Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

No ja jakos podczas fabuly leczylem kogo tylko napotkalem , a czasami nawet szukalem specjalnie do leczenia ludzi i zdazylem ukonczyc gre , oczyscic cale miasto i nadal nie dostalem nagrody... mogliby kur-de jakis licznik dac bo pierdolca mozna dostac jak sie biega 3h i leczy ludzi i okazuje sie ze z powodu jakiegos buga nie nalicza nam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie patch dla polskiej wersji żeby wszystkim malkontentom zapchać buźki ;>

[+]

zapomniałem dodać, że chodzi o dodanie angielskiej wersji językowej ;)

Kurcze, Mulisass skad masz to info? bo nigdzie sie nie spotkalem z informacja ze bedzie patch dodajacy angielska wersje?? Ja mam angielska, i jest obledna :) glos cole'a ciarki przechodza. Ogolnie cholernie ciezko dostac angielskojezyczna wersje:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjdzie wyjdzie, jak Sony da polskie XMB. bylo to powiedziane w wywiadzie jednego z tworcow gry na polygamii. wiec jeszcze troche poczekamy...

a angielska wersje bardzo latwo dostac - ultima.pl

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie wyjdzie, jak Sony da polskie XMB. bylo to powiedziane w wywiadzie jednego z tworcow gry na polygamii. wiec jeszcze troche poczekamy...

a angielska wersje bardzo latwo dostac - ultima.pl

Szkoda tylko, że po takiej a nie innej cenie... Polskie XMB ? Kiedy to będzie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem grę po stronie zła. Przede mną leczenie, wysysanie, shardy, stunty, high fall i lepkie bomby ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, koniec wakacji :) Trzeba zabrać się za zbieranie tych shardów :(. Chodziarz zdjęcia i lokalizacją mam już przygotowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imatix nie jest tak źle. Z mapką łatwo się shardy zbiera :) Już mam 157 i wszystkie z pierwszej mapki (Neon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już mam 157 i wszystkie z pierwszej mapki (Neon)

A ja mam 146 z neon i mi sie odechciało zbierac.

A tak poza tym to nie daje rady z bossem ostatnim na hardzie <_<

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toc ten boss nie rozni sie niczym niz ten z normalnego poziomu trudnosci oprocz nieco silniejszych atakow i jest nieco bardziej wytrzymaly. wal w niego ile sie da z normalnych strzalow, jak padnie na ziemie zmeczony walnij w niego rakietami i dobijaj normalnymi strzalami. reszta to uniki ktore sa banalne do nauczenia sie na pamiec kiedy co jak i gdzie. a te chodzace biale widma jedziesz z normalnych strzalow po razie i papa.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dla ułatwienia w drugiej części walki z bossem podczas gdy wypuszcza te latające pierdoły do pomocy można w niego ładować te bombki na trójkąt co są, dzięki temu straci dosyć sporo energii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych pełna nazwa: Working for a Nuclear Free City - Silent Melody

Dzięki. Miałem dzisiaj szukać bo nuta chodziła za mną cały dzień mimo, że grę przeszedłem już jakiś czas temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś dobry sposób na Punkty Doświadczenia , skończyłem gre na hardzie jako zły i brakuje mi do pucharku żeby moce ulepszyć. Dzięki.

Edytowane przez B.Sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A niech będę miły dla usera :) Tu macie poradnik inFamous na PS3 z gry-online.pl . Teraz prośba. Czy może ktoś sprawdzić mapki tam zawarte lub dać mi mapki, na których znajdują się wszystkie odłamki ?

Heh dzięki :-) Co prawda gry jeszcze nie mam, ale skoro zbiera pochlebne opinie to się zaopatrze :turned: (nie wiem, ale po kontakcjie z demem jakoś odechciało mi się tego tytułu <_< no ale tylu zadowolonych fraczy nie może się mylić :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh dzięki :-) Co prawda gry jeszcze nie mam, ale skoro zbiera pochlebne opinie to się zaopatrze :turned: (nie wiem, ale po kontakcjie z demem jakoś odechciało mi się tego tytułu <_< no ale tylu zadowolonych fraczy nie może się mylić :whistling: )

Demo było kiepskie, kupiłem pełną wersję i nie żałuje - gra nie jest wcale nudna, ba! Aż chce się w nią grać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demo było kiepskie, kupiłem pełną wersję i nie żałuje - gra nie jest wcale nudna, ba! Aż chce się w nią grać!

Mam identycznie zdanie :) zaryzykowalem po demie, i nie zalowalem, wrecz przeciwnie, swietnie sie bawilem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ma ktoś dobry sposób na Punkty Doświadczenia , skończyłem gre na hardzie jako zły i brakuje mi do pucharku żeby moce ulepszyć. Dzięki.

Zmieniasz poziom trudności w opcjach na easy i szukasz losowych walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ma ktoś dobry sposób na Punkty Doświadczenia , skończyłem gre na hardzie jako zły i brakuje mi do pucharku żeby moce ulepszyć. Dzięki.

Ja przeszedłem grę wraz z wszystkimi misjami pobocznymi, zabrakło mi 3000 ex do ulepszenia mocy. Obok zawalonego molo w dzielniczy historycznej jest punkt medyczny, a niedaleko grupa 5 wrogów, i jak przełaczysz na easy dostajesz 15 exp za jednego, pokonujesz ich i wskakujesz do wody by sie zabić, odradzasz się w tym punkcie kontrolnym kolo molo, i przeciwnicy znowu tam są. Ja dzięki temu w ciągu 30 min. nabiłem brakująca ilość exp :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakowało 16k punktów doświadczenia, głównie przebywałem na 2 i 3 wyspie dorabiając brakujące pkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ma ktoś dobry sposób na Punkty Doświadczenia , skończyłem gre na hardzie jako zły i brakuje mi do pucharku żeby moce ulepszyć. Dzięki.

Ja przeszedłem grę wraz z wszystkimi misjami pobocznymi, zabrakło mi 3000 ex do ulepszenia mocy. Obok zawalonego molo w dzielniczy historycznej jest punkt medyczny, a niedaleko grupa 5 wrogów, i jak przełaczysz na easy dostajesz 15 exp za jednego, pokonujesz ich i wskakujesz do wody by sie zabić, odradzasz się w tym punkcie kontrolnym kolo molo, i przeciwnicy znowu tam są. Ja dzięki temu w ciągu 30 min. nabiłem brakująca ilość exp :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz zawalę wam ciosa, że aż wam jaja zwiędną. Przy okazji zdobywania punktów metodą Mateka (?) odkryłem, że można zdobywać punkty lecząc ziomków na noszach. Co jakiś czas respią się tłumoki,więc można też trochę punktów uzbierać :)

Może ktoś mi dać pełną mapkę z tymi odłamkami ? I jeśli może być to w 1 części :)

Edytowane przez imatix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A teraz zawalę wam ciosa, że aż wam jaja zwiędną. Przy okazji zdobywania punktów metodą Mateka (?) odkryłem, że można zdobywać punkty lecząc ziomków na noszach. Co jakiś czas respią się tłumoki,więc można też trochę punktów uzbierać :)

To to było tajemnicą ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To to było tajemnicą ?? :)

Heh ja też o tym wiedziałem od dawna ale jak dla mnie to strasznie nudna metoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą metodą na exp jest robienie stuntów :) Za nie naprawdę dużo dodatkowego expika dochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje jednego sharda do platyny, nigdzie nie mogę go znależć. Zbierałem shardy z mapką poradnika Gry-online, ona musi byc jakaś nie pełna bo znalazłem jednego sharda, którego nie było na na mapca z poradnikasad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje jednego sharda do platyny, nigdzie nie mogę go znależć. Zbierałem shardy z mapką poradnika Gry-online, ona musi byc jakaś nie pełna bo znalazłem jednego sharda, którego nie było na na mapca z poradnikasad.gif

Poradziłbym szukać od nowa z innym poradnikiem, wydrukować mapkę i zaznaczać na niej które shardy już zdobyłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×