Skocz do zawartości
Emir

White Knight Chronicles

Rekomendowane odpowiedzi

Co do White Knight Chronicles to preorder już mam zamówiony dawno , sądzę że ta gra będzie co najmniej na miarę Lost Odyssey.

Oby, gdyz w lepszy jRPG nie gralem na obecnej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zagraj w The World Ends With You na NDS'a,obok Lost Odyssey jedno z lepszych dziel.

Wracajac do tematu WKC przyznam szczerze ze zapomnialem o tej grze z rok temu i dopiero teraz przez przypominacz ultimy sobie o niej przypomnialem no i coz,preorder chyba dzis zloze,to bedzie juz 4 gra ktora zamowie (HR,FF 13,dante) i chyba w tym kwartale zbankrutuje ;p.

Chociaz kasa na preordery zawsze sie znajdzie,gorzej z czasem,kiedy to wszystko ograc? Jak sa tu jacys chetni na wspolna gre w WKC to mozecie smialo dodawac mnie na PSN,dopiszcie tylko ze to o ta gierke chodzi i ze jestescie z ps3site.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no porażka mnie czeka w lutym i marcu wydatek ok 1300 zł na same gierki >.< (głownie przez gow3 ut mimo iż będę grał w to dopiero gdzieś tam latem nie chce stracić tej kolekcjonerki :))

ciekawe czy online będzie dostępny od początku czy najpierw trzeba kampanie zaliczyć i jak już czy ludzie będą grać w dzień premiery czy dopiero po singlu bo ja jeszcze nie wiem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no porażka mnie czeka w lutym i marcu wydatek ok 1300 zł na same gierki >.< (głownie przez gow3 ut mimo iż będę grał w to dopiero gdzieś tam latem nie chce stracić tej kolekcjonerki smile.gif)

ciekawe czy online będzie dostępny od początku czy najpierw trzeba kampanie zaliczyć i jak już czy ludzie będą grać w dzień premiery czy dopiero po singlu bo ja jeszcze nie wiem ;P

To bedzie chyba tak ze musisz przejsc jakas czesc gry a potem ci sie odblokuje mozliwosc online, chodzi oto abys podlapal podstawowe zasady i mechanike gry. Fajnie tez ze przedmioty (chyba) ktore zdobedziesz w trakcie online bedziesz mogl przeniesc do singla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreacja postaci

Quest gameplay

Będzie mozna niezłe cuda potworzyć z postaciami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreacja postaci

Quest gameplay

Będzie mozna niezłe cuda potworzyć z postaciami

51 questów online na płycie i kolejnych 56 już gotowych do wypuszczenia jako DLC :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie znowu stracę min 3h na tworzeniu postaci...

i do tego już widzę te mutanty co będą biegać hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cos ty 3h to nam zajmie dobranie odpowiedniego fryza xD

No coraz bardziej mi sie wydaje ze tytul bedzie wazniejszy od FFXIII (dla mnie). Juz nie moge sie doczekac na co-op ale bedzie nawalanka ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, ostatnio przyglądałem się wielu filmikom i czytałem prasę rozmaitą. WKC oficjalnie wpisałem do repertuaru i zamówiłem Pre-order na ebay.co.uk. Tak się do tego podnieciłem, że wpłaciłem 1 funciaka dotacji na rzecz poszkodowanych przez kataklizm na Haiti. :)

Pozostaje czekać do ok. 5 lutego. Wtedy zaczynam wtapiać się na poważnie w świat wykreowany przez Level 5 i zapraszam innych do zabawy. Osoby mające tą grę na celowniku, zapraszam do Friend Listy, co-op będzie iście soczysty. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agree ^^ szkoda ze gra bedzie wydana w tygodniu.... nie bede mogl zyc z mysla ze gra juz jest a ja jeszcze jej niemam..... no coz kupi sie w weekend ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 questów online na płycie i kolejnych 56 już gotowych do wypuszczenia jako DLC :woot:

Dość duże znaczenie będzie miało to ile średnio trwa wykonanie quest'a. Zakładam, że czasy wymagane do zakończenia zadań są mocno zróżnicowane, ale mam nadzieję, że większość z nich to nie są jakieś 15-minutowe run'y. Byłoby rewelacyjnie gdyby znalazły się takie, które trwają 1h+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość duże znaczenie będzie miało to ile średnio trwa wykonanie quest'a. Zakładam, że czasy wymagane do zakończenia zadań są mocno zróżnicowane, ale mam nadzieję, że większość z nich to nie są jakieś 15-minutowe run'y. Byłoby rewelacyjnie gdyby znalazły się takie, które trwają 1h+.

Z tego co mówi ta babka na filmie, to na każdy quest jest maksymalnie godzina czasu. A potem pewnie mission failed :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich!

Długo musieliśmy czekać na "niekrzaczastą" wersję WKC, nie ukrywam również napaliłem się na ten tytuł dość dawno temu ze względu na pewien niedosyt jRPG, poza tym czas odpocząć od ciężkiego klimatu Demon’s Souls i pozabijać jakieś żuczki i inne kwiatki ^^

Chciałem zapytać czy newsy o tym, że  kupując wersję US będzie można pograć z ludźmi z EU to jakaś informacja oficjalna? Też nie widzi mi się czekanie tych paru dodatkowych tygodni na premierę europejską…

Edytowane przez Shuya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie odpowiem Ci na to pytanie ze 100% pewnością, ale tak na 99 koma 9 procenta, jestem przekonany iż TAK - w końcu to Region Free. Osobiście zamówiłem grę na ebayu, co by nie czekać dodatkowych 2 tygodni na oficjalną premierę europejską. W razie czego, mam już uzbierane grono znajomych, które będzie grało w wersję NTSC. Tak, czy inaczej będę na plusie. Wszystkim zainteresowanym wcześniejszą wersją gry, mogę jedynie podpowiedzieć ten Adres, pozostałym zalecam cierpliwość i nadzieję, że Region Free dotyczy wszystkich aspektów gry ;)

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez bym nie czekal ;P

Do sklepu calkiem blisko mam wiec juz tylko odliczam ^^

Juz mam kilku znajomych ktorzy zemna poquestuja ale z checia kogos do tego grona moge dolaczyc wink.gif

Nick: mariopif

Pisac, tylko w wiadomosci dodajcie ze z forum i podajcie swoj nick na forum (moze skojarze z kim mam przyjemnosc grac ^^) oraz ze w WKC macie ochote pociupac smile.gif

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki może trochę mało ciekawy, ale grafika bardzo ładna, tryb online, długa fabuła i poboczne questy, miasta ze sklepami, system skilli, levele, skarby, dropy, upgrade broni, różnorodne lokacje, możliwość zbudowania własnej wioski itd. Powinno być dużo zabawy.

Reasumując:

Gra przypomina FFXII i dlatego ją kupię zamiast trzynastki, która jest zbyt liniowa i nie ma esencji RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki może trochę mało ciekawy, ale grafika bardzo ładna, tryb online, długa fabuła i poboczne questy, miasta ze sklepami, system skilli, levele, skarby, dropy, upgrade broni, różnorodne lokacje, możliwość zbudowania własnej wioski itd. Powinno być dużo zabawy.

Reasumując:

Gra przypomina FFXII i dlatego ją kupię zamiast trzynastki, która jest zbyt liniowa i nie ma esencji RPG.

I wlasnie tego spodziewam sie po KUR... MAC dobrym jRPG tej generacji, a nie uproszczen dla idiotow.

btw. system walki wlasnie swietny jest moim zdaniem :), lepsze to niz losowe walenie w przyciski i wygranie kazdej walki bez najmniejszych problemow (pierwsze doswiadczenie mojego kumpla z FF XIII w wersji japonskiej - zapuscilem mu demko, a on "heh, fajne to, szkoda ze nie kumam co naciskam, ale wazne ze wygrywam")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesująca prezentacja dema gry, którą wykukałem dzisiaj na Gamespot.com.

Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie podaruje tą grę ze względu na system walki i kretyńskie angielskie głosy... Nie znoszę latać jak głupi wkoło potworka i czekać na jednego slasha co 5 sekund... Podobny system obrzydził mi całkowicie FFXII.

Gdzie się podziały stare dobre turówki :( ?

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsubasa Inaba talks to Examiner on White Knight Chronicles

Additional quests are on the way after launch. We don't have details as to what kind or when, but we will follow-up and they will be for free

Źródło

Jak widać, nie dość że 'z buta' dostaniemy ponad 50 questów online to na dodatek, kolejne (cyklicznie wydawane) będą za frajer.

No i co? Chyba warto było czekać prawie 2 lata na angielską wersję? :woot:

PS Wiadomość tą zamieszczam głównie z powodu osób, które obawiały się o zakup DLC, po ściągnięciu gry z US.

EDIT: Co by podkreślić, jak duża przepaść kalendarzowa dzieli wydanie wersji japońskiej względem angielskiej. Dorzucam ten zwiastun. :)

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heehehe z tego co mi wiadomo bo z tego co widać na filmiku z gamespota to są to tylko NPC a nie żywi gracze,co do questów ciekawe ile będę robić je wszystkie i jak znam życie będą takie że będę musiał zaprosi kumpli z PSN zęby przejść go

P.S pre order już poszedł. Kurna ale kasy poszło GoW, Heavy i Finall tez pre ordery kurna do końca roku nakupował żonka to mi nogi z dupy powyrywa a miały być nowe firanki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada itemizacja w grze? Wiadomo dla postaci fabularnych to chyba bedzie mozna tylko zakladac nowe pancerze ale nie bedzie ich widac ale jak jest w przypadku naszej glownej postacii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×