Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

To jest platyna bardzo łatwa (jest łatwiejsza ?), zwykły gracz zdobędzie ją w kilka dni :). Problemy mogą stworzyć shardy, które ciężko zebrać ale od czego są mapy ? :D Macie jakąś taktyke na Sasze ? :P Bo z lekka ciężko. Kilka razy po próbuje i być może się uda, ale wolę spytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest Boss o którym można było by gadać jak zresztą o każdym bossie w tej grze :)

Po prostu strzelasz w nią aż pada podbiegasz klikasz kwadrat , włącza się minigierka polegająca na przeciąganiu ręki od punktu do punktu , później pojawiają się halucynacje olbrzymich żniwiarzy , oni są na Strzała , później takie jakby wieżyczki. Ogółem mówiąc po prostu biegaj i strzelaj w nią a jeśli są jej podwładni to pierw ich zabijaj a później ją , po kilku QTE powinna paść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się nie wchodzić do tego bagna i przede wszystkim non-stop być w ruchu + "strzelać". Co do łatwiejszej platyny to zdecydowanie Terminator :P Ewentualnie Burnout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie gdzie mozna sprawdzic ile ma sie shard ? bo jak chce zobaczyc przy wczytaniu to mam do skrzynek kotaktowych

#down k dzieki

kurde :/ mam 325/350

a na mapce mi zostalo jeszcze 20

wiec bede mial 345/350 wiec gdzie ja te 5 znajde :/

Te 5 znajdziesz najprawdopodobniej w misji pobocznej. Idź tam gdzie jeszcze nie pozbyłeś się wrogów i zabij ich kilka, aż z jednego martwego będziesz mógł wyciągnąć informacje gdzie znajduje się paczka z 5 shardami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staraj się nie wchodzić do tego bagna i przede wszystkim non-stop być w ruchu + "strzelać".

Po co? Jest beton we wodzie obok generatora - stoi na tym, blokując pociski tych pijawek dzięki kolumnom które stoją wtedy na linii Cole - Sasha.

Słabsza wersja naszego przyszłościowego wcielenia - zadawanie obrażeń w ten sam sposób - gdy się zmęczy ;)

Bo komuś się nie podobało...

Edytowane przez osik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z jedną misją, chodzi o zniszczenie autobusów. Nawalam i nic się nie dzieję. I teraz z jakiej mocy użyć żeby je zniszczyć?

Jak coś to jestem bohaterem. Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz wskoczyc na dach tego autobusu i tam na koncu jego bedziesz mial skrzynke do przeladowania, kiedy zaczniesz w nia nawalac autobus "zdechnie" ; ) . jak jedzie ulica to skocz z budynku na ten autobus i po sprawie. Nawalanie w sam autobus nic nie da : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje to że każdy bronzowy trophie tak samo wygląda , srebrny też i gold też -> tylko platyna jest wyjątkowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie Platyna jest wyjatkowa w kazdej grze a jakie to uczucie jak sie pojawia :D InFamous - 100% DONE :)

Edytowane przez Lodecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba że 100% shardów to brązowe trofeum ! To jest najcięższe ! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jak w labiryncie lub dz. historycznej rozpocząć pociąg bo muszą zabić 25?

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji pobocznej uruchomisz jazdę pociągów. To trofeum jest z deka ciężkie. Radze Ci jak już będziesz jechał tym pociągiem zabijać wrogów a potem wyłączyć misję i grać od nowa. W ten sposób nabijesz te 20-25 (nie pamiętam ile) killów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji pobocznej uruchomisz jazdę pociągów. To trofeum jest z deka ciężkie. Radze Ci jak już będziesz jechał tym pociągiem zabijać wrogów a potem wyłączyć misję i grać od nowa. W ten sposób nabijesz te 20-25 (nie pamiętam ile) killów.

przechodzą grę po raz drugi na hardzie i potrzebuje tylko ten pociąg pamiętasz jak się misja nazywała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie :/ Gdzieś to jest w głównym temacie o inFamous.

Edytowane przez CritiCalz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie :/ Gdzieś to jest w głównym temacie o inFamous.

ok mam:) teraz shardy mam 240 misje fabularne i platyna

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przechodzą grę po raz drugi na hardzie i potrzebuje tylko ten pociąg pamiętasz jak się misja nazywała?

No ja tez mam problem z tym trofeum bo przeszedlem juz i hero i infamous . ; O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam problem z tym trofeum bo przeszedlem juz i hero i infamous . ; O

trzeba myslec przed a nie po :P

zacznij gre od nowa i odblokuj ruch pociagow w Neonie. ta misja przeciez niedaleko jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał ten temat to te pytanie skierowałbyś do mnie :P Ja miałem z tym cholerny problem ale się schytrzyłem :cool: Mianowicie w misji gdzie musisz niszczyć balony przechodnie są zaliczani jako wrogowie. Polazłem sobie więc do Neonu i miotałem gdzie popadnie. Po kilku okrążeniach trophy było moje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok hard skończony bez misji pobocznych.

Teraz mam czas na zabranie 85 shardów, 7 stuntów i pełen upgrade złych mocy.

Mam pytanie czy po wciśnięciu start stunt jaki pokazuje to jest ten ostatnio zrobiony czy ten do zrobienia?

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy po wciśnięciu start stunt jaki pokazuje to jest ten ostatnio zrobiony czy ten do zrobienia?

Ten do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no zaraz mnie ch.... strzeli. Robie stunty i chcę zrzucić trzech z dachu. Jest taka misja w neonie brudna woda. zrzucam jednego niżej i mam trzech na jednym poziomie dachu. zrzucam tych trzech i nic z tego???? czy jest jakieś specjalne miejsce gdzie to wychodzi?? zaczynam mieć dośc tych stuntów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu ja mam upaek 10 PD q.....a a lecą wszyscy trzej, zaczynam mieć dośc tej gry i przestaje mi zależeć na platynie choć niewiele mi brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×