Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jak Ty 17-ka mi mega podeszła... Problemem Pesa jest też to, że tryby są ubogie w grze, i czujesz to, że producent jakoś mocno nie wspiera gry... Pograłem 3 miechy w fife i jeszcze bardziej to dostrzegam. I nawet gdyby Fifa kosztowała 500 zł to warto wydać na ogromną zawartość jaką ta gra oferuję, szkoda, że jak dla mnie gameplay jest nie do przeskoczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes ma fajna filozofie. Podoba mi sie dążenie do symulacji. Ale wykonanie online to dramat. 

Tak jak napisalem, wiem za są fani kanapowego grania i to dla nich jest przeznaczona ta seria. 

Online nie radze nikomu. Ale wiadomo, jeden lubi fiolko a drugi jak mu nogi smierdza. 

Co kraj to obyczaj, kazdy oceni wg wlasnego uznania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, matinx napisał:

Pes ma fajna filozofie. Podoba mi sie dążenie do symulacji. Ale wykonanie online to dramat. 

Tak jak napisalem, wiem za są fani kanapowego grania i to dla nich jest przeznaczona ta seria. 

Online nie radze nikomu. Ale wiadomo, jeden lubi fiolko a drugi jak mu nogi smierdza. 

Co kraj to obyczaj, kazdy oceni wg wlasnego uznania. 

Tylko teraz ciężko się złapać w 10-ciu na kanapę jak 15-20 lat temu. Dlatego człowiek męczy się z tym online. Masz rację online leży i kwiczy. Wystarczy pograć na początku i u szczytu sezonu i na koniec różnica jest diametralna. Serwery nie dają rady i większość meczy jest wypaczona, niestety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wien jak na PS4, ale ja gralem demo na PC.
Gdy zobaczylem info, że w demo będzie tryb online pomyślałem sobie. Ooo nice Konami musiało naprawić ten tryb i jest pewne swego. Ale cóż , myliłem się a oni znów pokazują, że są debilami. Dają słabe serwery albo (chyba raczej to drugie) słaby kod sieciowy, a do tego demo jest inne od fulla.
No, ale pamiętajmy, prosi grają w fulla bez one day patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TrueGrand napisał:

Nie wien jak na PS4, ale ja gralem demo na PC.
Gdy zobaczylem info, że w demo będzie tryb online pomyślałem sobie. Ooo nice Konami musiało naprawić ten tryb i jest pewne swego. Ale cóż , myliłem się a oni znów pokazują, że są debilami. Dają słabe serwery albo (chyba raczej to drugie) słaby kod sieciowy, a do tego demo jest inne od fulla.
No, ale pamiętajmy, prosi grają w fulla bez one day patcha.No 

No właśnie... Ale coraz bardziej zauważam te czajenie po przyjęciu, trzeba grać cały czas na zwód bo ciężko się gra z pierwszej piłki. Myślałem, że to wina sieci, ale offline, z kumplem mieliśmy to samo... Muszą poprawić to, bo to jest mało realistyczne, chyba, że jak wspominałem w polskiej lidze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czytam te wasz komentarze i mam wrażenie że gram w co innego.Oczywiście moja opinia jest diametralnie inna od waszej.Ja z dema jestem bardzo zadowolony i nie widzę tych problemów o których tu piszecie ( opóźnienia, zepsute granie z pierwszej piłki, doganianie Messiego przez obrońców itd).

Wrzucam meczyk w którym po prostu starałem się trochę pograć z pierwszej piłki, trochę z przyjęciem jej, nie miałem parcia na wynik, takie tam luźne granie.

Proszę , napiszcie gdzie w tym meczu występują te problemy o których toczy się ta dyskusja.

Mi się w to demo gra świetnie i modlę się aby jeśli mają coś zmieniać w pełnej wersji , to tylko w dobrą stronę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik nic nie udowadnia... Jeśli "x" naciskasz zaraz po wykonaniu podania to nie dziwne, że poda od razu, ale reakcja po przyjęciu jest typowo pod Lotto coś tam. Dużo nie dokładności widać, mimo, że grasz Barcą. Nie mówię czy grasz dobrze czy źle, nie oceniam. Ale też nie udowadniasz swoich tez. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, 84siwy84 napisał:

Ten filmik nic nie udowadnia... Jeśli "x" naciskasz zaraz po wykonaniu podania to nie dziwne, że poda od razu, ale reakcja po przyjęciu jest typowo pod Lotto coś tam. Dużo nie dokładności widać, mimo, że grasz Barcą. Nie mówię czy grasz dobrze czy źle, nie oceniam. Ale też nie udowadniasz swoich tez. 

Udowodnijcie swoje... Choć to i tak bez sensu.Pewnie pelna wersja będzie i tak inna, także proponuję zakończyć te spory i poczekać jeszcze parę dni;)

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Lewy69 napisał:

Udowodnijcie swoje... Choć to i tak bez sensu.Pewnie pelna wersja będzie i tak inna, także polecam zakończyć te spory i poczekać jeszcze parę dni;)

... I masz rację ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udowodnijcie swoje... Choć to i tak bez sensu.Pewnie pelna wersja będzie i tak inna, także proponuję zakończyć te spory i poczekać jeszcze parę dni
Nie da się ot tak tego udowodnić na filmiku. To się czuje. Dostajesz piłkę, chcesz przyjąć odwrócić się i jest ułamek sekundy w którym nie masz kontroli nad piłkarzem. Włącza się animacja,. I na ułamek sekundy tracisz jakąkolwiek możliwość reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc pogadamy. A tymczasem, ten pes niestety nie jest tak cudowny, jak wszyscy by chcieli. Tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan pes demo mnie niestety rozczarowało. Granie z pierwszej piłki to dramat a zawodnicy nie potrafią przyjąć piłki o ogólnie występuje wielki chaos i piłka odbija się od piłkarzy jak od ściany. Si zawodników nad którymi nie mamy kontroli też jest kiepski. W niektórych momentach występują też straszne opóźnienia miedzy kliknięciem przycisku a reakcją zawodnika. Chyba po raz pierwszy od edycji 2015 nie kupię gry na premierę a już napalałem się na wersje legend. Oby finalna wersja wyglądała zupełnie inaczej.

 

Co do online to u mnie żadnych problemów (ps4)

Edytowane przez BułkazSzynką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie gram w dema bo to mija się z celem. Ba , nawet jak na premierę będzie do dupy to i tak wierzę że 2-3 patchem dojdą do optimum.

 

Kwestia zaufania do marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typek już gra w MyCluba, jest gameplay. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od rana oglądam. Wszystko fajnie wygląda, tylko nie kapuję tej idei wymian 3 za 1. Trafić 3 identycznych będzie dość trudno a nagroda w postaci losowania niezbyt atrakcyjna. Ja tam będę wszystko od razu przepalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pablos_83 napisał:

od rana oglądam. Wszystko fajnie wygląda, tylko nie kapuję tej idei wymian 3 za 1. Trafić 3 identycznych będzie dość trudno a nagroda w postaci losowania niezbyt atrakcyjna. Ja tam będę wszystko od razu przepalał

Ta... Wymyślili, żeby było 1 do 1 to by miało sens czarna za czarną, złota za złotą itd.... Przepalać i się nawet nie czaić :)... Nie będzie już czyszczenia agentów... Zresztą w 2018 było ciężko ("+pes selection"), to może i dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to co napisałem . Wymiana 3 do 1 ma sens bo wybieramy sobie gracza a nie dostajemy paczkę do losowania.

 

Są filmiki gościu miał 3x Radja i wybrał sobie Krystynę

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gościu musiał grubo portfel doładować, ze 3xRadja trafił :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie ma piłek ? Tylko paczki jak FUT ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Baczek867 napisał:

To już nie ma piłek ? Tylko paczki jak FUT ? 

Za 25gp i 250 coinsow masz możliwość wylosowania paczki z trzema piłkarzami... No można powiedzieć taki FUT dla ubogich :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to samo. nie ma tylko tej animacji losowania tylko jest inna. 

 

Są tylko 2 warianty. 1 za 10k i 3 za 25k to do szaleństwa paczek w fut gdzie w większości wypada jakiś szrot, typu herb to jeszcze daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym ta wymiana piłkarzy polega? Do tej pory nie było opcji wylosować takich samych piłkarzy i rozumiem, że teraz się to zmieniło i jak uzbieramy trzech takich samych to wymieniamy na jakiego tylko chcemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli komuś z was uda się znaleźć option file, podzielicie się linkiem? Byłbym bardzo wdzięczny.

Edytowane przez Dark Akira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×