Skocz do zawartości
Emir

White Knight Chronicles

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyglada itemizacja w grze? Wiadomo dla postaci fabularnych to chyba bedzie mozna tylko zakladac nowe pancerze ale nie bedzie ich widac ale jak jest w przypadku naszej glownej postacii?

Wszystkie nowe bronie, zbroje, tarcze będzie widać na każdej postaci fabularnej włącznie ze zmianą ich wyglądu, poszukaj screenschotów na ps3 site kiedyś była taka ładna paczka pokazująca Lenarda biegnącego w zupełnie innej zbroi niż na początku gry gdzie biegamy w szarych szmatach :)

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie napalam. Wszytko wygląda bardzo dobrze i w ogóle jest tip-top, ale ja wolę poczekać na wasze pierwsze wrażenia i recenzje w sieci. Na horyzoncie takie tytuły, że muszę rozsądnie rozdzielić moje ograniczone środki finansowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie odstrasza badziewny angielski dubbing w japońskich produkcjach - wszystkich charyzmatycznych bohaterów kastrują z miejsca... Dzięki bogu, że większość starszych jrpg'ów była niema ;). Ten problem trapił mnie już za czasów ps2 i myślałem wtedy, że dzięki nadchodzącemu ps3 z pojemnym nośnikiem BR problem zniknie i będę mógł sobie wybrać oryginalną japońską ścieżkę dźwiękową i angielskie napisy, a tu... klops. Są oczywiście wyjątki, ale niestety nieliczne, a powinno to być według mnie standardem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

W tej produkcji na szczęście, aż tak źle nie ma i jak sam Tsubasa Inaba zaznaczył, dubbing dla anglojęzycznej wersji trwał prawie 9 tygodni (!). Główny bohater ma idealnie pasujący do niego głos i na pewno nie włada żadnym altem, tudzież zaniżonym sopranem. Ot, wpasował się. Widziałem już kilkanaście filmików, z różnych stadiów gry i wszędzie głosy bohaterów są dobrane kontekstowo i z dużym pietyzmem. Na pewno nie jest to mistrzostwo, ale też nie umniejsza w żaden sposób produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

W tej produkcji na szczęście, aż tak źle nie ma i jak sam Tsubasa Inaba zaznaczył, dubbing dla anglojęzycznej wersji trwał prawie 9 tygodni (!). Główny bohater ma idealnie pasujący do niego głos i na pewno nie włada żadnym altem, tudzież zaniżonym sopranem. Ot, wpasował się. Widziałem już kilkanaście filmików, z różnych stadiów gry i wszędzie głosy bohaterów są dobrane kontekstowo i z dużym pietyzmem. Na pewno nie jest to mistrzostwo, ale też nie umniejsza w żaden sposób produkcji.

Rzeczywiście jest bardzo dobrze, ale dla mnie to i tak jak oglądanie anime z angielskim dubbingiem. Niby da się przeżyć, ale to już nie to samo. Niemniej jednak, gry to inna bajka i wydaje mi się, że masz rację. Gameplay w WKC nie ucierpi ze względu na angielską ścieżkę dźwiękową.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest bardzo dobrze, ale dla mnie to i tak jak oglądanie anime z angielskim dubbingiem. Niby da się przeżyć, ale to już nie to samo. Niemniej jednak, gry to inna bajka i wydaje mi się, że masz rację. Gameplay w WKC nie ucierpi ze względu na angielską ścieżkę dźwiękową.

Ale prawda jest taka, ze i tak kazdy z was gdyby mial wybor wsadzil by sobie ten dubbing w cztery litery :)

Ja dziekuje producentom za to ze Yakuza 3 bedzie miala wybor :) ale WKC przezyje, mowi sie trudno :)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest taka, ze i tak kazdy z was gdyby mial wybor wsadzil by sobie ten dubbing w cztery litery :)

Ja dziekuje producentom za to ze Yakuza 3 bedzie miala wybor :) ale WKC przezyje, mowi sie trudno :)

To fakt. Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma możliwości włączenia oryginalnych japońskich głosów. Wydaje mi się, że powinien być to standard. W końcu to exclusive na PS3. Po co mamy w tych konsolach napęd BR!?Przecież spokojnie można było zmieścić na płytce dwie ścieżki dźwiękowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma możliwości włączenia oryginalnych japońskich głosów. Wydaje mi się, że powinien być to standard. W końcu to exclusive na PS3. Po co mamy w tych konsolach napęd BR!?Przecież spokojnie można było zmieścić na płytce dwie ścieżki dźwiękowe.

Też tak myślę, angielski dubbing jest średni szczególnie głos koleżanki głównego bohatera wydaje mi się słaby, w jednym z wywiadów któryś ze skośnookich zapytany o japońską ścieżkę dźwiękową odpowiedział że nie do końca rozumie dlaczego ludzie władający angielskim chcą grać po japońsku odpowiedz jest prosta: bo aktorzy są źle dobrani i odwalają fuszerkę ale do ich stwardniałych łepetyn nie może to dotrzeć, ech może kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WKC International Edition - Lista Trofeów.

W sumie 24 trofiki, z czego aż 8 to złote gongi.

Kilka z tych trofeów jest bezpośrednio powiązanych z przedmiotami, jakie odblokowane zostaną w PS HOME po ich zdobyciu ( figurka, strój Białego Rycerza etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przymusowemu angielskiemu dubbingowi do japońskich produkcji mówimy NIE ;P

czytałem gdzieś że do platyny potrzeba kilkaset godzin gry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Character Customization Video- White Knight Chronicles™ International Edition

Klik -

Grafika prezentuje się doskonale, animacja postaci, dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły to atut tego tytułu.

WKC to gra z gatunku jRPG osadzona w baśniowym świecie pełnym przeróżnych potworów, smoków, pięknych kobiet mangi, rycerzy oraz oręża.

Chyba biorę WKC. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ide do sklepu po gre ^^ mam nadzieje ze beda ja miec.... bo jak nie to dopiero w weekend pociupciam..... dlugo wyczekiwalem i juz prawie w moich lapskach *cheers*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera odbędzie się około dnia 26.02.2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera odbędzie się około dnia 26.02.2010

Owszem, lecz "hamburgery" dostaną swoją wersje już 2 lutego i tą też wersje sprzedaje pewien sklep na allegro.

Don_Mario, jakbyś ją miał to podziel się wrażeniami na forum. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że dorwę dzisiaj w sieci jakąś recenzję International Edition ale na razie prasa internetowa milczy. Czekam z niecierpliwością bo preview FFXIII z ostatniego PSX przepełniło czarę goryczy i już wiem, że raczej nie kupię "trzynastki". Jakby ktoś na coś trafił, to wklejać linki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedna z pierwszych recenzji ( jeszcze bez punktacji i questów w multi - serwery otwierają wieczorem)

http://news.yahoo.co...forplaystation3

Autor porównuje grę z FF 11 :P

Ogólnie zapowiada się duży grindfest.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trailer (The Online Experience) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mając już 100% pewności na "połączenie" serwerów EU i US zamówiłem wersję NTSC z Allegro. Mam nadzieję, że szybko trafi w moje łapska.

Recenzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyglada ilosc skilli oraz roznych popierdulek? Czy jest duzo ciekawych rzeczy np jak w KOTORZE te wyscigi czy tylko zadyma xP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety ide dzisiaj do sklepu i pytam sie o WKC i powiedzieli mi ze najwczesniej beda miec w srode.... ale wnerwa mialem >_< no coz pojde jeszcze raz ale najwczesniej to chyba w sobote dzisiaj akurat mialem wolne to poszlem no ale coz.... trzeba poczekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poniżej link do recenzji z gamespot.com, która nie napawa optymizmem.

klik

Edit: Po dwukrotnym przeczytaniu recenzji oraz obejrzeniu video review trochę nie rozumiem, aż tak niskiej noty. Myślę, że nie ma co się zniechęcać. A może to tylko dlatego, że ja naprawdę potrzebuje dobrego złożonego RPG-a na PS3?

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poniżej link do recenzji z gamespot.com, która nie napawa optymizmem.

klik

Edit: Po dwukrotnym przeczytaniu recenzji oraz obejrzeniu video review trochę nie rozumiem, aż tak niskiej noty. Myślę, że nie ma co się zniechęcać. A może to tylko dlatego, że ja naprawdę potrzebuje dobrego złożonego RPG-a na PS3?

Nie tylko ty nie rozumiesz,

Dawno nie oglądałem tak beznadziejnej recenzji, wszystkie wady które wymieniał tak na siłę wciskał, że chciało mi się płakać, a i gdzie jest online fajnie jest zrecenzować grę nie widząc połowy gry na oczy twarde rzemiosło jak nic, wracając do historii, którą szybko zapomnimy wiadomo "hamburgerom którzy uczyli się czytać i pisać w liceum" taka gra która jest dłuższa niż 8 godzin zawiera zbyt dużo informacji do zapamiętania, dlatego szybko zapominają, a na poważnie gamespot to żenada jak kiedyś widziałem filmik z kolesiem z GS który opowiadał o disgaea 3 to padałem ze śmiechu bo to wyglądało jakby Szpakowski komentował za swoich "najlepszych czasów"

Pre-order już leci zza morza

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to, że grze, która według recenzenta nie ma prawie żadnych bugów wystawia się 6.0/10. Co więcej, WKC prezentuje się świetnie graficznie i wystarcza na bardzo długie godziny grania. Łatwe walki i mało oryginalna fabuła to rzeczywiście istotne wady, ale ktoś musiał upaść na głowę, żeby wystawić temu tytułowi niższą ocenę niż Sacred 2, które dostało pełną siódemkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN 5.1 / 10 51.00%

Game Informer 7.25 / 10 72.50%

Game Revolution B- 75.00%

GameSpot 6 / 10 60.00%

GameZone 8 / 10 80.00%

Playstation Official Magazine UK 8 / 10 80.00%

Eurogamer 8 / 10 80.00%

Gra dostaje ósemki, więc nie jest tak źle.

Ale może faktycznie fabuła zbyt kiepska, albo brak swobody. Jak jutro / pojutrze ktoś będzie miał grę to niech napisze parę słówek na jej temat, chętnie poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię pojąć dlaczego recenzują grę z pominięciem opcji online, które to w WKC stanowią olbrzymią część gry i wpływają nie tylko na singla, ale również na odbiór całości? Własne miasta, sklepy, NPCe, co-op, ponad 100 questów itd. Widać jest to mało istotne.

Osobiście jestem dziwnie spokojny o WKC. Możliwe, że na piątek będę miał to opiszę pierwsze wrażenia. W każdym razie gdybym sugerował się recenzjami to już kilka wybornych tytułów by mnie ominęło, więc radzę jednak kierować się własnym wyczuciem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×