Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było, ale trzymajta, 2 kody są na diamentowe skrzynki (czy coś takiego):

  • ZFKJ3-TT3BB-JTBJT-T3JJT-JWX9H
  • HXKBT-XJ6FR-WBRKJ-J3TTB-RSBHR
  • Z65B3-JCXX6-5JXW3-3B33J-9SWT6
  • ZRWBJ-ST6XR-CBFKT-JT3J3-FRXJ5
  • KSKTB-CBJS3-HW355-BJJJT-T6WHC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ostatni kod mi nie bangla, przedostatni jest na diamentowa skrzynkę... Po pracy sprawdzę jak to się w ogóle aktywuje w grze bo narazie kody wbiłem na stronce borderlands ... 

 

Widzieliście jak userzy zjechali grę na metacritic? Kilka dni temu było 3.9 a teraz trochę podskoczyło na 5.2. wydaje mi się że masowy hejt poleciał ze względu na to że jakiś czas tu usunęli ze steama i jest epic store exclusive albo nie wiem jak to wyjasnic... Jeśli chodzi o kwestie techniczne to u mnie wszystko Bangla od początku jak należy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie, ale nie mam pojęcia jak się otwiera te skrzynki na klucze (to jest ta złota skrzynia w Sanctuary?). Zarejestrowałem się w menu gry (social), potwierdziłem adres email, wpisałem jeden kod w grze i znowu na stronie (trzeba dwa razy? Wtf), ale nie chce go zatwierdzić. Nie ogarniam xd

 

*Edit OGARNIĘTE 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle jaki ta gra ma cyberpunkowy klimat XD ludzie czekają na 2077 od Redów a pod nosem wyszedł Borderlands 3 z obłędnym, cyberpunkowym klimatem. Serio, niespodziewałem się aż takiego nacisku na taki klimat od strony Gearbox. Przemierzając z ziomkiem na "jednokołowcu" retro futurystyczne miasto Meridian (czy jakoś tak) przy akompaniamencie pulsującej elektronicznej beatowej muzyki można dosłownie odlecieć. Nie czekajcie na cyberpunk XD bierzcie Trzecie Bordsy

P. S zauważyłem, że pukawki mają owiele więcej "opcji" dźwiękowych niż w dwójce. No i odrobinie lepiej się strzela (nie czuć aż tak, że to "pistolety na wodę")

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2019 o 05:43, Kentucky napisał:

FB_IMG_1568862704406.jpg

 

Pamiętam ten obrazek... Grałem wtedy w pierwsze Destiny jakoś niedługo po premierze i nie było mi do śmiechu  :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, to była gra z gigantycznym wręcz potencjałem, a wyszło jak wyszło  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Patricko napisał:

Szczerze to niewiele się zmieniło :)

XDD Współczuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał kiedyś pograć we dwóch to dodawajcie do znajomych, właśnie robię drugie przejście na TVHM FL4Kiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwał nad produkcją Gearbox ciąg dalszy :

Muszę ich pochwalić za pomysłowość i konstrukcję (oraz oczywiście design) map :> każda mapa jest przemyślana. Są rozległe, duże obszary. Ale nie brakuje też pół otwartych lokacji z przemyślanymi skrótami i przejściami. No i są wąskie, zamknięte lokacje. Niby mapy to jedno ale ja np. nie odczułem ani razu uczucia recyklingu. Nawet znajdzki są konkretnie rozmieszczone (nie ma nayebanych znaczników, które się męcząco "odhacza") taki świat i takie mapki aż miło się eksploruje :>

Patricko wspomniał kilka postów wstecz, że "widziałeś borderlands 3, widziałeś już wszystkie". Osobiście się z tym nie zgodzę :> niby grafika ponadczasowa bo "komiksowa" i pewnie nie trzeba specjalnie nad nią dłubać aby w "trójce" się w miarę podobała, ale zdecydowanie grafikę ulepszyli. Jest więcej szczegółowa, grafika jest bardziej wyrazista i przejrzysta. Mapy/ lokacje są piękne i dostarczają różnych wizualnych wariatów (niektóre są mroczne, niektóre kolorowe, cyberpunkowe)

Nie mogę przestać myśleć o tej grze, tylko bym grał i grał w nią. Tylko, że pomiędzy trzeba chodzić do pracy :
Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze tutaj, bo zaraz mnie szlag trafi :) (no, troche przesadzam)

 

Czy ktos z Was wydropil legendarnego moda dla Moze (Gunner), ktory sie nazywal Bloodletter (tam sa trzy brazowe skille)?

Od premiery gram Moze i probuje zdobyc tego moda. RNG mnie nie lubi i rzuca wszystko tylko nie to.

Do tego wczoraj przytrafil mi sie bug i stracilem cala zawartosc sejfu w sanktuarium (jest o tym temat w sieci)

 

https://www.gameskinny.com/9763o/borderlands-3-bank-items-disappear-glitch-explained

 

Moze komus lezy ten mod i go nie uzywa? Z checia przyjme i odwdziecze sie czyms (o ile to znajde, bo jak napisalem wczesniej caly moj "majatek" zniknal ot tak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę ale mam inne pytanie... Opłaca się zbierać legendarne przedmioty na niższych leveleach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać, ale pękłem i wziąłem. Miałem nadzieję chociaż jednej gry nie zostawić w połowie niedokończonej, ale jednak Gears 5 spotka taki sam los, jak większość ogrywanych przeze mnie gier ostatnio :(

 

W żadną inną grę nie grałem tyle, co w Borderlands 2, ale mój hype na "trójkę" mocno opadł po premierze. Bardzo dużo oglądałem oraz czytałem o grze i opinie były zgodne - humor nie już nie ten, dialogi i scenariusz również, czuć brak geniuszu Anthony'ego Burcha - lead writera BL2, który odszedł z Gearbox w 2015, a do tego słaby antagonista, który do Jacka nie ma startu. I choć gameplay wyglądał dobrze (mimo że więcej tego samego), to te wszystkie elementy ostudziły mój zapał.

No i może wreszcie uda mi się ukończyć jakąś grę z Game Pass, bo backlog sięgnie zaraz gwiazd.

 

Taki stan "ostudzenia" jednak nie utrzymał się długo i grę kupiłem. I była to bardzo dobra decyzja, bo Borderlands 3 jest mega zajebiste. Jasne, żarty może nie są takie dobre jak kiedyś, zmieniony głos Claptrapa lekko gryzie, fabuła... hmmm, jak to fabuła w Borderach, a irytujące postacie potrafią zażenować głupimi tekstami. Ale nie jest to coś, co można określić słowem "słabe" - po prostu trochę słabsze, niż w poprzedniej części (TPS pomijam), ale prawie cała reszta gry została bardzo usprawniona.

 

Jedna najważniejsza rzecz jest taka, że Borderlands 3 ma IMO najlepszy gunplay w historii FPSów. Destiny zostało zdetronizowane. Broń to nie są już pistolety na wodę - wreszcie, wreszcie czuć "ciężar" każdej z nich, co w połączeniu ze znacznie lepszym dźwiękiem, genialnym wyglądem, a przede wszystkim z nowymi mechanicznymi twistami, trybami prowadzenia ognia i zdolnościami - daje satysfakcję ze strzelania, jakiej jeszcze nie miałem. Pukawki wyglądają wspaniale - oryginalnie, ale sensownie - ich design został "urealniony" w pewien sposób, jest mnóstwo stylów, części i kombinacji, a powiązane z nimi animacje są wyborne. Jest w menu opcja obniżenia celownika tak, aby było widać więcej świata i mniej broni - w każdej innej strzelance bym to włączył, ale nie tutaj. Największą pochwałą ode mnie jest to, że Borderlands 3 swoim gameplayem zaspokaja moją zajawkę na każdy rodzaj strzelanki, od współczesnej militarnej, przez arcadowe futurystyczne sieczki, aż po "twardsze" sci-fi. Absolutny król.

 

Na tym jednak usprawnienia się nie kończą. Bardzo podoba mi się fakt, że wreszcie nasza postać jest w pełni renderowana. Gearbox nauczył się, że to nie rok 2005. Jak jeszcze Bethesda i Ubisoft się nauczą, że fajnie jest czuć, jak się steruje konkretnym bohaterem, a nie lewitującymi rękoma, to będzie już w ogóle bomba. Gearbox już to wie i mamy rezultaty. Postać kontroluje się wybornie, jest odpowiedni ciężar do sterowania, ale bez przesady à la Wiedźmin 3 przed patchem, co miał nogi z betonu. Widać, że twórcy przyłożyli się do animacji ruchów i teraz są one naturalne i klimatyczne. Dodajmy do tego fakt, że nasza postać wreszcie się odzywa, co ostatecznie udowadnia, że Gearbox przestał traktować graczy jak idiotów. Do tego bardzo ładne menu, widzimy jak bohater fizycznie korzysta ze swojego urządzenia - te wszystkie elementy dodają grze spójności i mocno poprawiają wrażenia. A poza tym, mamy wszystko większe, lepsze, nowsze, bardziej rozbudowane i różnorodne. Personalizacja jest kompletna - nie tylko skórki i główki dla postaci, ale również kolory, pojazdy, a do tego jakieś dekoracje, trinkety, motywy. Super sprawa. Zanim zagrałem, też uważałem "ech, w sumie to więcej tego samego, Borderlands 2.5", ale moja opinia zmieniła się o 180 stopni po zagraniu. To jest warte numerka "3" przy tytule.

 

Największym minusem od strony mechanicznej jest ślamazarność menu - jest ładne, ale działa nieludzko powoli, co bywa nie do zniesienia, szczególnie w takiej grze - wiadomo, że z menu korzysta się ciągle. Przełączanie się między zakładkami jest mega upierdliwe. Wolałbym mniej fajerwerków wizualnych, a szybsze działanie. Do tego mamy starter pack "premiera AAA w tej dekadzie", czyli bugi, glitche, crashe, niedziałające skille i inne techniczne problemy, na rozwiązanie których jest jakaś szansa.

 

9/10, z dużym potencjałem na 10 w mojej kategorii ocen.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, bany® napisał:

Niestety nie pomogę ale mam inne pytanie... Opłaca się zbierać legendarne przedmioty na niższych leveleach?

Jesli bedziesz robil nastepne postacie i akurat ta bron, tarcza, mod Ci bedzie pasowac, to pewnie ze sie oplaca - chocby do levelowania tych nastepnych postaci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




 

 
Jasne, żarty może nie są takie dobre jak kiedyś, zmieniony głos Claptrapa lekko gryzie, fabuła... hmmm, jak to fabuła w Borderach, a irytujące postacie potrafią zażenować głupimi tekstami. Ale nie jest to coś, co można określić słowem "słabe" - po prostu trochę słabsze, niż w poprzedniej części (TPS pomijam), ale prawie cała reszta gry została bardzo usprawniona.
 
 


Jeśli chodzi o antagoniste - ciężko wykreować drugą taką postać jaką był Handsome Jack. HJ to nie tylko najlepsza postać ze wszystkich bordsów ale jedna z najlepszych czarnych charakterów w grach wogóle. Według mnie całkiem spoko, że twórcy postawili w tej części na dwójkę swego rodzaju "patostreamerów" I całego ich tego kultu XD temat na czasie. Gdyby Gearbox zdecydował się na kolejną męska postać jako ten zły wyszła by pewnie marna kopia HJ. A reszta postaci wciąż się wybija. Chociażby poczciwy Typhon DeLeon albo Rhys, którzy są świetnie napisani i grubą kreską wpisują się w świat przedstawiony. Wciąż są to bardzo dobre postacie :>

A tak BTW - Patch wyszedł i znerfili Fl4ka i Mooze XD


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatyczna gra. Akurat jest darmowy weekend i można ograć. 

Grafika ładna, humor niezły, fajne strzelanie. Grałem ponad 100h w jedynce i to była męka, 2 dałem radę tylko ok 15h bo miałem dość po jedynce. Teraz chyba już mi przeszło bo w 3 mi się fajnie gra. Za dużo tego lootu no ale to specyfika tej gry. Misje fajne, sterowanie pojazdem jak zwykle głupie :) Claptrap daję radę jak zwykle.

 

Druga planeta trochę trudna w singlu :)
Wkurza ciągłe przeładowywanie broni bo przeciwnicy to gąbki na pociski.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wydaje się całkiem spoko. Coś jak Enter the Gungeon, tylko w 3d

 

To prawda, trzeba często przeładowywać

 

Ale strzela się przyjemnie, bronie są ciekawe i kowbojski klimat też jest na plus

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×