Skocz do zawartości
Emir

White Knight Chronicles

Rekomendowane odpowiedzi

Nom wlasnie? W Trailerku wyglada supcio, ta grafika mnniaamm :) Pyszne ciacho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy premiera Europejska? Orientuje się ktoś? Bo chętnie zagrał bym w tego RPG'a - na screenach i filmikach wygląda znakomicie.

Na pewno w 2009r (była sobie plotka że niby w kwietniu ... :whistling: ).

Filmikami jak i screenami bym się specjalnie nie przejmował (bo różnie to bywa z nimi ) ale rendery gra ma kozackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zapowiada się nieźle mój ostatni jRPG to Final Fatasy X :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada niemal ekstra... tylko ten fireball na filmiku online wyglada komicznie xD mogliby to poprawic ; ] cudow na kiju nie wymagam ale mamy XXI wiek... ale ten potwor to masakrycznie fajny 15/10 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem , czy pobije Final Fantasy XIII, napewno dwie kupie bo kocham konkurentki ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem , czy pobije Final Fantasy XIII, napewno dwie kupie bo kocham konkurentki ;d

calkiem mozliwe ze bedzie to dobra konkruencja dla serii FF , również kupie bo jestem na nią napalony od czasu pierwszego trailera :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję niedosyt RPG w swoim organiźmie :biggrin: Kiedy wreszcie coś porządnego będzie miało swoją premierę w Europie? Niestety trzeba poczekać. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white-knight-chronicles-20090429054227929.jpg

i zapowiedz ze strony ign

http://ps3.ign.com/articles/977/977658p1.html

Traditionally, I don't like Japanese role-playing games. Sure, Persona 3 won me over, but beyond that, it's a pretty hard sell if you want me to pick up a Final Fantasy or Eternal Sonata. With that said, I was kind of caught off guard by how much I dug White Knight Chronicles. The game looks slick, the combat is easy to get into, and the story seems like it has a solid base.

In short, White Knight Chronicles could be pretty good even if you're a jughead like myself.

If you're checking in on Level-5 and Sony's baby for the first time, the short story is that you'll see the events of the world from the perspective of Leonard. Big L's been living in Balandor Village his whole life, and it's been pretty run of the mill. However, during the princess' 18th birthday celebration, an evil force arrives and steals her away. Sensing the call to greatness, Leonard picks up a sword and sets out to make the world right again. Or at least that's what the story is supposed to shake down as. My demo was all about single-player gameplay and not the fact that you'll get to play as six different characters, lead three-character parties, and take the fight online in some four-player quests.

Set in a gorgeous field full of bright green grass getting blown around by the wind and divided by a rolling blue stream, I picked up the controller and took Leonard into a fight with a gigantic, wiry tree monster. Now, aside from the story similarities, I was initially a bit taken aback by how much the main character looked like Link from The Legend of Zelda: Twilight Princess with his simple garb, shield, and sword. Of course, avatars will be completely customizable in White Knight through a series of sliders and options so this could simply be coincidence but still.

Thankfully, the combat didn't play anything like the Zelda I know or RPGs I've seen recently. At the bottom of the screen, a number of moves or "Skills" are laid out in a line, and you can cycle through them with the D-Pad to choose your next move while maneuvering Leonard around the screen. Slash, Flaming Slash, and Shield Blow were all options for my attacker, and a few of them had the aggressor leaping into the air and wailing on the bad guy. When the move is done, you can choose your next attack, but you'll have to wait for a circle meter to refill before Leonard can execute the move.

Being a demo, the tall and strong-looking tree monster toppled pretty easily - as did the giant troll -- but I wouldn't expect the bad guys in the final version of the game to go down without a fight. Still, I was impressed at how easy it was to cycle through the attacks, press X, and see Leonard attack. The system seemed deep but easy to use.

Sadly, that was pretty much it for the demo on hand. I didn't get to see our hero transform into the White Knight (the whole reason the bad guys crashed the princess' party), the 13 stages, or the six towns you'll get to visit. You'll also get the chance to combine weapons and write blogs as well as communicate with other players via GeoNet, but those features weren't getting shown off either.

Want more on White Knight? Well, the experience is estimated to take about 40 hours, but you won't be getting your hands on it super-soon. So far, Sony's spent about five weeks recording English voice work, and the company isn't done yet. We'll have an updated, in-depth preview as soon as possible, but look for a release date to be announced at E3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę klimaty WKC niż Finali. Jakoś nie odpowiada mi tak futurystyczny klimat połączony z magią. Wolę WKC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu to zdjęcie spowodowało ostro podwyższone ciśnienie i prawie stan zawałowy :D must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przep... za double post ale w necie pojawiło się sporo ciekawych informacji

Ostatnio tylko FFXIII, ludzie chyba zapomnieli o tej ciekawej produkcji która wychodzi już za 2 tygodnie smile.gif

Gameplay

Lektor jest słaby ale gameplay pokazuje, że gra sporo poprawiła się od wydania japan

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje online w tej grze są absolutnie niewiarygodne. Tak to powinno wyglądać. Level 5 naprawdę dobrze to wykombinował.

To będzie mój rpg tej wiosny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje online w tej grze są absolutnie niewiarygodne. Tak to powinno wyglądać. Level 5 naprawdę dobrze to wykombinował.

To będzie mój rpg tej wiosny :)

Likewise, chyba dam szanse tej produkcji a FF sobie odpuszcze, nie powiem, to online mnie bardzo ciekawi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mocno trzymam kciuki za ten tytuł. Obejrzałem preview na IGN i naprawdę byłem pozytywnie zaskoczony. Na razie nie chcę zapeszać, ale zapowiada się naprawdę ciekawie, szczególnie tryb online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKC będzie wydane tylko w wersji z angielskim dubbingiem, czy też w dual audio (jap/eng do wyboru)? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKC będzie wydane tylko w wersji z angielskim dubbingiem, czy też w dual audio (jap/eng do wyboru)? Dzięki za odpowiedź.

 

Tylko angielski dubing, ale mnie osobiście to nie rusza, kupuje dla online pre order już zamówiony, po premierze postaram się odpowiadzieć na pytania

mając styczność z twardym kodem na płycie

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra długo była poza moim radarem, ale ostatnie doniesienia sprawiły, że na nowo śledzę wszelkie informacje nt tej gry, skrzętnie analizując niesłychanie intrygujący tryb Online. W zasadzie zostałem kupiony, jak zobaczyłem opcję rozbudowy własnej wioski i możliwość pozostawienia własnych itemów w sklepie, po które mogą zgłaszać się osoby nawet jak jesteś offline. Toż to genialne w swojej prostocie! :woot:

WKC okazuje się być tym, czym FFXIII zapomniał, że ma być - dobrym jRPG z dozą innowacji, a nie ładnie wyglądającym filmem z przerwami na grę i trybem walki rodem z DMC - bo tego teraz chce 'masowy odbiorca' :P

Kroniki Białego Rycerza mogą się okazać Czarnym Koniem tej wiosny. :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 2-3 lutego.... juz sie nie moge doczekac ^^ Ciekawe jak bedzie sie gralo online hmmm ale bedzie ciupanko hehehehe

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas będzie dopiero 26.02.2010 (co ciekawe w thehut.com premiera jest 19.02.2010) no i szkoda że nie będzie japońskiego audio :/

heh na przełomie lutego i marca wychodzą 3 jrpg i w którego grać? :)

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u nas będzie dopiero 26.02.2010 (co ciekawe w thehut.com premiera jest 19.02.2010) no i szkoda że nie będzie japońskiego audio :/

heh na przełomie lutego i marca wychodzą 3 jrpg i w którego grać? smile.gif

Najlepiej w te dobre smile.gif

ja nie czekam na premiere eu robie import z us szczególnie, że ta informacja bardzo mnie cieszy

"White Knight chronicles will definitely support cross-region play for the US and Europe when it launches"

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się krystalizuje pokaźna ekipa do gry online w WKC. Ja też nie wiem, czy wytrzymam do końca lutego. Ktoś wyżej wspomniał, że w marcu wychodzą 3 jrpg. Ja wiem tylko o WKC i FF XIII, może mnie ktoś oświecić i zdradzić co to za trzeci tytuł?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na wnc czekam od pierwszego trailera jaki wyszedł kiedyś tam :)

a ten trzeci jrpg to Star Ocean 4: The Last Hope International (ta wiem że dla większości to pewnie crap ale mam to gdzieś :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że się krystalizuje pokaźna ekipa do gry online w WNC. Ja też nie wiem, czy wytrzymam do końca lutego. Ktoś wyżej wspomniał, że w marcu wychodzą 3 jrpg. Ja wiem tylko o WNC i FF XIII, może mnie ktoś oświecić i zdradzić co to za trzeci tytuł?

No jeszcze oprócz Star Ocean Last Hope INT. (która ma chyba najbardziej infantylne postacie wśród wszystkich jRPG), pojawi się Last Rebelion.

Co do White Knight Chronicles to preorder już mam zamówiony dawno , sądzę że ta gra będzie co najmniej na miarę Lost Odyssey.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×