Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Notty pisze, że poprawili first touch, ale rozgrywka niestety mocno oskryptowana, co nie wróży też dobrze dla trybu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem jeszcze ale co oni odjebali z ta barcelona ?! po co grac i levelowac graczy jak mozna sobie kupic karte za 20 zl i mam 3 czrne pilki .... dzis (nie daj Bóg )wylosuje zaraz Messiego wezme drugiego co kisi sie w rezerwach i bedzie  gralo dwoch braci blizniakow w napadzie ... zajebiscie ...jak by malo bylo nejmarow ,mbapusiow i krystyn :/ zostaje online division ( chyba ? ) i przy piwku z kumplem ,reszta dziekuje ,nasram .... dokladnie tak jak pisal Baczek atmosfera w domu bedzie spokojniejsze  ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się dzisiaj gra? ... Zagrałem dwa mecze i nie jest źle, o niebo lepiej niż przez ostatni tydzień mimo, że zacząłem grać po 20-tej. Może coś te pajece naprawili. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem tylko jeden to ciężko coś powiedzieć, ale jedno mnie zdziwiło, po meczu dostałem info, że mam coś z połączeniem i zalecają mi połączenie kablem, a mam podłączone kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... no u mnie tez jakoś lepiej to wygląda, nie wiem czy to placebo ale obrona po trzech meczach jakoś daje rade, w ataku mniej chaosu, zawodnicy wybiegają na pozycje ... ogólnie to nie wiem co ten kimpembe w sobie ma ale gość jest najlepszy z mojej defensywy mimo że jego parametry nie są najlepsze.
Trochę dziwna sytuacja, w ataku zgrałem do napadziora, pasek nabity i brak reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... To się czuję... Nie będzie perfect, ale nie może być tak, że ze dwa razy dotkniesz piłkę i wiesz, że mecz w dupę będzie.... Można było normalnie pograć w obronie w ataku też wporzo.... Ech ale takie przebłyski już były. No zobaczymy. Jutro jak wyjdzie RDR może będą trochę serwery luźniejsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam. Konami jeszcze nigdy nie naprawila gry. PES wychodził od 1 dnia dobry (PES 6,.pes 2017) lub słaby. W tym roku ma najlepsza fizykę, potencjał, ale za to festiwal automatyzmów i skryptów, przebili w tym roku niestety EA i ich Fife lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak wczoraj po około10 meczach wydaje sie ze gra sie inaczej online.Gra wolniejsza i wieksza kontrola nad tym co sie dziaje na boisku.Choc nadal online i offline to 2 inne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tego skok na siano ...juz widze ile wiary wczoraj kupilo i coinsy zeby trafic Messiego czy innego Pique ...w przyszlym roku wyjdzie im to uszami pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię drodzy koledzy.
Dla Konami nie liczy się ilość sprzedanych kopi, tylko ilość imbecyli wydający na coinsy.

50 ludzi wydających po 100 € jest lepsze jak 100 osób kupujących grę.
A ludzie wydają w tysiącach euro. Wiec 1 osoba wydając 2k euro > 40 osób kupujących grę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inne odczucia co do tempa gry, mam mniej czasu na reakcję i odgrywanie z pierwszej piłki to jakiś koszmar, zawodnik często przyjmuje i zaaaaanim poda to już zdążyłem przez to stracić kilka bramek-odegranie do obrońcy a ten "myśli" i w dupie ma, że nakazałem odegrać piłkę z pierwszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, sebo7w7sebo7w7 napisał:

Mam inne odczucia co do tempa gry, mam mniej czasu na reakcję i odgrywanie z pierwszej piłki to jakiś koszmar, zawodnik często przyjmuje i zaaaaanim poda to już zdążyłem przez to stracić kilka bramek-odegranie do obrońcy a ten "myśli" i w dupie ma, że nakazałem odegrać piłkę z pierwszej.

Tak się dzieje bo masz pewnie ustawione w data settings - pass support 1. Przestaw sobie na pass support 3. Wtedy szybciej podają niż Ty naciśniesz ;) Serio wtedy gameplay jest niczym w Fifie .

 

Wczoraj po graniu w COD , załączyłem z ciekawości tego PES. Zwaliło mnie do 12 dywizji bo dwa tygodnie nie grałem.  Wygrałem z gościem 4:2 niby grało się ok, leczo pewnie ze względu na ta przerwę co miałem. Grafika jest piękna, rozgrywanie akcji tez, wielkość boiska super. Wszystko to miażdży Fife. Nawet nie ma co porównywać. Jednak wyniki 4:2 nigdy nie były w stylu PES, dlatego myśle ze nie zmienili nic, nadal obrońcy walą babole i mało zależy od nas. 

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wygrałem z gościem 4:2 niby grało się ok, leczo pewnie ze względu na ta przerwę co miałem." 

Może to teoria spiskowa ;)... Ale myślę tak samo ;)... Konami na nowo chcę Nas przyciągnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak czułem Siwy, piłka elegancko chodziła, one-two jak w masło, wszyscy widoczni, sami się wystawiali. Coś w tym może być, po 2 tygodniach przerwy, to raczej ja powinienem przegrać. Przeciwnik miał raptem o 20 niższy rating i grał w 4 dywizji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie, że piękne są te kosy od tyłu gdy zawodnik wychodzi sam na sam, co prawda sędzia czasem wręczy tą żółtą kartkę :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis 3 mecze i juz nie gram w ten syf w dzien.Opoznienie i muł zabijaja online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste uczucie... Masz np. wolne i czekasz do 23 żeby sobie pograć... Ja prdl haha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze brakuje graczy na serwerach heh

nie tykam od tygodnia ,gram sobie troche w nowego Tomb Raidera frajda  mniejsza ale czlowiek duzo spokojniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie gram, tylko się loguje... Gram w RDRa i oglądam seriale :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnoe pes polecial z dysku:) z reka na sercu moge powiedziec, ze zycie jest lepsze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram w tego my club-a teraz wogole tez bo nie chce sie denerwowac i juz w sumie nie ma po co :/ ale  ( na szczescie  :) ) ciesze sie na mysl spotkania z bracholem w sobote ''na meczyka'' przy piwku/flaszce  jeszcze :) jak bym mial usunac PESa z dysku rownie dobrze mogl bym wystawic konsole na OLX  bo zadna inna gra nie daje mi tyle frajdy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do myclub po kilku dniach niegrania, akurat na nowy challenge do 1600/2300 oraz powyzej i ... gra chyba chciała mnie z powrotem przekonać do siebie bo wygrałem 7 meczów z rzędu ;) I powiem szczerze, że grało mi się naprawdę przyjemnie. Co prawda zaraz po tym dostałem bęcki 3 x pod rząd gdzie nie mogłem podania zrobić, ale potem znowu zaczęła się zwycięska passa- i znowu grało się super. Nic już z tego nie rozumiem, że na zmianę wygrywam albo przegrywam seriami - albo gra się katastrofalnie a za chwilę rewelacyjnie. Najgorsze są te mecze, gdzie nie idzie piłki podać bo albo wszystko niecelnie albo przeciwnik zawsze jest szybszy. Ze o bramkarzach nie wspomnę...

W pes 2018 miałem serię 20 zwycięstw z rzędu ale tam się grało tak samo przez cały czas.

Czemu nie mogło by być tego w pes 2019 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem Chelsea w div online... Wszystkich rąbałem jak chciałem PSG, Barcy, Juve itp. 

Pięknie się grało co sobie wymyśliłem tak było, miód wylewał się z ekranu. 

MyClub drużyna 5 razy lepsza, no taki kurwa muł, że tragedia. Nie chcę się wracać. Ten tryb jest oskryptowany na 100 % i są handicapy. Podchodzą na zasadzie dla każdego coś miłego, żeby każdy płacił chajs za coinsy, aby się nie zniechęcał, tak postępują z Nami, starą wiarą. Żenada. Myślę, przyszłej edycji nie kupować, grać w tą aż serwery wyłączą albo nie będzie z kim grać, ewentualnie kupię pudełko, wersję podstawową. Nie ma co tym kasztanom pchać chajs w kieszeń. Wkurwili mnie opór. Ch im w D. 

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×