Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's The Division 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oby na premierę podnieśli "gąbczastość" mobków bo ten nerf w drugiej becie zmienił tą grę w niedzielne strzelanie. W pierwszej becie było idealnie. Poza tym, wszystko git gut. Jeszcze 6 dni :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacze pt. „90GB” od osob ktore nie beda w to graly in 3, 2, 1 ... 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dużej łatce w dniu zakupu pudełka nie pogram, dobrze że @rejpsnake68wstawił link, widzę że konsola będzie miała nocne czuwanie:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dojebali z bajtami 1_grinning.png
62ec2595db6f8fb8ab920f27d35fdadb.jpg
A czemu dojebali? Za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ktoś kto jedzie na jakiejś radiówce będzie miał nieciekawie. Jeszcze niech w dniu premiery wypuszczą łatkę ze 40 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ciśnienia że muszę grać w premierę, wiec spokojnie będę sobie ściągał aktualizację i grał w coś innego, uroki wiejskiego szybkiego internetu ;) Jest szansa że w przyszłym miesiącu przejdę na światłowód 200, w końcu łatki nie będą mi straszne, teraz wystarczy 10gb i wieczorem już mam pograne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ktoś kto jedzie na jakiejś radiówce będzie miał nieciekawie. Jeszcze niech w dniu premiery wypuszczą łatkę ze 40 GB 12_slight_smile.png

Ale wyobraź sobie ile zawartości w takich bajtach. Cudo. A tak nawiasem pisząc to RDR2 ma ponad 103 giga.

O ile mnie pamięć nie myli to 11 maja dać patch malutki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się pobiera nowa łatka 1.02, na szczęście niecałe 1,5 GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RdR2 było na dwóch płytkach i nie trzeba było ściągać aż tyle, ale sama instalacja też trwała długo pewnie nie opłacało im się dołożyć płytki a na jedna nie weszło ;) Gry są już tak duże że płytki robią się za małe, ciekawe ile jeszcze będą wydawać pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RdR2 było na dwóch płytkach i nie trzeba było ściągać aż tyle, ale sama instalacja też trwała długo pewnie nie opłacało im się dołożyć płytki a na jedna nie weszło Gry są już tak duże że płytki robią się za małe, ciekawe ile jeszcze będą wydawać pudełka.
Cyfra D2 też waży 90 giga więc pewnie na płytce gówno jest. Hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch Day One do wersji na płycie waży 90 GB. Lenistwo devów nie zna granic... Wystarczyło dać 2 płyty, no ale po co. Ludzie ze słabszym netem niech się martwią... Osoby odpowiedzialne za takie decyzje powinny być wywalane na zbity pysk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch Day One do wersji na płycie waży 90 GB. Lenistwo devów nie zna granic... Wystarczyło dać 2 płyty, no ale po co. Ludzie ze słabszym netem niech się martwią... Osoby odpowiedzialne za takie decyzje powinny być wywalane na zbity pysk.
Uwierz mi. Jakbym mógł polikwidować/pozabijać devov od Division 1, tak mnie ich decyzje wkurwialy, to dwójki nie miał by kto robić
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Patricko napisał:

Patch Day One do wersji na płycie waży 90 GB. Lenistwo devów nie zna granic... Wystarczyło dać 2 płyty, no ale po co.

To nie do końca tak, że to patch. Płyty są te same co w division 1, tylko dali nowe okładki. Te 90gb to nowe tekstury. Taka nowa narzuta na starą kanapę, ale sąsiad przez okno myśli, że to nowa kanapa :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie do końca tak, że to patch. Płyty są te same co w division 1, tylko dali nowe okładki. Te 90gb to nowe tekstury. Taka nowa narzuta na starą kanapę, ale sąsiad przez okno myśli, że to nowa kanapa

Oo, 90 giga to bogata narzuta.

Ale pozwolę się z tobą nie zgodzić. Jest tu tyle nowości ze to juz nie jest kanapa ale cały nowy wypoczynek. Właśnie dyskutujemy o tym z kumplami na grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni dać możliwość pobrania łatki a ja później dokupię pudełko ;) Najlepiej z trzy dni wcześniej.

Co do gry to grałem tylko w podstawkę jedynki i nie wiem jak to później się potoczyło, ale coop zawsze chętnie przyjmę. W sumie otwarta beta mnie przekonała bo po zamkniętej na pewno bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinni dać możliwość pobrania łatki a ja później dokupię pudełko Najlepiej z trzy dni wcześniej.

Co do gry to grałem tylko w podstawkę jedynki i nie wiem jak to później się potoczyło, ale coop zawsze chętnie przyjmę. W sumie otwarta beta mnie przekonała bo po zamkniętej na pewno bym nie kupił.

Później było w kij zmian a na końcu to była zupełnie inna gra.

Otwarta była dużo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Gomez rzecze, premierowe D1 bardzo się różni od finalnego buildu gry. To jak D1 przez cały czas było wspierane i ulepszane, pozwala bardzo optymistycznie patrzeć na D2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie popisali się , pewnie ich gra przed wypaleniem płytki wyglądała jak ostra biegunka więc dobrze że to naprawili w porę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
90GB łatki na start. Pozdro #teampudełka. wkładam płytę i gram :Gmoch:
Nie żeby złośliwie ale naprawdę ludzie dramatyzują, że trzeba coś pobierać. Co stanie się takiego, że zagrasz kilka godzin po premierze albo na drugi dzień. Czy od tego zależy życie czy może jaki medal ktoś dostanie bo zagra w dzień i godzinę premiery? Bez przesady.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, szuldi82 napisał:

ie żeby złośliwie ale naprawdę ludzie dramatyzują, że trzeba coś pobierać

Nie, tu nie chodzi o to, że pogra się godzine, dwie czy dzień później. To chodzi o to, że coraz częściej wydawane są gry, które nie są skończone a same patche D1 są też coraz większe i większe. Nie mam problemu, jak trzeba dociągnąć kilka giga, bo zawsze coś może wyjść w ostatniej chwili. Ale 90giga to nie są drobne fixy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że wydania cyfrowego nie trzeba pobierać, tylko bocian przynosi na dysk :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×