Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały mi do platyny 1 Stunt , wszystkie moce dobre , zakończenie dobre , karma na maxa dobra , 25 ludzi zabitych w czasie jazdy pociągiem , 100 zrzuconych z wysokości ( ale nie połamie się bo k**** mam gumowe kości ! ) i 250 uleczonych , jakieś 10 godzin gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm spotkała mnie dziwna sytuacja. Gram cały czas jako postać zła i doszedłem już do misji "Koniec Drogi". Wybrałem zły uczynek (na czym polegał nie napisze, żeby nie robić spojlera), a na końcu zadania pokazało mi, że moje poczynania uczyniły mnie bardziej bohaterskim xD. Czyżby typowy błąd gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu wybrałeś dobry uczynek -.- Jaka to sytuacja było i co wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć czy misja w więzieniu może kończyć się dobrym uczynkiem? Ten cwaniak Dick zostawił Aldena, no i pojechało mi po karmie. Następna misja z Johnem? też się tak skończyła - ubiłem golema, ale karma poszła w dół mimo że nikogo nie uszkodziłem, a nawet przyjąłem beczkę na siebie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzaja sie takie kwiatki. Ja tak mialem przy opuszczaniu mostu miedzy 1 a 2ga wyspa. Wszystko dobrze, gralem jako good - leczylem mieszkancow, bronilzem inzyniera - dup , zly :) Bylo tak jeszcze w jakiejs misji, wyglada mi to na blad bo logicznie tego nie umiem wytłumaczyć. Ale nic sie nie martw, za niektore misje minimalnie spada lub podnosi sie pasek karmy. Nie wplynie to na Twoje zakonczenie. W razie czego zawsze mozesz podpakowac karme na ludziach - leczac ich albo zabijajac. mi platyna wpadla wczoraj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny to mi zostało hohohoho i kupa przede mną. Chciałbym najpierw jakieś złotko w moim liczniku :thumbsup:

Waszym zdaniem ciekawsza opcja to granie jako dobry, czy jako zły? Przecież będąc złym (przynajmniej na tym etapie na którym jestem), 3/4 misji się wzajemnie wyklucza. Tu pomagamy, a tu jesteśmy źli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poprostu wybrałeś dobry uczynek -.- Jaka to sytuacja było i co wybrałeś?

Czy masz mnie za aż tak niespostrzegawczego :D? Gdy zdecydowałem wybrać jedną z opcji na ekranie wpierw pojawiła mi się informacja, że dokonałem "złego wyboru" i, że złe uczynki zmniejszają moją karmę. Wszystko to było na wściekle czerwonym tle tak więc uczynek był zły. A mimo tego na koniec misji, pokazało mi, że reputacja mi wzrosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być błąd gry, ale był tu taki przypadek, że kolo wybrał

otwarcie kuli promieni grając dobrym i się potem rzucał, że mu zmieniło karmę na złą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musi być błąd gry, ale był tu taki przypadek, że kolo wybrał

otwarcie kuli promieni grając dobrym i się potem rzucał, że mu zmieniło karmę na złą...

Jam się rzucał :P Ale potem wczytałem save i było ok :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już przeszedłem gre jako dobry i jak się gra złym zmienia się coś w misjach itd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne misje poboczne związane z reputacją, drobne zmiany w fabule.

Jest to fajnie rozwiązane, ale nie będę spoilerował, w każdym razie warto przejść drugi raz. I zły ma fajniejszą fabułę jako całość, jakbym miał wybrać jedną, to wolałbym tę złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, jeśli wybierzecie np. dobry uczynek, a zabijecie przechodniów podczas robienia misji, to na końcu będze napisane, że zrobiliście się gorsi. Jeśli wybierzecie zły uczynek i będziecie zamiast zabijać przeciwników ich więzić, na końcu będzie napisane, że staliście się trochę lepsi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Sposobu na zabicie kesslera na hardzie jestem zły ;> macie jakieś rady ? bo wciskać ciaglę R1 mi się nie chcę za wolno idzie i na połowie jego HP ginę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie on był banalnie prosty. Najpierw cały czas uciekasz od niego, a jak wali Cię jakimś promieniem (co go ładuje) to w niego wtedy strzelasz z blyskawic poczas ładowania i unikasz w momencie wystrzału, i jak 3 badz 4 razy nie trafi Ciebie to sie meczy i na chwile kuca. Wtedy ładujesz w niego z rakiet (no nie pamietam jak sie to nazywało, tak czy inaczej trójkątem waliłeś) i tak cały czas. Za drugim razem go ubiłem bo zapomnialem o rakietach i rzucalem granaty co malo dawały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YouTube - inFamous Gameplay xx, gdzie x zastępuję numer misji. Coś nie jasne, sprawdź - jakość HD ;)

Skoro mapy stosujemy, filmem nie pogardzimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czym osiągnę złą karmę skończyłem grę i próbuje dokończyć to ale nie wchodzi a minimalnie mi brakuje ;/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U wbiłem dziś platynę , grę oceniam na 8+/10 czyli krótko mówiąc -> Gra bardzo dobra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona jako dobry, muszę powiedzieć że koniec najciekawszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie przeszedłem grę. Niezbyt lubię zakończeń typu "chcesz poznać koniec historii? Zacznij oszczędzać na drugą część gry", choć z drugiej strony nie obraziłbym się jeśli pojawi się InFamous 2. Ba! Mam nadzieje, że tak się stanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie gdzie mozna sprawdzic ile ma sie shard ? bo jak chce zobaczyc przy wczytaniu to mam do skrzynek kotaktowych

#down k dzieki

kurde :/ mam 325/350

a na mapce mi zostalo jeszcze 20

wiec bede mial 345/350 wiec gdzie ja te 5 znajde :/

Edytowane przez Marek25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyjść w ogóle z gry i wejść w folder z Save i nacelować na sejva z Infamous i poczekać chwilę i wyświetli się ile zebrałeś xxx/350 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec bede mial 345/350 wiec gdzie ja te 5 znajde :/

Drukuj mapkę i jazda :D Ja wydrukowałem na czarno-biało i zamalowywałem markerem kropki/miejsca w których byłem. Zacznij od szukania shardów na brzegach wokół wysp. Tam najrzadziej się bywa podczas wykonywania fabuły. Jak mi zostały 4 shardy, to dosłownie na jednym budynku je znalazłem ;p. Akurat tak się złożyło :D .

Gra jest w sumie prosta pod względem trudności. Trofki też niewymagające (czasochłonne), jednak w większości wpadają podczas przechodzenia (x2) gry. Platyna wpadła w ponad 2 tygodnie 'zdrowego' grania ;) InFamous oceniam na... hm... mocne 9/10? Naprawdę świetna gra w którą trzeba zagrać. Ot takie moje zdanie.

Edytowane przez GoTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie no-life grając 12 H dziennie ogarnął by platynę w 2 dni !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×