Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie wiadomo bo wysunolem ten niebieski tak że nie wiem jak do góry wskoczyć,a o ten dzyndzelek co jest wyżej też sie nie moge zachaczyć i nie wiem co robić;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być wejście. Jeśli stoisz w głupim miejscu zabij się. Gra Cię wycofa w optymalne miejsce. Powinno być spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi ze przesunołem ten filar niebieski tak ze nie moge przeskoczyć ze ściany na ściane i nie wiem jak mam tam na góre wejść:

http://www.youtube.com/watch?v=lGCgkdFSrbM w 4:22 lara ma przeskoczyc ze ściany na ściane ale ja mam wysunięty filar i nie wiem czy da sie to jakoś odkręcić czy musze zacząć gre od nowa;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Próbowałeś skakać, czy tylko tak spekulujesz? Może pokombinuj na własną rękę. Wydaje mi się, że da sie jakoś to załatwić. Jeśli faktycznie się nie da, to kicha i pewnie trzeba będzie zrestartować poziom, o ile się da.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wiele razy ale nie wiem może da sie jakoś bugiem skoczyć,bo normalnie to chyba raczej nie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill nie moge na drugą strone bo wsunołem go tak że nie da rady przeskoczyć i nie wiem może jest jakis bug,może ktoś zna bo nie chce mi się zabardzo gry od nowa przechodzić;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś go nie wsunął to byś w ogóle tam nie wlazł :) Bo te bloki trzeba wsuwać przecież, inaczej się nie popchnie gry do przodu.

Zresztą nie wiem. Może jakiś bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsunołem go na górze i zlazłem na dół i teraz nie wiem jak wejść spowrotem na góre i jeżeli się nie dowiem jak tam wejść to zaczynam gre od nowa;p

Edit. Czy jak zaczne new gre na tym samym poziomie to bede musiał zbierać treasuers i relicts od nowa?

prosze o odpowiedz,z góry dzięki

Edytowane przez Tricker20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wsunołem go na górze i zlazłem na dół i teraz nie wiem jak wejść spowrotem na góre i jeżeli się nie dowiem jak tam wejść to zaczynam gre od nowa;p

Edit. Czy jak zaczne new gre na tym samym poziomie to bede musiał zbierać treasuers i relicts od nowa?

prosze o odpowiedz,z góry dzięki

Coś mi się zdaje, że nie wiesz jak rozegrać ten level. Zobacz od początku do końca na YT walktrough dla tego levelu, bo on jest zakręcony jak słoik na zimę. Czasami trzeba się wracać, góra, dół, prawo, lewo. W końcu to finał :)

P.S. Raz zebrany skarb więcej się w grze nie pojawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill ma rację. Postaraj sie zrobić to jakoś sensownie, tj. z głową. Ta gra ma błedy, ale nie zdarzyło mi się coś takiego, a grę skończyłem dwa razy. Trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, no nie ma... No poprostu nie ma... <_<

Trzy razy przechodziłem tą Tajlandię z poradnikiem w ręku i nigdzie nie ma tego skarbu którego mi brakuje...

Prócz tego jeszcze w Meksyku mi dwóch brakuje ale te podejrzewam że znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu się zaparłem i przeszedłem ją dziś jeszcze raz...

Buźka już "uhahana" bo platynka wpadła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakis lepszy poradnik niz ten z gryOn**** :whistling:

Gra banalna ale trzeba z trofeami powalczyc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po skonczeniu gry ponoc mozna wybrac sobie plansze(wiadomo po co) jednak u mnie dostepny jest tylko tryp ze zaczynam odrazu na 1 planszy kolo lodzi w wodzie, jest to tryb do zbierania trophy ale nie da sie wybrac konkretnej planszy?? Nie robilem wczasie gry savow wiec LOAD jest pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w POD'a i tam masz "revisit location"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj jednak, że z nikim tu walczyć nie będziesz, więc "waleczne" trofea zdobyć musisz przechodząc grę od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B!egan dzieki, teraz troche inne pytanie poniewaz brakuje mi swam diver 2 ktore trzeba zrobic na tym statku ale kurde jego juz tam nie ma;/ tak samo relikt w chyba Mexicu gdzie wjezdzalo sie na czas motorem do takiej zapadni jakby miedzy kamieni tez jest zamknieta. Mam rozumiec ze aby zdobyc min te trofea musze grac od Nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ustawic jeszcze raz ten zegar zeby sie otworzyla ale juz nie da sie nim krecic wiec wychodzi na to ze trzaba gre od nowa isc;/;/;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem ustawic jeszcze raz ten zegar zeby sie otworzyla ale juz nie da sie nim krecic wiec wychodzi na to ze trzaba gre od nowa isc;/;/;/

A tam opowiadasz... Mi się kręci, a tobie się nie kręci? Zrobiłem platyne w TR więc wiem co mówię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da jeszcze raz otworzyć... Tylko musisz od nowa dwa zegray ustawić a nie tylko jeden ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę i stwierdzam że gra jest warta kupna choć zawiera wiele bugów i kamera czasami drażni to warto zagrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×