Skocz do zawartości
Emir

White Knight Chronicles

Rekomendowane odpowiedzi

czekam z niecierpliwoscia jak dostane w swoje lapska porzadnego jrpg na ps3:) ile jeszcze musimy czekac?? gra bedzie wymiatala szczegolnie ciekawy system walki czekamy do marca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez biore w ciemno to bedzie konkurent dla seri FFXIII oryginalny model sterowania tzw sumonami (sam nimi walczysz) piekny swiat , zapewne tyle godzin grania .. pozadny wyjadacz czasu . Ciekawe mogli by nad jakims multi pomyslec xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanie:

KIEDY TO DO JASNEJ CHOLERY WRESZCIE BĘDZIE?!?!?!?!?!?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera jeszcze w tym roku w Japonii? A to ci (miła) niespodzianka. Ciekawe kiedy premiera zrozumiałem wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby szybciej im poszło, niż w wypadku Yakuzy 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to była prawda i oby szybko ją przetłumaczyli i wydali w Europie! Byłoby cuuudnie *__*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wydają gdzie chcą byle po angielsku... na allegro i tak się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech wydają gdzie chcą byle po angielsku... na allegro i tak się pojawi

Dokładnie

Gra w importy bez potrzeby przerabiania konsoli to jeden z największych plusów obecnych konsolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

White Knight Chronicles ma działać w 1080p, a jakość oprawy ma być bardzo zbliżona do tej z FFXIII. Rozgrywka ma zawierać pewne elementy przypominające te z Monster Hunter. No i wreszcie fabuła ma dorównywać najlepszym tradycjom gier z serii Dragon Quest. Takie informacje znajdują się podobno w najnowszym numerze japońskiego magazynu Dengeki

źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ta gre wyczekuje juz z 1.5 roku :> kochane jRPG = dluuuuugie godziny , nie przespane noce to lubie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisza wyglada na to,iz co-op nie jest dostepny w storyline,ale za to on-line mode znany w wersji japonskiej jako Live Part bedzie dostepny dla max.4 osob.oba moduly maja sie ze soba laczyc,bohater ktorym bedzie sie grac on-line bedzie towarzyszyl Ci w storyline.dodatkowo maja byc standardowe dodatki w postaci lobby mieszczacego do 16 graczy,systemu autodopasowywania oraz niesprecyzowanej formy chatow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie można także tworzyć własne combosy, co-op dla 4 graczy! Premiera w tym roku, ale tylko w Japonii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne, szkoda tylko, ze taki mangowy design postaci. bardzo nie lubie, jak tlo i jakies zwierzeta itd. w grach maja o wiele wiecej szczegolow niz bohaterowie, przez to odcinaja sie od reszty (w tym przypadku mam na mysli twarze postaci, chociaz i w ubraniach nie dostrzeglam zbyt wielu szczegolow). zwlaszcza, poziom detali w tlach nadaje im calkiem realistyczny wyglad a postaci wygladaja jakby byly wyciagniete z anime i naciagniete na modele 3d... no ale i tak czekam z niecierpliwoscia, w koncu grafika i ogolny art design w jrpg to sprawa bardzo drugorzedna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajne fajne, szkoda tylko, ze taki mangowy design postaci. bardzo nie lubie, jak tlo i jakies zwierzeta itd. w grach maja o wiele wiecej szczegolow niz bohaterowie, przez to odcinaja sie od reszty (w tym przypadku mam na mysli twarze postaci, chociaz i w ubraniach nie dostrzeglam zbyt wielu szczegolow). zwlaszcza, poziom detali w tlach nadaje im calkiem realistyczny wyglad a postaci wygladaja jakby byly wyciagniete z anime i naciagniete na modele 3d... no ale i tak czekam z niecierpliwoscia, w koncu grafika i ogolny art design w jrpg to sprawa bardzo drugorzedna.

Dokładnie! Też mi trochę przeszkada, że postaci się tak...odcinają od tła, które jest cudne

Ale widziałem gameplay i tam już jest wszystko tak jak być powinno. Tzn. tło pasuje do postaci

Będzie można także tworzyć własne combosy, co-op dla 4 graczy! Premiera w tym roku, ale tylko w Japonii.

No właśnie, obyśmy nie musieli długo czekać na premiere w US i EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

WKC prezentuje się fantastycznie! Art design pasuje moim zdaniem dobrze do ogólnego klimatu gry (oczywiście wnioskuję tak na podstawie screenów, filmików i tego co można przeczytać) Szkoda, że nie podali nawet przybliżonej daty premiery w USA i Europie, choćby coś w stylu wiosna 2009 (marzenie ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na japońskim PSstore do ściągnięcia jest nowy trailer WKC i filmik pokazujący tworzenie postaci i grę online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

giera bedzie swietna, nie moge sie na nia doczekac <zaciera lapska>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy premiera Europejska? Orientuje się ktoś? Bo chętnie zagrał bym w tego RPG'a - na screenach i filmikach wygląda znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×