Skocz do zawartości
macmf75

PS3 - wyrzucone pieniądze w błoto?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Blind75

No faktycznie kupno PS3 w celu oglądania płyt DVD to faktycznie w 100% wykorzystana MOC KONSOLI :)))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wziołem kredyt (6 tyś.) na cztery lata żeby chlebaczek i jakiś zacny HDTV postawić na szafeczce RTV  =]

Czy żałuję? Nawet w tej chwili nie! A co będzie jak siądę przed Oblivionem, The Darkness, Soul Caliburem 4, Haze, WarHawk'iem? Będę grał intensywniej niż do tej pory, poznawał nowych ludzi, rozwijał umiejętności...

I to ma być wywalenie kasy w błoto? Jeśli tak to ja chcę to robić nawet codziennie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wziołem kredyt (6 tyś.) na cztery lata żeby chlebaczek i jakiś zacny HDTV postawić na szafeczce RTV  =]

Czy żałuję? Nawet w tej chwili nie! A co będzie jak siądę przed Oblivionem, The Darkness, Soul Caliburem 4, Haze, WarHawk'iem? Będę grał intensywniej niż do tej pory, poznawał nowych ludzi, rozwijał umiejętności...

I to ma być wywalenie kasy w błoto? Jeśli tak to ja chcę to robić nawet codziennie  :P

I slusznie koksie  8)...wiesz co chcesz

NA GS tez ludzie zadaja to pytanie...to wrecz zalosne wydac na cos kolo 2,5 i potem miec watpliwosci...wydac a wczesnie nie sprawdzic nic na temat tego produktu i "akcij" jego dotyczacych....

piekielnie zabawne...choc troche smutne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
No faktycznie kupno PS3 w celu oglądania płyt DVD to faktycznie w 100% wykorzystana MOC KONSOLI :)))))))

Źle mnie zrozumiałeś... dla mnie już opłacało wydać się te 1800 zł za sam odtwarzacz blu-ray...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromny subiektywnym zdaniem w tej chwili PS3 przeżywa kryzys (odkrywcze, wiem). Panowie z Sony pewnych spraw do końca nie przemyśleli i jest jak jest. Ale razem z PS3 dostałem maszynkę, która odtwarza filmy na nośniku nowej generacji, mogę oglądać filmy (divx, xvid), grać oraz korzystać z Internetu.

Dodatkowo gry, które są naprawdę wymiatają. Oczywiście można marudzić, że jest ich mało. Jest ich mało, ale minęło niecałe 90 dni od premiery (w Europie). Najbardziej mnie wkurza fakt, że chcąc dać zarobić Sony muszę kombinować i to ostro z PSS.

Z drugiej strony Sony udowodniło mi, że potrafią promować swoją konsolę a ich strategia zapewne jest długo falowa co odbija się na obecnych posiadaczach.

XBox'a nie kupię, mimo że posiada parę gier które chcę mieć. Powód jest prosty, M$ i ich podejście do dowolnej sprawy.

Podsumowując. Mam teraz mieszanie uczucia jako posiadać konsoli zakupionej w dniu premiery. Wiem, że to co się teraz dzieje jest przejściowe (obym się nie mylił), ale BARDZO wkurzające. Cena gier jest na tyle wysoka, że naprawdę się zastanawiam (3 miesiąc) co sobie kupić (sic!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

a mnie cena gier miło zaskoczyła kupiłem motorstorma nowka w foli za 150zł i fight night rund 3 nowka w foli 150zł. Myślałem że będzie duużo gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem swoje PS3 jakiś tydzień temu po tym jak mnie zbanowali na xbl - strzeliłem focha i w ramach zemsty pojechałem do MM po śliczną trójeczkę(choć bana za darmo nie dostałem). Powiem wam tak: kosola w swym wykonaniu jest prześwietna, sprzęt naprawdę, naprawdę zaawansowany technologicznie, ma wszystko czego mi trzeba: a jak się trochę z grami zapoznałem - mam całe trzy ;D - i odkryłem przeglądarke w PS3 no to już byłem naprawdę zadowolony. A teraz co, no trzeba czekać spokojnie na nadchodzące naprawdę silne tytuły, wszyscy mówią, że 360-tka ma już sporo dobrych gier i tak, to prawda ale w sumie jestem z x360 od samego początku i wierzcie mi była lipa. Wiem napewno, że za 6 m-cy trzeba będzie zamknąć ten temat bo nikt sie nie będzie wpisywał bo nie będzie po prostu powodu. Pozdrawiam wszystkich grających w cokolwiek i gdziekolwiek. Pozdro600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewar, myślę, że ta eforia Ci minie za kilka dni, tygodni. Tak jak z każdą nową zabawką :) Czyż nie tak samo cieszyłeś się po zakupie X360? Żeby tak obiektywnie wypowiadać się o PS3 to ją trochę bardziej poznaj, przyzwyczaj się, niech wejdzie w codzienne życie, poznasz jej wady itp. :) Wtedy stwierdzisz czy nie żałujesz kasy. Póki co ja ciągle powtarzam, że nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

a ja nie wiem jak mozna zalowac, chyba tylko wtedy jak ktos kupil ps3 i myslal ze w ciagu miesiaca wyjdzie 100 gier... chociaz te przesuwane premiery  nie ma co... Oczywiście nie żauje bo blu-ray i wkońcu mogę wykorzystać mój tv...

// bez przeklinania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

No to bardzo dobrze , że nie "żałujesz"  :X  :X  :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo dobrze , że nie "żałujesz"  :X  :X  :X

Panie Moderatorze, on cytowal przedmowce dlatego nie ma ł (jest cudzysłów)

A co do konsoli to najbardziej mnie denerwuje przesuwanie premier.

Ostatni przyklad? The Darkness na ktorego czekam i...musze jeszcze poczekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88
No to bardzo dobrze , że nie "żałujesz"  :X  :X  :X
sorki ale ps3 przyzwyczaja do tego ze sie pisze bez "ł"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati$

czeee ps3 jest cool i ma zaje fajna grafe dostane we wtorek dopiero ale gralem u kolegi dziwi mnie to ze menu jest podobne jak w psp.tata byl przeciwny ps3 ale udalo sie zdusic.jak macie motorstorma to dawac name to pogramy online.a bylbym zapomnial komu sie podoba ps3

w przedziale od 1-10 8) 8D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

hehe dziwne, żeby ktoś na forum PS3 Ci napisał, że PS3 jest do kitu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

idz na forum xboxa360 tam powiedzą Ci "cala prawde" o ps3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idz na forum xboxa360 tam powiedzą Ci "cala prawde" o ps3 ;p

My też ich nie oszczędzamy więc jest równowaga Mocy  :P

Panowie ale po co te kłutnie i przepychanki? Czy ktoś tu tak na serio myśli że PS3 nie da rady a Sony zostanie pokonane przez M$?

Ja głośno mówię że NIE !!!

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati$

popieram wniosek!!!!ja jak bym dostal x boxa zamiast ps3 to cisnal bym nim o sciane serio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The_Hitman

WITAM

jeżeli chodzi o wyrzucenie kasy w błoto to chyba nie ma lepszego sposobu niż kupno xbox360,ja wydałem na to badziewie ok 1400 zł pochodził z 7 miesięcy i zobaczyłem przepiekne 3 diodki,nie jest to odosobniony przypadek na forum xboxonline są ludzie którzy mieli wymieniane po 2-3 konsole w serwisie ja miałem przerobiony koszt naprawy od 200 do 499 przy wymianie płyty głównej zdecydowałem że nie warto naprawiać bo nawet w serwisie facet powiedział że może pochodzić rok lub miesiąc bo jest duże ryzyko ponownej awarii,więc zdecydowałem się sprzedać na allegro za 420 zł dołożę tą kasę do ps3 kiedy stanieje trochę i wyjdą jakieś porządne gierki.

microsoft wypuścił przereklamowany BUBEL który ma spieprzone chłodzenie i pada po roku co to za sens kupować konsolę co kilka miesięcy,nawet ludzie którzy zajmują się naprawą tego syfu mówią że przy takim chłodzeniu jak ma ta konsola to jest znikoma szansa że pożyje dłużej niż rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Drogi The-Hitman

Byłem w takiej samej sytuacji jak ty spiprzony x360 brak gwarancji = zakup ps3 (w skrócie)

Ok 3 tyg póżniej kupiłem sobie drugiego x-a ! WIESZ dlaczego ???

Bo lubie i mam w co grać!!!!!!!!!!!

Ps3 zaimponowało  mi po pierwsze cichą pracą po drugie .... cichą pracą :))))

A X360 ?

Jestem świadom awaryjności tej konsoli ale po przejściu na jasną stronę mocy mam 24 m-ce gwarancji !!!

i to door too door :))))

Byłem pełen optymizmu po zakupie ps3 ale po ok 3 tyg zrozumiałem , że na ps3 czas przyjdzie póżniej ok 09.2007 (a jeżeli chodzi o online to może w 2014 :(((( patrz xbox live)

Jeżeli myślisz o grze onlain to ps3 przepada z kretesem (nie mylić z KRETOSEM :)) Argument w postaci ,że jest za darmo do mnie nie przemawia ponieważ jeżeli dostajesz kanapkę za darmo i Ci nie smskuje,jest do dupy to jej nie jesz prawda?Lepiej zapłacić pare zł i zjeść coś co ma super smak :)!!!

(mam nadzieję , że nie za dużo namieszłem :))))

Proszę o komentarz osoby ,które miały do czynienia z xbox live ponieważ inne osoby nie wiedzą o czym mówię !! :))

pozdrawiam WSZYSTKICH miłośników konsol

Yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blind75 Twoja wola! Nikt Cię namawiał nie będzie  <nie>

ps: O jakiego Kretosa chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Blind75, to co napisałeś nie ma najmniejszego sensu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Przepraszam mój błąd ozcywiście chodzi o KrAtosa ale liczyłem na inteligencję forumowiczów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blad pewnie stad ze jedyne GoW z jakim mial do czynienia to Gears of War :))

Co do online to ja poczekam na home :) bo jest na co czekac :) to jak restauracja i fastfood.

W fastfoodzie masz niby dobre i szybko. (live)

W restauracji musisz jednak poczekac ale dostajesz wykwintne danie :D (home)

PS. To porownanie ma charakter bardziej zartobliwy i nie chce tu sprzeczek fanboy'ow (a jak chcecie to zapraszam na youtube :D) bo live jest naprawde dobra usluga :) tyle ze platna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie może zakończmy na tych gastronomicznych porównaniach i wracajmy do pierwotnego tematu?

Do admina i moderatorów:

Wiem że nie jestem tu od takich stwierdzeń ale chyba wyrażam tym opinię wszystkich rozsądnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×