Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jest gdzieś info odnośnie 

Patch Option file  do 

Pes 19 ?

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale na Twitterze piszą, że ostatnia wersja, którą była użyta do jakiegoś turnieju, jest inną grą, o wiele szybsza.
Nie oglądałem, ale wrzucam link


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie się może czy przy zakupie pesa na innym koncie (mam tu na myśli tureckie) bo cena mocno kusi to wszystkie dodatki będą dostępne na moim głównym koncie czy trzeba się obejść smakiem? Pytam bo jeszcze na PS3 kupowałem kiedyś pesa na koncie US i tam dodatki miałem aktywne tylko na tym koncie US. Może w erze PS4 się coś zmieniło w tej kwestii?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winning eleven zawsze byl inna gra. Od czasow ps2. Nie wiem czy jest sens robic wokol tego gownoburze, jaka uskuteczniaja prosy na twitterze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze, mozna komukolwiek uciec sprintem? Messim pare krokow przewagi nad byle jakim CB gowno daje. Byle kolek dogania. Wybitnie mnie to irytuje. Nawet jak spamuje sprint aby wypuszczać pilke. 

Sa jakies spsoby na to? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2018 grałem dużo na skrzydłowych , jak potem dorobiłem się Mbappe to już w ogóle był gwałt na przeciwniku

 

W demo 2019 się nie zagłębiałem, bo i tak wszystko zmienią ale wydaje się że w pesie czuć tę moc w nogach i daje realną przewagę

 

nie wiem o co ci chodzi w sensie uciekanie sprintem czyli jakieś rajdy na 40m? to raczej nigdy nie działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, DrakoPL napisał:

To nie fifa lol 

Aha, dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi Fifa, nie fifa tylko o realizm. Jak w życiu wolniejszy nie dogoni szybszego, ot cała filozofia,mnie to też irytuje. 

Od dwóch dni, gram wieczorami i są remisy, przegrane, sporadycznie wygrane, gdzie wcześniej miałem 15 wygranych pod rząd a teraz piłkarze zachowują się jak dzieci we mgle. 

Potrafi to ktoś racjonalnie wytłumaczyć? 

Edytowane przez 84siwy84
Błędy gramatyczne
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, pablos_83 napisał:

w 2018 grałem dużo na skrzydłowych , jak potem dorobiłem się Mbappe to już w ogóle był gwałt na przeciwniku

 

W demo 2019 się nie zagłębiałem, bo i tak wszystko zmienią ale wydaje się że w pesie czuć tę moc w nogach i daje realną przewagę

 

nie wiem o co ci chodzi w sensie uciekanie sprintem czyli jakieś rajdy na 40m? to raczej nigdy nie działa 

Chodzi mi o to: jakim cudem 

Messiego, Salaha czy Mane dogania jakikolwiek srodkowy obronca, kiedy po zagraniu one two i urwaniu sie, mialem 4-5 krokow przewagi. Dla mnie to jakas kompletna bzdura. 

To nie rajdy na 40m tylko wyscig na 15 metrach, gdzie przed moim napastnikiem zostaje jedynie bramkarz, a obronca ZAWSZE da rade dogonic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, matinx napisał:

Chodzi mi o to: jakim cudem 

Messiego, Salaha czy Mane dogania jakikolwiek srodkowy obronca, kiedy po zagraniu one two i urwaniu sie, mialem 4-5 krokow przewagi. Dla mnie to jakas kompletna bzdura. 

To nie rajdy na 40m tylko wyscig na 15 metrach, gdzie przed moim napastnikiem zostaje jedynie bramkarz, a obronca ZAWSZE da rade dogonic. 

Masz rację, to jest sztuczne tworzenie dramaturgii... Ale coś Ci powiem... W demo PES 2018 miałeś tak, że jak grałeś na jakiegoś dzika pokroju Messi, Suarez (chociaż nie jest jakoś mega szybki), to nie było takiego problemu, o którym wspominasz, one-two pięknie wychodziło, obrońca nie dochodził, zostawał z tyłu i to było realistyczne i mega mi się to w demie podobało... W finalnej wersji czułem się oszukany bo zostało to zmienione. Miałem odczucie, że  kupowałem grę z gamaplayem jak w demie a inną otrzymałem. 

P. S odczucia w tym demie też mi się zmieniły w gamaplayu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie 84siwy84 i matinkx, kto miał 18stkę ogarniętą nie dał się nabierać na one-two.Tym bardziej jest tak w tym demie.Schemat 1-2 można stosować jak się gra z jakimś ogórkiem, gracze z ratingiem 700 + potrafią to przewidywać i zapobiegać temu.Gracze dobrzy i bardzo dobrzy nie zauważają tego problemu...Ja też nie.

Gdyby po wykonaniu 1-2 za każdym razem obrońca był 5 metrów za moimi plecami i nie miał prawa mnie dogonić to wyniki w meczu mogły by się kończyć, powiedzmy tak np. 9-7.Gra stała by się mało realistyczna,fifo podobna i nudna.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ale moj post nie dotyczył one two, ani tego co sie dzieje na ratingu 700 (sam mialem ok 600, gdzie w pesa zagralem 30 meczow w tym roku), tylko faktu, ze najszybszego zawodnika, majacego kilkumetrowa przewage, dogania pierwzzy lepszy drewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, matinx napisał:

Super ale moj post nie dotyczył one two, ani tego co sie dzieje na ratingu 700 (sam mialem ok 600, gdzie w pesa zagralem 30 meczow w tym roku), tylko faktu, ze najszybszego zawodnika, majacego kilkumetrowa przewage, dogania pierwzzy lepszy drewniak.

To nie ty pisałeś? "

Chodzi mi o to: jakim cudem 

Messiego, Salaha czy Mane dogania jakikolwiek srodkowy obronca, kiedy po zagraniu one two i urwaniu sie, mialem 4-5 krokow przewagi. Dla mnie to jakas kompletna bzdura. 

To nie rajdy na 40m tylko wyscig na 15 metrach, gdzie przed moim napastnikiem zostaje jedynie bramkarz, a obronca ZAWSZE da rade dogonic "

WYDAJE MI SIĘ ŻE JEDNAK TY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, matinx napisał:

No i czego w tym poscie nie zrozumiales? 

Zrozumiałem , że masz jakiś dziwny problem, którego 99% graczy zapewne nie ma. Ja go nie mam, znajomi z którymi gram go nie mają, youtuberzy z polskiej  czołówki PES-a też nie.Może sprawdź przycisk na padzie odpowiedzialny za sprint?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakos na twitterze temat kilka osob poruszalo. Wiec moze zdejmij klapki z oczu, zanim zaczniesz mi wmawiac, jakim to blogoslawienstwem jest nowy pes, lub jaki to ja beznadziejny nie jestem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, matinx napisał:

No jakos na twitterze temat kilka osob poruszalo. Wiec moze zdejmij klapki z oczu, zanim zaczniesz mi wmawiac, jakim to blogoslawienstwem jest nowy pes, lub jaki to ja beznadziejny nie jestem? 

Proponuję ci zakupić Fifę 19.Jak ruszysz Messim od swojej bramki to ciężko będziesz się miał zatrzymać po drugiej stronie boiska.Na bank nikt cię nie dogoni.Twoje problemy znikną raz na zawsze ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastycznie sie z toba rozmawia. Wiele sie mozna dowiedziec. Czlowiek o mentalnosci furiata z gimnazjum. Bez pozdrowien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, matinx napisał:

Fantastycznie sie z toba rozmawia. Wiele sie mozna dowiedziec. Czlowiek o mentalnosci furiata z gimnazjum. Bez pozdrowien

Ja mimo wszystko Cię pozdrawiam, i życzę jak najmniej tak poważnych problemów w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytam tu bo w tematu pes 2018 juz chyba nikt nie czyta

wiara jak ja gram krzyzykiem a nie analogiem to te triki tez idzie robic ? bo probuje i ni ch..a :/ i czy jak ustawie te auto attack/defensywa  co samo sie zmienia to czy to idzie jak manualnie usawic kiedy i na co sie zmienia ? a jesli to zalezy od trenera to od czego dokladnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES2018 porzuciłem po ok 2 miesiącach grania. Gra mnie tak irytowała ( powracałem kilka razy ), że nie byłem w stanie poświęcić więcej czasu na moją ulubioną serię. 
PES2019 demo jak dla mnie jest genialne. Zawsze przywiązywałem dużą uwagę do defensywy i wiecie co ? Cisnę sobie kilkanaście meczów Monaco vs praktycznie same Barcelony i nie jestem w stanie stracić bramki. Coś pięknego. W końcu "sto" podań X na pałę nie rozmontowywuje mojej obrony. Obrońcy nie lecą do przodu i nie mają zwrotności tankowca jak rok temu. Fajnie przecinają podania. Nie mam wrażenia, że piłka to duch. Oby nic nie zmienili w finalnej wersji , bo po kilkunastu meczach jest pięknie. Tempo jak dla mnie idealne. Lubie takie a nie grę w dwa ognie. 

Dla mnie różnica kolosalna i nie wiem jak Pan Baczek tego nie zauważa. 

Czekamy na premierę i coś czuję, że Polską będzie można spokojnie walczyć na przepasieńców :) W końcu będzie się liczył skill... i obym się nie przeliczył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepasieńce i Potentaci. Pamiętamy rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx ma trochę racji tu nie chodzi o to by wyniki były 0-0 czy 2-1 tylko żeby gra była realistyczna i nie ma opcji żeby Glik dogonił Messiego w pewnej przewadze. Często uważam, że gra robi sztuczną dramaturgie i skryptami zakrzywia rzeczywistość. 

To jest zajebista gra i dla mnie rzeczywiście dużo lepsza niż fifa... Ale odzwierciedlenie statystyk i przełożenie ich na boisko wygląda lepiej w produkcie EA. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×