Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

wczytek i ja nie miałem, ale 2 razy wpadłem pod mapę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnieukończyłem grę . Sam wątek fabularny zajął by 4 ( 1 strona ) godziny gdyby nie te dodatki . Gra taka sobie

Mam pytanie czy grając 2 razy ( dobry i zły ) sa inne zakończenia i inne komiksy .

Bo mam pytanie. Jak było trzeba uwolnić trish to najpierw pobiegłem do tej laski , która wisiała sama. Dostałem złą karmę , leczę potem wczytałem od nowa i pobiegłem do drugiej wieży . Końcówka była taka sama ze ona zginęła . Wiec jak wygląda przechodzenie gry na 2 karmy . SA rożne dialogi i inne zakończenie . Bo jeżeli wszystko sprowadza sie do tego samego to bez sensu jest grać 2 razy

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie słuchałeś dokładnie tego co jest w grze powiedziane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnieukończyłem grę . Sam wątek fabularny zajął by 4 ( 1 strona ) godziny gdyby nie te dodatki . Gra taka sobie

Mam pytanie czy grając 2 razy ( dobry i zły ) sa inne zakończenia i inne komiksy .

Bo mam pytanie. Jak było trzeba uwolnić trish to najpierw pobiegłem do tej laski , która wisiała sama. Dostałem złą karmę , leczę potem wczytałem od nowa i pobiegłem do drugiej wieży . Końcówka była taka sama ze ona zginęła . Wiec jak wygląda przechodzenie gry na 2 karmy . SA rożne dialogi i inne zakończenie . Bo jeżeli wszystko sprowadza sie do tego samego to bez sensu jest grać 2 razy

sa rozne wstawki komiksowe w zaleznosci od tego jakie decyzje podejmujesz, ale wynik jest taki sam. no i zakonczenie jest nieco inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak nie za bardzo . Jeżeli są inne , to dobrze . A końcówka czym się rożni , jest znacząca różnica . I jak sie gra na hard , bo automatycznie mnie przestawiło z normala .

w kazdym razie dziękuje , nie lobie gier na hardzie . A trofea mnie nie interesują zbytnio , wiec pogram sobie trochę na norma-lu zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tak nie za bardzo . Jeżeli są inne , to dobrze . A końcówka czym się rożni , jest znacząca różnica . I jak sie gra na hard , bo automatycznie mnie przestawiło z normala .

w kazdym razie dziękuje , nie lobie gier na hardzie . A trofea mnie nie interesują zbytnio , wiec pogram sobie trochę na norma-lu zły.

skoro Cie gra na hardzie nie interesuje to po co sie pytasz jak sie gra na hardzie? :confused:

a roznica w zakonczeniu nie jest jakas super inna - po prostu inny monolog wyglasza Cole. no i jak juz mowilem - niektore wstawki komiksowe sa inne.

i na listosc boska - LUBIE PISZE SIE PRZEZ "U" nie "Ó"!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeski błąd , wiem jak się pisze lubię :) Czy moce sa one takie same jak dobra karma tylko inny kolor czy sa inne ?

Edytowane przez KnodrPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czeski błąd , wiem jak się pisze lubię :) Czy moce sa one takie same jak dobra karma tylko inny kolor czy sa inne ?

kazda moc dziala troszke inaczej jako dobry i jako zly - te dobre wersje sa bardziej precyzyjne, te zle sieja ogromne spustoszenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic dzięki , pogram trochę ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj nabyłem gre :)

Mogę powiedzieć, że bardzo dobra, odrazu odpaliłem na Hard by wpadło mi złoto :)

Wiadomo na hardzie cięzko, do tego nie mogę się przyzwyczaić bo wcześniej grałem w prototype, a tam na budynek wchodzi się w 5sec... i przed każdym można łatwo uciec. Tutaj się troszkę męczę, ale cóż czego się nie robi dla złota ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj gre nabyłem, dziś grałem i prawie 2 godziny latałem bez celu w misji gdzie trzeba uruchomic transformator w 2 części dzielnicy neonów, po naładowaniu nadajnika nie było nic na mapce ;/ myślałem że to trzeba znaleźć, szukałem w necie i nawet mapke znalazłem gdzie wejście jest, obleciałem wszystkie studzienki na ulicy i nic nie było dopiero jak dałem restart misji to sie pojawiło normalny punkcik na mapie ;/ albo stałem na dachu poruszyłem sie i spadłem pod mape(mniej niż zero ?!) xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to misja spacer po dachach nazwa mówi sama za siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o inFamous to mam bardzo mieszane uczucia. Miałem to szczęście, że udało mi się "złapać" angielską wersję gry, więc nie musiałem kaleczyć swoich uszu naszym "pięknym" językiem (z całym szacunkiem, ale kiedy gram w gry pokroju Killzone/Uncharted/inFamous/Prototype/Little Big Planet to MUSZĘ mieć język angielski, polski po prostu mi nie pasuje - ale ot, kwestia gustu). Przeszedłem ją w jakiś tydzień na spokojnie sobie grając (oczywiście ten "tydzień" nieco rozłożyłem w czasie, bo gra nie wciągnęła mnie tak jak sądziłem, że wciągnie).

Pierwsze wrażenie: "Wow, jakie to wszystko fantastyczne, jestem superbohaterem z przypadku i mam całe miasto, prawie jak połącznie GTA i Heroesów (chodzi o serial) w jednym!". Później z godziny na godzinę i z dnia na dzień moja fascynacja tą grą osiągnęła granicę: "Dobra, przejdę ją, bo trochę wstyd odblokować 3 wyspy i nie przejść jej do końca". Zrobiłem sobie save'a przed ostatnimi misjami i sprawdziłem zakończenia. Szczerze? Cholernie się zawiodłem - cut scenki w większości przypadków to po prostu inne teksty w tle (ale i tak są to jedynie 2, może 3 zdania, bo większość z nich to to samo), a końcówka niczym szczególnym, oprócz podanych przeze mnie zdań się nie różni. Porażka trochę. Grę sprzedałem i wywaliłem z dysku. Save'y zostawiłem z sentymentu, ale do gry nie mam zamiaru wracać. Szczerze powiedziawszy to oprócz ładnej grafiki, ciekawej historii (nie powiem żeby jakoś wgniotła mnie w fotel ta historia, ot taki film/serial klasy B lub nawet C) i fajnych mocy nie widzę w tej grze uroku. Nie ma "tego czegoś" co by mnie tak urzekło i przekonało do siebie. I tak jak Little Big Planet i Uncharted, a nawet Killzone 2 miały w sobie "to coś" co przyciągało do gry i wywoływało uśmiech na mojej twarzy tak inFamous obecnie kojarzy mi się z irytującym, aczkolwiek ładnie wyglądającym, wskakiwaniem na budynki oraz z totalną "nijakością". A przeciwnicy to kompletna porażka moim zdaniem.

Tak czy siak gra nie jest zła - można przejść i szybko zapomnieć. Bo nie zapada w pamięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej ja mam dokładnie odwrotne wrażenia po grze... Szczerze, to moim zdaniem wątek fabularny jest o wiele ciekawszy niż w kilzonie 2 (ta gra to mnie dopiero męczy), a nawet w uwielbianym przeze mnie Uncharted (sorki, ale moim zdaniem fabularnie to właśnie Uncharted to kino klasy B ). Żeby jednak nie było, zgadzam się, że ta "podwójna" moralność jest mocno przerekalmowana, ale chyba poza jednym rpgiem, którego nazwy już nawet nie pomnę, który się kiedyś na piecu ukazał, nie powstała do tej pory żadna gra z realnym wyborem charakteru postaci. Z reguły ogranicza się to do jakiś drobnych smaczków w fabule. Co nie zmienia oczywiście faktu, że nie powinni infamousa reklamować sloganami typu "bądź boharerem lub złoczyńcą wybór należy do ciebie", bo przekłamują nieco rzeczywistość. W sumie, ja miałem dokładnie odwrotną przygodę z Infamousem niż Ty, dla mnie właśnie ta "boskość" głównego bohatera to był czynnik zniechęcający - wydawało mi się, że ten pomysł jest niemiłosiernie nudny... do czasu. Do czasu gdy zagrałem w demo. Gra mnie oczarowała gameplayem, do tego doszła historia, która mi się akurat podoba i wyszło na to, że grę oceniam baaaaaardzo pozytywnie i z niecierpliwością oczekuję kontynuacji.

PS: Sorki za tamtego spoilera, zagalopowałem się :P

Edytowane przez Hawkmoon_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak sprawdzic ile aktualnie mam shardow? bo jak ktorys znajde to pisze ile mi brakuje do nastepnego rdzenia baterii<many, tych kropek XD>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, jak sprawdzic ile aktualnie mam shardow? bo jak ktorys znajde to pisze ile mi brakuje do nastepnego rdzenia baterii<many, tych kropek XD>

Na save'ie masz podaną ilość zdobytych shardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyt:( jak rozwalic 5 osob 1 granatem? :S gram na hardzie wiec moze to byc trudniejsze;s ale ogolnie nie mam pojecia, tak czy siak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyt:( jak rozwalic 5 osob 1 granatem? :S gram na hardzie wiec moze to byc trudniejsze;s ale ogolnie nie mam pojecia, tak czy siak

http://www.ps3site.pl/trofea/poradniki/poradniki-retail/infamous-sztuczki-25330/

tam masz opisane sztuczki wraz z pomysłami jak je najłatwiej wykonać ;)

Szkoda ze nei było tego poradnika jak męczyłem platyne w infamous ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nei było tego poradnika jak męczyłem platyne w infamous ;)

Eee tam... Tym większa satysfakcja, że się samemu przeszło... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous rozeszło się już na całym świecie liczbie egzemplarzy przekraczającej sumę 1.200.000 milion kopii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dosc tej gry xD 17 shardow do platyny i ni widu ni slychu XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na save'ie masz podaną ilość zdobytych shardów.

No tak tylko że ja teraz jak odblokowałem wszystkie dzielnice to mam tak ze mam skzynki odbiorcze 32/32 a poniżej mam 3 kropki i nie moge zobaczyć czy to jest wina tego że mam 20' telewizor czy też da się jakoś znirzyć i zobaczyć (jak tak to jakimi przyciskami próbowałem wszystkimi i nic )

czy też może musze dłuszy czas poczekać i samo się znirzydry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wychodzisz z gry wbijasz wtedy w Narzedzia Zapisanych Gier czy jakos tak, kilka ikonek nad ikonka plyty:) wybierasz save inFAMOUS i tam samo Ci sie znirzy^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wychodzisz z gry wbijasz wtedy w Narzedzia Zapisanych Gier czy jakos tak, kilka ikonek nad ikonka plyty:) wybierasz save inFAMOUS i tam samo Ci sie znirzy^^

ok dzieki :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem wczoraj inFamous Edycję Kolekcjonerską w Empiku za 70 zł więc od razu kupiłem. Gierka jest naprawdę fajna, podoba mi się jej komiksowa stylistyka, moce są fajne i różnorodne, jedyne co mnie boli to dubbing, który nie jest najwyższych lotów. Na dodatek nie da się zmienić języka :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×