Jump to content
John100

Smartfon do 1200

Recommended Posts

Witam.Poleci ktoś dobrego smartfona do 1200zł?? najlepiej aby mial dobry duży wyswietlacz,szybkosc dzialania i dobrą baterie.

Moim zdaniem jedyne telefony warte kupienia w tym przedziale to coś z serii Moto G7. Do 1200 zł będziesz miał do wyboru 3z 4 modeli, któryś Ci podpasuje.

Jedyny słuszny wybór to xiaomi redmi note 7 i zapłacisz nie 1200 a powiedzmy 900

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Zerknij na moto one i moto one vision.

Motorole ONE - maja dlugie wsparcie aktualizacjami, i prawie golego androida co jest wg mnie zaleta. do tego dobry aparat. 

Niestety tutaj baterii nie spodziewalbym sie zbyt dobrej dzien moze ciut wiecej. 

Jesli chodzi o prace na baterii to z tanszych Lenovo K6 Note (szalu nie robi ani wyswietlacz ani aparat ale bateria jest bardzo dobra) - nie wiem czy to jeszcze sprzedaja. 

Prywatnie mam Lenovo P2 (lepszy niz w K6 ekran, tak samo slaby aparat) ale bateria jest nie do zajechania. 

O Moto one vision celowo nie wspominałem, bo mimo że jest to całkiem fajny telefon to ma absurdalne proporcje ekranu i jak dla mnie jest strasznie niewygodny :/ ale to w sumie kwestia preferencji więc generalnie warto brać telefon pod uwage.

2 godziny temu, xavris napisał:

O Moto one vision celowo nie wspominałem, bo mimo że jest to całkiem fajny telefon to ma absurdalne proporcje ekranu i jak dla mnie jest strasznie niewygodny :/ ale to w sumie kwestia preferencji więc generalnie warto brać telefon pod uwage.

Tak ale pewnie gdziesz mozna dostac jeszcze zeszloroczne Moto One (bez vision). 

Co do Lenovo / Motki to widze ze maja chyba nowa polityke czyli wypuscic telefon sprzedac, nie produkowac wiecej i szybko robic kolejny. 

Vision nie mialem w reku i fakt rozumiem ze proporcje moga nie pasowac (musialbym chwycic w lape), bardziej ogolnie chodzilo mi o serie one z golym androidem i dluzszym wsparciem no chyba ze o czyms nie wiem i takie jest teraz we wszystkich produktach. 

Niemniej jako fan sredniopolkowych telefonow bardzo przychylnie patrze na motke jako kolejna sluchawke. 

A to może ktoś coś polecić z telefonów tak do 2000? Właśnie kończy mi się umowa i dzwonią z T-Mobile i mnie nagabują. Nie chce mi się tracić czasu na oglądanie i porównywanie tych wszystkich tel. Preferuję Sony, ale jeżeli warto wziąć coś innego to mogę zaryzykować. 

A ja polecę samsunga - ładny ekran oled i wzornictwo, a co do działania nie mam zarzutów