich leczę. Liczyłem zrobiłem 278 uzdrowień, a trofika nie ma... Co jest? Na dodatek skasował mi się save z 86%. KUR#$#

widocznei niektore mechanizmy dla niektorych sa zbyt skomplikowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SzymuR a może tak się nie liczy, gdy Ty ich atakujesz a potem leczysz ? Poje... ? Jedna z lepszych gier, trofea też bardzo przyjemne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c00kie skończ krytykować innych. Mądrala się znalazł.

Crit tak gierka jest jedną z lepszych w jakie grałem, ale te trofiki mnie dobijają ;/ Niby proste, ale te uleczenie mnie do szału doprowadza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
c00kie skończ krytykować innych. Mądrala się znalazł.

Crit tak gierka jest jedną z lepszych w jakie grałem, ale te trofiki mnie dobijają ;/ Niby proste, ale te uleczenie mnie do szału doprowadza :P

no wybacz ale to tobie 'skasowal sie' (sam) save...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sam się skasował, nie wiem jak, ale się skasował. Nie ingerowałem w save'y. Zapisałem grę wyszedłem, a gdy wróciłem nie było save'a. :/ Ale to nie o to się rozchodzi, ja tylko chce się dowiedzieć jak efektywnie zrobić trofik Doctor Cole...

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj leczyć ludzi już leżących, a nie ich klepiesz, a potem leczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak sam się skasował, nie wiem jak, ale się skasował. Nie ingerowałem w save'y. Zapisałem grę wyszedłem, a gdy wróciłem nie było save'a. :/ Ale to nie o to się rozchodzi, ja tylko chce się dowiedzieć jak efektywnie zrobić trofik Doctor Cole...

Mi wleciał podczas szukania shardów, nawet po wyczyszczeniu całego miasta sporo ludzi leży na ziemi, i czeka na "leczenie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kij z tym nie mam siły. Robię teraz inFAMOUS fabułę. Może potem się zabiorę za leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra kij z tym nie mam siły. Robię teraz inFAMOUS fabułę. Może potem się zabiorę za leczenie.

A co za problem leczyc ''po drodze''? Mi wpadlo w polowie przechodzenia gry po raz pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo moze nie zalicza leczenia kogos kogo skrzywdziles po to zeby go uleczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

afwi i po co powtarzasz moje porady ? szymuR93 ta wejdzie Ci podczas przechodzenia fabuły. Znacie jeszcze jakieś gry podobne do inFamous ?

Lol heh teraz ja jestem w podobnej sytuacji xD Zacząłem grać od nowa jak doby. Przeszedłem już misję z tym żarciem i zamieszkami. No i powinienem mieć 2 trofea za to. No właśnie.. powinienem. Ale ich nie ma o.0. Jeszcze ani razu nie zasejwowałem. Co może być nie tak ?

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powtarzam bo nie czytalem twojego posta. nie pien sie tak misiak :)

podobne gry to inFamous? tylko Prototype. reszta to zwykle sandboxy ala chodzisz, kradniesz samochody i strzelasz :P

a co do problemu to nie wiem, moze zacznij grac od nowa jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu znalazlem czas i przeszedlem FC2 i usiadlem do infamous. ale wypasiona gierka! wciaga na maxa! nie mozna odejsc od tv (szczegolnie jak sie ma FullHD) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo byłem zawiedziony, po obejrzeniu porównania wersji językowych (angielski vs polski) jeszcze bardziej zawiedziony a po odpaleniu pełnej wersji- nieziemsko pozytywnie zaskoczony :) Coś czuję, że do weekendu przejdę gierkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×