Skocz do zawartości
Patricko

TV/Monitor/Projektor do PS4/PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie ciężko ogarnąć to aparatem bo się wszystko odbija. Musisz się przypatrzeć, wygląda to tak jakby plamy na matrycy lub rysy.

 

W tym czerwonym polu zaznaczyłem.

 

 

 

 

20170702_125602.jpg

Wyczytałem, że to uszkodzona powłoka antyrefleksyjna, tylko ciekawe jak, TV czyszcze zawsze delikatnie suchą szmatką.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wyczyść płynem do szyb. To jest niedoczyszczone.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To wyczyść płynem do szyb. To jest niedoczyszczone.

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Już próbowałem. Nic to nie dało. Zgłosiłem reklamację, przyjadą z Sony i zobacze co powiedzą.

 

Masakra, bo konsola jest właśnie na reklamacji, a teraz TV pójdzie.

 

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

 

Już próbowałem. Nic to nie dało. Zgłosiłem reklamację, przyjadą z Sony i zobacze co powiedzą.

 

 

Masakra, bo konsola jest właśnie na reklamacji, a teraz TV pójdzie.

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Ok, ja coś takiego czasem mam jak niedoczyszcze ekranu. Może faktycznie jakieś uszkodzenie ale trochę dziwne bo wyglada jak jakaś plama a nie przetarcie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyło się w końcu na tym, że mi zaproponowali wymianę na tegoroczny model XE93, tak że propozycja chyba nie do odrzucenia, jedynie w czym lipa to brak 3D, ale i tak mało co oglądałem filmów 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3D już umarło, nie ma za czym płakać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kamillo napisał:

Skończyło się w końcu na tym, że mi zaproponowali wymianę na tegoroczny model XE93, tak że propozycja chyba nie do odrzucenia, jedynie w czym lipa to brak 3D, ale i tak mało co oglądałem filmów 3D.

 

A jaki miałeś wcześniej model? Wg. rtings XE93 to bardzo udany model (szczególnie w kwestii HDR), chociaż ma podświetlenie krawędziowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogole było?

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Model mam XD93,dzisiaj do mnie z Sony zadzwonili i na podstawie samych zdjęć z wadą jakie im wysłałem zaproponowali mi wymiane na XE93. Zauważyłem jeszcze 2subpixele i im to zgłosiłem, co do problemu z tymi plamami co pisałem wyżej nic mi gościu nie powiedział. Ogólnie jestem w szoku, że na podstawie samych zdjęć podjeli decyzje wymiany TV na nowy i to jeszcze model z tego roku.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Model mam XD93,dzisiaj do mnie z Sony zadzwonili i na podstawie samych zdjęć z wadą jakie im wysłałem zaproponowali mi wymiane na XE93. Zauważyłem jeszcze 2subpixele i im to zgłosiłem, co do problemu z tymi plamami co pisałem wyżej nic mi gościu nie powiedział. Ogólnie jestem w szoku, że na podstawie samych zdjęć podjeli decyzje wymiany TV na nowy i to jeszcze model z tego roku.

 

 

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis Sony TV tak działa zawsze. Miałem kiedys podobna sytuację z red pikselami, zglosilem i w tydzień przywieźli nowy TV a stary zabrali.

 

 

To nie Playstation, czy serwis Samsunga np.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super sprawa rzeczywiście, nie wiedziałem, że u nas w kraju takie coś jest możliwe 😊

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo, tak się zastanawiam nad kupnem tv. Chce 55cali nie większy. Taki LG OLED55B6J będzie dobrym wyborem za ok. 7tysi? TV głównie do Netflixa, filmy, może czasem na nim ogram jakąś grę single player z HDRem bo tak to głównie monitor do gier multi z wiadomych powodów. Myślicie że warto brać tego oleda? Znacie może coś lepszego w podobnej cenie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podpialem PROsiaka do monitora 4K i różnica jest naprawdę spora!

matryca LG IPS - obraz zyleta, kolory mega nasycone

roznica jest duza na plus

wiec jesli sie ktos zastanawia miedzy 1080p a 2160p to zdecydowanie warto

 

Edytowane przez Rambo8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Fakers napisał:

Ile cali ??? Jaki model ???

LG 27UD69

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też mój faworyt...i kombinuję jak to zrobić ,żeby nikt w domu się nie zorientował że "mamy" nowy monitorek ;-)))

Jak z jego ustawieniem bo piszą ,że trudno tym jednym guzikiem go dostosować do swoich potrzeb ???

Mogli dać pilota za taką kasę ;-)))

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To też mój faworyt...i kombinuję jak to zrobić ,żeby nikt w domu się nie zorientował że "mamy" nowy monitorek ;-)))

 

Jak z jego ustawieniem bo piszą ,że trudno tym jednym guzikiem go dostosować do swoich potrzeb ???

 

Mogli dać pilota za taką kasę ;-)))

 

Pzdr

 

 

 

Jeśli żonka nie wywaliła Cię z domu za taką ilość słuchawek, to może nie zauważy różnicy jeśli pod jej nieobecność wyniesiesz stary monitor a postawisz nowy😀, podjedziesz w czasie roboty do domu, 5 minut roboty i po wszystkiemu😀

 

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie fakt że gracze konsolowi coraz częściej sięgają po monitory. Co jak co ale duży telewizor to filmy i sporadycznie jakaś gra single player a monitor to pozostałe 95% grania. Jak kogoś nie stać na duży tv i porządny gejmingowy monitor to bardzo mi przykro :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można nim ustawiać. Na pewno lepiej niż na poprzednim gdzie przyciski były dotykowe - tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie grać w pesa z kumplami przy wódeczce na monitorze...

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie grać w pesa z kumplami przy wódeczce na monitorze...

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Wiadomo, różne są preferencje. Jeśli tak jak Ty grasz dla relaksu z kumplami przy okazji imprezując wiadomo duży tv. Tak jak kolega bany który gra w większym procencie w gry multi preferuje monitor. Ja sam gram na dużym tv bo inaczej sobie nie wyobrażam. Ale ja również jestem w głównej mierze graczem singlowym który po całym dniu pracy i zajmowaniu się dziećmi odpala konsole na max 3 h. I oczywiście nie neguję żadnego z rozwiązań. Każdy gra na tym na czym mu najwygodniej.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, wymienili mi wczoraj na nowy Sony XE93, świeci dużo mocniej niż poprzedni model, w tamtym XD93 HDR już był fajny, ale tutaj to już bajka. Czerń normalnie jak smoła (porównywalna do OLED-ów) Dużo szybciej śmiga sam android, zauważyłem też, że głośniki są lepsze w tym modelu.

Jakby ktoś miał kupować TV, to polecam ten model.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, tylko ten lag na 1080p mnie niepokoi. Skoro bym miał kupować za tyle hajsu tv prawie wyłącznie do gier wolałbym aby był dużo niższy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pablos_PRO napisał:

Fajny, tylko ten lag na 1080p mnie niepokoi. Skoro bym miał kupować za tyle hajsu tv prawie wyłącznie do gier wolałbym aby był dużo niższy

jaki lag ma ten model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×