Skocz do zawartości
beardo0

Enter the Gungeon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ja też się zastanawiałem po co utopiłem te 30kilka złotych na grę w którą się nie da grać ale w końcu zaczęło jakoś iść.

Jak już poczułem się pro begginerem to od tej pory co wieczór powtarzam sobie " jedno podejście i zaczynam odyseje Mariana albo wracam do zeldy ". A fakt jest taki że od miesiąca nie gram w nic innego 1_grinning.png

Najgorszy boss to puki co te 4 posągi, przynajmniej dla mnie. 5 piętra nie Licz-ę bo też go jeszcze nie pokonałem.

I ciekawostka na koniec . Najlepiej gra mi się robotem odkąd go mam choć powinno być teoretycznie trudniej.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tego Robota nie odblokowałem, ale podobno jest jedną z najlepszych postaci do grania, więc kiedyś trzeba ten telewizor przenieść.
Wczoraj prawie Łowczynią przeszedłem - na final bossie w ostatniej chwili dostałem gonga :/ Miałem za dużo klątwy nałożonej na postać i te pistolety, które wyrzuca na ścianę były czerwone, więc jeden ich pocisk całe serduszko zabierał :(

Dla mnie też posągi to jest rzeźnia. Albo ta ściana... Dlatego jak tego pistolca kapturzystę dostanę to ulga od razu.
Tamci za mało miejsca do ucieczki zostawiają i spamują pociskami wszędzie. Dwóch najgorszych dziadów dla mnie. Już nawet final boss jest łatwiejszy.

U mnie tak samo Odyseja czeka na ukończenie od kilku miesięcy, ale te krótkie serie w Gungeona jakoś mocniej przyciągają. Dobrze, że Hollow Knight udało się dokończyć przed opaleniem :)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Ścianą mam miłe wspomnienia. Ilekroć mi się trafia mam coś co blokuje albo usuwa mi wszystkie jego pociski więc zawsze padał bez problemu ( najlepszy miotacz czarnych dziur xD)
Co ty mi tu o ostatnim jak ja Smoka jeszcze nie położyłem ani razu

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smok jest ostatni :)

tzn. nie licząc bossów z przeszłości. 

 

Jak masz dobrą broń albo perka głodne pociski to ściana jest prosta, ale bez tego jest dramat :/

 

Robię teraz ukryte poziomy, ale na drugim ginę jak szmaciur w walce ze Starym Królem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem zanim pierwszy raz przeszedłem że Licz jest ostatni .
I jak udało się że starym królem ?
Raz do niego zajrzałem ale z 1,5 serduszka to równie dobrze sam mogłem rozsmarować się na ścianie :D
Pochwalę się że z podstawowych postaci jeszcze tylko Pilotem muszę zabić przeszłość. Wczoraj udało się Łowczynią :)
Teraz plan jest taki żeby odblokować Nabojaka !

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O cholera! To szanuję :notbad:
Mam chwilową przerwę i sprawdzałem jakieś poboczne rzeczy - klucz do Szczura odblokowałem, ale jeszcze z nim nie walczyłem. Stary Król niestety na razie mnie klepie :/
Nabojaka niby odblokowujesz przez darowanie życia 5 nabojom w czerwonych pelerynach i odblokowują się po pierwszym przejściu. Jeszcze chyba żadnego nie widziałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem 2 i trzeciego zabiłem a tak na prawdę to pewnie wiecej niż jednego. Wczoraj doszedłem pilotem do "zabicia przeszłości" ale tak mnie zaskoczyła hmmm "forma" walki z bossemże przegrałem :(
Nie powiem że się troszkę zirytowalem !

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op na joy-conach to awangardowa przygoda, że się tak wyrażę

 

Celuje się ruchowo obracając joy-cona o 360 stopni, gałką chodzi i reszta standard na przyciskach

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się nad tym zastanawiałem - jak niby celujesz w tej grze bez drugiego analoga :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mnie ta gra nie porwała

 

Włączyłem, pograłem ze 2h może i nie chce mi się więcej włączać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2018 o 11:52, beardo0 napisał:

Jakoś mnie ta gra nie porwała

 

Włączyłem, pograłem ze 2h może i nie chce mi się więcej włączać

Miałem to samo. Włączyłem,  pograłem trochę i wydałem z siebie serię nieartykułowanych dźwięków w postaci "pffff", "prrrrr", "łeeee", po czym wytarłem ekran konsoli z mojej śliny i skasowałem ten syf z karty pamięci...#niepolecam.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 130h później i ukończyłem grę oraz dodatek wszystkim postaciami :fsg:

Gunslingerem przegięcie - najpierw Paradoxem trzeba dojść do Liczą i pokonać jego 3 fazy a potem jeszcze Gunslingerem dojść do Liczą i łatwiejszą formę pokonać na jednym podejściu! 2h mi to zajęło. 

Im dłużej grasz, tym gra jest lepsza. 

Z indyków to zdecydowany TOP. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na początku się odbiłem, ale ostatnio coraz więcej pogrywam i gra się spox

 

Jest duże zróżnicowanie broni i każda próba przynosi coś nowego

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Im się dłużej gra tym lepiej. Polecam rainbow runy, bo są najciekawsze i najkonkretniejsze rzeczy można podnieść. Final bossa zabiłem już z 50 razy i się nie nudzi :)
A zazwyczaj się od rougelike'ów (i -litów) odbijałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×