Skocz do zawartości
DaraS

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Eloszki napisał:

Zakładam że to złodziejstwo - ja jestem honorowym zbirem :)

Nie. Ale sztabkę trzeba sprzedać u pasera. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj po robocie zapierdzielam do tej spalonej wiochy - przyda się, bo zamiast robić misje jeżdżę jak ten idiota i robię inne rzeczy aby tylko nie pchać fabuły do przodu :)

 

 natomiast co z $ za preorder - ktoś coś; czy to własnie ta sztabka jest? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Eloszki napisał:

natomiast co z $ za preorder - ktoś coś; czy to własnie ta sztabka jest? 

Nie nie, ta sztabka jest dla wszystkich :)

Co z preorderem mówiąc szczerze nie wiem, bo nawet kodu nie wpisałem :P Obstawiam, że to jakaś drobnica że paczki amunicji nie kupisz za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, czacha79 napisał:

To całe ściganie i napadanie jest mocno niedopracowane niestety. Nawet mając bandmę lub maskę na twarzy jakimś cudem wiedzą, że ja to ja i wszczynają pościg.

 

Poznają Cię po ubraniu i po koniu na którym przyjechałeś, i podobno to jest prawda. Zmieniając ciuchy, konia przed samym napadem i zakładając bandanę/maskę przed wjazdem do miasta wtedy to działa podobno jak talata. Tak piszo na reddicie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się dowiem jak zdobyć ten $ za preorder w psn dam znać - z sieci: 

 

"Those who preorder Red Dead Redemption 2 digitally on the PlayStation Store and Xbox Store also receive a cash bonus for story mode and an exclusive treasure map. However, to get the treasure map you must preorder by July 31."

Edytowane przez Eloszki
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pad ci szwankuje. Mialem to samo, wymienili ma nowy na gwarancji. Chociaz pamietaj o tym aby szybciej chodzic trzeba uzywac X  
Sory za offa, ale jak skumają w sklepie, że ten pad jest faktycznie od konsoli, która u nich kupiłem? Przecież SN pada nie ma w papierach. Dobrze że mam drugiego we folii, jeszcze od Slima.

Co do gry, to może ktoś nakreślić z grubsza o co w niej chodzi? Jestem rzezimieszkem, który ma jakiś szczytny cel czy po prostu żyje z dnia na dzień na dzikim zachodzie?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Why not both?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi konkretnie z rdzeniem głównych atrybutów oraz paskami zewnętrznymi? Im dłuższy pasek tym się szybciej regeneruje? a co ma rdzeń do tego? jest to gdzieś fajnie opisane co i jak? w grz zakładka pomoc to nic ciekawego nie ma

 

Edytowane przez nenesior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nenesior napisał:

mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi konkretnie z rdzeniem głównych atrybutów oraz paskami zewnętrznymi? Im dłuższy pasek tym się szybciej regeneruje? a co ma rdzeń do tego? jest to gdzieś fajnie opisane co i jak? w grz zakładka pomoc to nic ciekawego nie ma

Stan rdzenia, czyli to w środku, wpływa na regenrerację paska, czyli tego na zewnątrz.

Na przykładzie wytrzymałości - im bardziej zapełniony piorunek, tym szybciej zregeneruje się pasek, który zużywasz biegając. Im dłużej grasz bez odpoczynku (w grze oczywiście, bo prawdziwy gracz nie ma czasu na odpoczynek), tym bardziej spada poziom rdzenia. Niższy poziom rdzenia - wolniejsza regeneracja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Klaxxon napisał:

Sory za offa, ale jak skumają w sklepie, że ten pad jest faktycznie od konsoli, która u nich kupiłem? Przecież SN pada nie ma w papierach. Dobrze że mam drugiego we folii, jeszcze od Slima.

 

Chyba nie są w stanie tego zweryfikować ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, haobao_PRO napisał:

Jak i gdzie dorwać wiewiórkę ? 

Są wszędzie, problem pojawia się tylko ze znalezieniem wiewiórki z trzema gwiazdkami i odpowiednich strzał do łuku.

No i kwestia, żeby wiewiórka nie uciekła :P Podobno przynęty działają nieźle, ale jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xavris napisał:

Są wszędzie, problem pojawia się tylko ze znalezieniem wiewiórki z trzema gwiazdkami i odpowiednich strzał do łuku.

No i kwestia, żeby wiewiórka nie uciekła :P Podobno przynęty działają nieźle, ale jeszcze nie testowałem.

 

Normalnie łażą po ziemi czy na drzewach są ? Kurczę wszędzie widzę tylko króliki...:donald:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, haobao_PRO napisał:

Normalnie łażą po ziemi czy na drzewach są ? Kurczę wszędzie widzę tylko króliki...

Biegają po ziemi. Po drzewach może też, ale mówiąc szczerze nie zwróciłem uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepianie się. Z włączonym HDR'em gra wygląda lepiej, realistyczniej :30vm3cw:  Podbity kontrast i kolory zostawmy dla Assasina czy Horizona :wheel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czepianie się. Z włączonym HDR'em gra wygląda lepiej, realistyczniej :30vm3cw:  Podbity kontrast i kolory zostawmy dla Assasina czy Horizona :wheel:

Z drugiej strony z artykułu wynika ze kompletnie nie ma to sensu, wiec po co to w ogóle robili i tracili czas inżynierów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masa osób negatywnie ocenia HDR w RDR. Osobiście też gram bez. Coś jest na rzeczy, ciekawe czy paczem mogą go jakoś poprawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie klimat filmowy zachowany wlasnie z opcja HDR ;)

To klatka ze Zjawy.

 

 

TheRevenant_DontGiveUp_TVC.jpg

 

A to z gry (nie mam nic ze śniegiem i zachodem słońca w tle).

 

63pdLCi.jpg

 

Pomijajac roznice w kolorystyce to jest szaro, ponuro i bez kontrastów. IDEALNIE! 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi wyblakłe/wyprane kolory to ok, jednak imo nie taki był zamiar producenta... Coś nie pykło :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, haobao_PRO napisał:

Jak ktoś lubi wyblakłe/wyprane kolory to ok, jednak imo nie taki był zamiar producenta... Coś nie pykło :siara:

 

Zaraz, czekaj .. producent wydał grę wyglądającą w określony sposób, a Ty piszesz że nie taki mieli zamysł? No chyba jednak chcieli ją tak wydać skoro wydali tak a nie inaczej :30vm3cw: 

 

Rozumiem natomiast że komuś sie to może nie podobać, każdy ma prawo mieć własne zdanie. Osobiście uważam że festyniarskie kolory tu nie będą pasowały, tak samo jakby nie pasował wokal Zenka Martyniuka.


Rozwiązanie problemu jest proste - wielbiciele discopolo wyłączają HDR, a prawdziwi fani gatunku grają tak jak producent nas uszczęśliwił ... mdło, w błocie i bez kolorów za to z nutą beznadziejności ... dokładnie tak jak było na dzikim zachodzie :banderas:

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o to, że HDR został niewłaściwie zaimplementowany, co też potwierdza artykuł powyżej. Efekt końcowy powinien być inny.

Internety aż huczą od bólu dupska w tej kwestii. Osobiście liczę na łatę w tym temacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ale myślę że pomiary nie mają żadnego znaczenia, liczy się efekt końcowy czyli to co widać. Mnie się podoba, niech zostawią :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×