Skocz do zawartości
Malakay

Assassin's Creed 3 Remastered

Rekomendowane odpowiedzi

         

" Przepustka sezonowa do Assassin's Creed Odyssey będzie zawierać odświeżoną wersję trzeciej części serii cyklu, a także odsłony o podtytule Liberation - poinformował Ubisoft. Dodatkowo, zremasterowane gry w marcu 2019 roku zadebiutują jako samodzielny produkt.

Odnowione edycje zmierzają na PC, Xbox One i PlayStation 4. Odświeżone wersje cechuje nie tylko poprawiona warstwą graficzna (rozdzielczość 4K i HDR), ale też usprawnione mechanizmy rozgrywki (dzięki, IGN)."

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-09-14-assassins-creed-3-remastered-zapowiedziane.                 Dobrze rozumiem Wychodzi to z oddysey za miesiac, a na wiosne osobno do kupienia jak remaster Coda MW? ciekawy jestem jak to poprawią, bo trylogia Ezio była zremastwrowana na kolanie a ta część miała silnik który potem był w black flag więc potenciał większy. Pamiętam jak tutaj na forum pod ps3 było oczekiwanie na premiere po trailerach I to faktycznie była ewolucja w serii I faktycznie gra wyglądała jak na tym gameplayu czyli za***iscie jak na tamten okres, ostatecznie tej części nigdy nie skończyłem (podobnie jak black flag, I ac londyn). Trzymam kciuki zeby remaster był poprawiony graficznie ( jak hdr to I niebo nowe itd) ..

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem absolutnie żadnej różnicy w grafice pomiędzy trylogią Ezio a AC3. Poza tym jaki remaster? To będzie pewnie kolejny port z PC.

A Liberation to juz na PS4 kompletnie nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem remaster skyrima I szacun dla Bethesda... O ile postacie dalej są z drewna, to kraina wygląda świetnie, I jakby Ubi tak zrobił otoczenie w ac3 to grałbym bo w tej czesci była najlpesza walka z wszystkich ac (najwiecej animacji ciosow itd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×