Skocz do zawartości
Emir

Tomb Raider Underworld

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no grafika jest piękna szczególnie poziom w tajlandii jak się wspinamy na góre ahh :) ten widok sprawdźcie sobie ludzie chociaż demo bo właśnie tam jest ta runda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no grafika jest piękna szczególnie poziom w tajlandii jak się wspinamy na góre ahh :) ten widok sprawdźcie sobie ludzie chociaż demo bo właśnie tam jest ta runda

kurde czyzbym przepusciul demo TBU? dzisiaj przewertuje sklepik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ogólnie TRU podoba mi się, zwłaszcza te duuże lokacje :), po za 1 szczegółem (pomijając oczywiście kilka bugów) którym jest troche gorsza niż np w takim TR: Legend animacja postaci ;/ ma coprawda jest więcej ruchów ale np taki zeskok z linki strasznie sztucznie wygląda w porównaniu do wspomaninego Legend ale ogólnie nie jest źle ;)

Edytowane przez darkman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e4835f30.jpg

a4cff888.png- 21

0e367855.png- 8

aa6079c0.png- 4

06f34e33.png- 1

a4cff888.png

Prologue - Clear the prologue

Treasure Hunter - Find 10 treasures

Artifact Hunter - Find 1 artifact

Swan Diver I - Swan dive from the platform on top of the Craken`s head

Swan Diver II - Swan dive from the platform that is at the top of the large ship in the Mediterranean

Swan Diver III - Swan dive from the platform into the ocean in Thailand.

Climber - Do more than 2 wall-jumps that include zig-zag jumps

Speed Demon 1 - Rush towards and enter Xibalba. (45 seconds?)

Speed Demon 2 - Rush downwards to the bottom of Valgrind. (50 seconds?)

Speed Demon 3 - Rush and break through the Valhalla Maze. (40 seconds?)

Roadkiller - Kill an enemy with your motorcycle

Grenadier - Kill 2 enemies with 1 grenade.

Weapon Expert - Do an adrenaline attack headshot

Investigation of the Mediterranean Ruins - Complete the investigation of the Mediterranean Ruins

Exploration of Croft Residence - Complete the exploration of Croft Residence

Investigations of the Yanmaien

Island Ruins - Complete the investigation of the Yanmaien Island Ruins

Exploration of Andaman Sea - Complete the exploration of Andaman Sea

Investigation of the Thailand Ruins - Complete the investigation of the Thailand Ruins

Investigation of the South Mexico Ruins - Complete the investigation of South Mexico Ruins

Investigation of the North Pole Sea Ruins - Complete the investigation of the North Pole Sea Ruins

0e367855.png

Skilled Treasure Hunter - Find 50 treasures

Passionate Treasure Hunter - Find 100 treasures

Passionate Artifact Hunter - Find 3 artifacts

Master Climber - Do more than 4 wall-jumps that include zig-zag jumps

Master Roadkiller - Kill 5 enemies with your motorcycle

Master Grenadier - Kill 3 enemies with 1 grenade.

Weapon Master - Do 10 adrenaline attack headshots

Survival Master - Complete the game in the hardest difficulty.

aa6079c0.png

Master Treasure Hunter - Find 179 treasures

Master Artifact Hunter - Find 6 artifacts

Master Swan Diver - Do all three swan dives

Master Speed Demon - Do all three speed demon challenges

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-01/06f34e33.png[/img]

Master of Tomb Raider: Underworld - Get all the trophies in the game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wychodzi patch nie wiadomo... Ale pewnie zapowiedź Trophy Support skusi część z nas do zakupu. Mnie na pewno ;) I to nie ze względu na polowanie na pucharki, ale sam fakt znacznie przedłuża żywotność takiego tytułu jakim jest TR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chyba sie skusze ;) pobiegam lara dla trofikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety jest to wina tylko i wylacznie tworcow gier, bardzo dobrze ze tak to zrobili, pomysl co by bylo gdyby wyszedl patch z trofeami i sprawdza twoj nsave i Ci dodaje te trofea ktore zrobiles? wtedy kazdy by sciagal z netu savy z 100% ukonczona gra i za free mial np komplet w jakiejs grze/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinny one być przy starcie gier ten tydzień na grę wolę poczekać i mieć po problemie.A po za tym co to za wysiłek dla nich by skopiowali te z x360 i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chcialbym sie dowiedziec czy owa gra na PS3 jest taka sama jak na PC, te same misje, mapy itp.?

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Własnie włożyłem do konsoli Tomb Raidera i nicc… Nie ściąga żadnego patha, niema trofeów. Ktoś wie może w czym jest problem ??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie. Grę załatwiłem już dawno temu, a tu niespodzianka... trofea... trzeba raz jeszcze całość przejść, żeby je zdobyć... Co za beznadzeja. Może jak nie będę miał co z czasem zrobić, to wrócę do TR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od człowieka z Eidos. Oficjalne forum TR.

Hi everyone. I'm afraid I don't have any new info but I just wanted to let you know that I'm still monitoring the thread and as soon as I get an update I'll pass it on to you.

I see some people are upset by the lack of trophies in the release version and are now even more angry that the update is taking a while - I'm really sorry that it's taking as long as it is. I think perhaps I announced it too early (I was just keen to pass on the good news), I didn't want to potentially annoy anyone but telling you too soon so I apologise for that.

Work is still ongoing on the update, once the submission process with SCE is under way we should be in a better position to give you guys a date.

Czyli prace nadal trwają. Z dalszej dyskusji wyczytałem, że wraz z trophies dojdą też poprawki licznych bugów i być może nowy system zapisywania gry.

Moja kopia już zarosła kurzem w oczekiwaniu na tego patcha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja kopia już zarosła kurzem w oczekiwaniu na tego patcha :P

Moja jeszcze nie (kupiona w lutym). :)

Ale spadki animacji (np. Meksyk !), zwiechy, "nieposłuszne sterowanie", bugi w stylu "śmierć z niczego" mogliby poprawić.

Cóż, gra dwa razy ukończona (100 %) i nie mam nic do roboty :sad:, choć gra jest naprawdę dobra.

ps. a co z systemem zapisu gry było nie tak (skoro ma być nowy) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. a co z systemem zapisu gry było nie tak (skoro ma być nowy) ?

Ma być dodane coś takiego jak w Xboxie, że masz osobny save na każdym etapie i potem możesz się wracać i załatwiać różne pierdoły. System a la Killzone2 no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy trofea będą przyznawane na podstawie stanu gry (tzn. ukończonego)? Wiem, ze część jest trudno przypisać na podstawie zapisu gry, ale niektóre są oczywiste (np. ukończone poziomy, zebrane skarby, itp.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu będzie jakiś powód by znów pograć w TRU i to chyba zabawa na dłużej (zwłaszcza szukanie 179 treasure) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedna rzecz.

Po ukończeniu całej gry i wybraniu "new game" rozpoczynamy grę, ale skarby/relikty odnalezione za pierwszym razem są już oznaczone jako zdobyte (nie ma ich już w grze) i teraz czy wystarczy przejść poziom i go ukończyć, czy trzeba wszystkie sejwy wykasować i robić WSZYSTKO od nowa ?

Bo wszystko mam zdobyte i trochę tego szkoda jakby co. :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno trzeba od nowa zdobywać wszystko, bo inaczej każdy by mógł sobie przed wgraniem łatki załatwić save'a i by miał trofea. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie ciekawi jedna rzecz.

Po ukończeniu całej gry i wybraniu "new game" rozpoczynamy grę, ale skarby/relikty odnalezione za pierwszym razem są już oznaczone jako zdobyte (nie ma ich już w grze) i teraz czy wystarczy przejść poziom i go ukończyć, czy trzeba wszystkie sejwy wykasować i robić WSZYSTKO od nowa ?

Bo wszystko mam zdobyte i trochę tego szkoda jakby co. :confused:

Też mnie to ciekawi. W Uncharted trzeba było wszystko od nowa przechodzić, ale mam nadzieję, że nie będzie takich jaj w TRU...

Na pewno trzeba od nowa zdobywać wszystko, bo inaczej każdy by mógł sobie przed wgraniem łatki załatwić save'a i by miał trofea. Pozdrawiam

Skoro już przeszedł to co w tym złego. Zasłużył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie ma czasem tak ze savy sa przypisane do konsoli? mi nie przeszkadza przechodzenie takiej gry od początku ale też rozumiem że może to zirytować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×