Skocz do zawartości
Emir

inFAMOUS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę poradzić sobie ze sztuczką 'pokonaj lecącego przeciwnika w walce wręcz'

Jakieś rady ?

Sztuczka trudna ale do wykonania,  Najlepiej robić ją grają jako dobry cole gdyż posiada on falę uderzeniową która po wyrzuceniu przeciwników w powietrze trzyma ich tam dłużej.

Najlepiej wykonać tą sztuczkę jak za przeciwnikiem znajduje się jakiś budynek. uderzyć go falą, w którym miejscu spada i uderzać w odpowiednim momencie. Warto przed tym troszkę przeciwnika osłabić np. piorunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać czy na polskim psstore jest Infamous, jeśli tak to w języku polskim? I ile kosztuje, aktualnie nie mogę z ps'a korzystać więc nie wiem. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest jakoś powyżej 80zł, pewnie tak jak piszę @a_ratajczak 87zł. Pewne jest natomiast, że idzie kupić dużo taniej choćby na allegro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że jest edycja zwykła i specjalna.

właściwie, to czym różni się specjalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam dodatkową moc, lub dwie, a tak to kilka artów w formie kart, coś jak pocztówka, oraz komiks, którego ja bym tak nie nazwał, od kilka scenek.

W każdym razie ta edycja specjalna to nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no moim zdaniem dodatkowa moc w grze którą przeszedłem z 3 razy to jednak coś extra :thumbsup:

mam nadzieję, że dwójka będzie tak samo dobra fabularnie jak jedynka.

swoją drogą... właśnie zachęciliście mnie do ponownego przejścia gry, w czasie kiedy będę zbierał kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowa moc byla (pewnie jeszcze jest) do pobrania za darmo z psstore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat nie mam internetu w ps3 więc mnie to nie urządza. ale i tak wezmę się jeszcze raz. jak jakieś pytania o fabułę, to pisać w spoilerach, chętnie odpowiem. znacz, nie będę spoilerował na życzenie, ale jeśli ktoś coś przeoczył, nie zrozumiał, czy ma problem... zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie trofeów typu " ulecz 250 przechodniów" " zabij 100 w locie" itp. Czy trzeba to zrobić za jednym przejściem gry czy można to dalej nabijać podczas drugiego przejscia? I jak sie sprawa ma z trofeum " zabij 25 z jadącego pociągu" za jednym przejazdem pociągu trzeba to zrobic? Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie trofeów typu " ulecz 250 przechodniów" " zabij 100 w locie" itp. Czy trzeba to zrobić za jednym przejściem gry czy można to dalej nabijać podczas drugiego przejscia? ...

Do trofea sumuje się wszystko możesz wbić przy dwukrotnym przechodzeniu gry, a także po ukończeniu fabuły i swobodnym lataniu po mieście :)

... I jak sie sprawa ma z trofeum " zabij 25 z jadącego pociągu" za jednym przejazdem pociągu trzeba to zrobic? Pozdro :)

Pociąg musi być w ruchu, sugeruję podczas misji z pociągami i oczyszczaniem torów, wtedy prędkość nie jest duża. Po całkowitym odblokowaniu zapier&*^^ją jak szalone i ciężko kogokolwiek trafić. Przy misji z pociągami można ubijać z pociągu typków stojących na torach i budynkach po czym zginąć i powtarzać dany fragment aż do zebrania 25 i trofeum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum z zabiciem 25 wrogów na samochodzie łatwo wpada przy walce z izolatorem w 2-giej dzielnicy. Czekać aż wytworzy skorpiony wskakujemy na samochód i rzucamy granatami.

Co do pociągu to nic dodać @Tomo ładnie napisał jak wbić.

Najtrudniejsze trofeum to zdecydowanie zrobienie wszystkich sztuczek, chociaż mnie osobiście szczyt frustracji spowodowało szukanie odłamków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ślizganie się na linie i precyzyjny strzał to masakra. ale platynki i tak nie wbiłem mimo parokrotnego przejścia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stunt Master" to zdecydowanie najtrudniejsze i mnie osobiście najbardziej irytujące trofeum. Przez nie byłem już bliski zrezygnowania z platynki. :tongue:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Stunt Master" to zdecydowanie najtrudniejsze i mnie osobiście najbardziej irytujące trofeum. Przez nie byłem już bliski zrezygnowania z platynki. :tongue:

Niektóre stunty są są trudne ale bez przesady. Mnie bardziej irytowało zbieranie odłamków. Ostatni kawałek szukałem jak głupi i to było frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po interncie krążą mapki z zaznaczonymi shardami. nawet nie chcę wiedzieć jak bardzo życia nie mają życia osoby które je stworzyły. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po interncie krążą mapki z zaznaczonymi shardami. nawet nie chcę wiedzieć jak bardzo życia nie mają życia osoby które je stworzyły. dry.gif

Tutaj jeszcze ujdzie. Skoro shardy są na minimapce. Porównaj sobie szukanie gołębi w GTA4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale zazwyczaj od początku gry nie szukasz shardów z mapką to raz. Dwa, nawet jeśli szukasz ich z mapką, to i tak schodzi dość dużo czasu zanim znajdziesz wszystkie 350, do tego jeśli zdarzy się pominąc jednego (tak jak mi ^^) to kolejne minuty/godziny uciekają, więc trochę czasu zajmuje to. Ale wszystkie 350 uzbierałem, tak samo jak 200 gołębi w GTA, żaden wyczyn :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz, ale zazwyczaj od początku gry nie szukasz shardów z mapką to raz. Dwa, nawet jeśli szukasz ich z mapką, to i tak schodzi dość dużo czasu zanim znajdziesz wszystkie 350, do tego jeśli zdarzy się pominąc jednego (tak jak mi ^^) to kolejne minuty/godziny uciekają, więc trochę czasu zajmuje to. Ale wszystkie 350 uzbierałem, tak samo jak 200 gołębi w GTA, żaden wyczyn :D

Przeleciałem wszystkie dzielnice z mapką (najpierw grałem bez ;P)

Brakuje mi 1, chyba zacznę grę na nowo i z mapka pozbieram te pierdółki :/ bo tylko tego brakuje mi do platynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem wszystkie dzielnice z mapką (najpierw grałem bez ;P)

Brakuje mi 1, chyba zacznę grę na nowo i z mapka pozbieram te pierdółki :/ bo tylko tego brakuje mi do platynki.

Zabrałeś ten kawałek znajdujący się na szczycie budynku przy miejscu finałowego pojedynku? Jako jedyny nie wyświetla się na radarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej dzielnicy jeden odłamek znajduje się prawie że w wodzie. jak używasz mapki z Gry-online to autor tego poradniku nie zaznaczył tego odłamka. Tutaj na forum było o tym mówione w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety, oba wymienione mam. Szukam badziewia raz jeszcze :/

btw. hard w tej grze to banał, wystarczy grać po złej stronie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja grając pierwszy raz grałem od razy na hard. zaznaczam jeszcze, że byłem dobrym więc nie było łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×