Skocz do zawartości
macmf75

PS3 - wyrzucone pieniądze w błoto?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mati$

nio nio jutro wtorek wielki dzien bd mial ps3 .ALE WIECIE CO MUSZE DAC WZAMIAN ZA PS3? PSP MUSZE DODDAC SIEORTRZE ALE WMUWIE JEJ ZE  GAMEBOY ADVANCE SP TO PSP HEHE ALEZ JA MAM MOZG.ej a tak wlasciwie to po ile sa minimalnie gry do ps3?? :]

// Zamiast gier kup sobie lepiej słownik ortograficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nio nio jutro wtorek wielki dzien bd mial ps3 .ALE WIECIE CO MUSZE DAC WZAMIAN ZA PS3? PSP MUSZE DODDAC SIEORTRZE ALE WMUWIE JEJ ZE  GAMEBOY ADVANCE SP TO PSP HEHE ALEZ JA MAM MOZG.ej a tak wlasciwie to po ile sa minimalnie gry do ps3?? :]

// Zamiast gier kup sobie lepiej słownik ortograficzny.

"a tak wlasciwie to po ile sa minimalnie gry do ps3?? "

Za tego minimalnego resistanca zaplacisz jakies 25-30zl

826302_t.jpg

Zreszta wszystko zalezne jest od dlugosci przekatnej owej okladki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"a tak wlasciwie to po ile sa minimalnie gry do ps3?? "

Za tego minimalnego resistanca zaplacisz jakies 25-30zl

826302_t.jpg

Zreszta wszystko zalezne jest od dlugosci przekatnej owej okladki...

dobre....

a co do tego Xbox live no to fajne ale płatne......

a ps3 on line mi pasuje nie ma lagów czego więcej wymagać :)

a ze znajomymi sie umawiam na gadu tka czy siak.....

a xboxów sztuk aż 3 miałem:

1. spalił się...

2. napęd nie czytał płyt

3. 3 diody.....

i teraz szczęśliwym posiadaczem ps3 ; p

czy żałuję kupna, raczej na pewno nie...

czemu bo po pierwsze się nie psuje.!!

a po drugie ma w sobie to coś ....

a z tym czymś jest jak ze wszystkim po prostu musimy to mieć chodź nie wiemy czemu :)

a ja wiem że czas pokarze czemu chciałem i wybrałem ps3 ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fire

Witam.

Osobiście uważam ze kupno Ps3 to był strzał w dziesiątkę. Wygląd jest zniewalający a możliwości konsoli są naprawdę potężne. Mam dwie gry Genji DOTB i Resistance FoM. I jak narazie mi się nie znudziły a trzeba powiedzieć ze kampanie w  Resistance przeszedłem 2 razy :D. W ogóle to jestem fanem PlayStation dwójkę posiadam od premiery i ani razu mnie nie zwiodła pomimo ze ma swoje lata i uważam ze tak samo będzie z Ps 3.

Pozdrawiam wszystkich fanów konsol!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati$

a ty bzykawke a gry sa do 149 zl. minimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRA

co za temat szczegolnie na forum ps3 :)

w zasadzie w tej chwili ktos na sile moglby stwierdzic ze wyrzucone.

ale raczej taki ktory ps3 nie posiada.

pozatym mysle ze za rok dwa nikomu do glowy nie przyjdzie taki temat czy wypowiadanie sie na niego.moze juz pod koniec roku jak wyjdzie pare ciekawych gier.

ale jak na startowe gry ps3 i tak niezle wyglada lepiej niz reszta konsol.

ktos pamieta jakas gre z premiery 360tki ?

niech porowna ja np. z motorstormem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Np Kameo ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np Kameo ?????

taaak porównywanie platformówki z wyścigiem.. miodzio.. strzał w 10..

Poczekaj na Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction i wtedy porównamy te platformówki.. poza tym Kameo dostało wysokie noty za grafikę ale już nie za Gamepley...

A wracając do tematu..

Na chwilę obecna sytuacja z PS3 ma się nie najlepiej.. wszyscy musimy czekać na te obiecane Killer Apy.. Niektórzy są sfrustrowani i stąd ten watek (pozdro dla macmf75 8) ).

Fakt ze mamy sezon ogórkowy nie pomaga.. wakacje nigdy nie były dobrym okresem dla graczy.. mało tytułów.. wszyscy zbroja się na końcówkę roku i świętą..

Ale jest na co czekać.. nie będę ponownie wymieniał tu gier bo i tak każdy ma swoich faworytów.. ale faktem jest to, że PS3 to inwestycja długoterminowa która się na bank zwróci z procentem.

Po wakacjach od września powinien pojawić się w miarę stabilny strumień tytułów z kategorii AA lub AAA - wtedy ten wątek umrze śmiercią naturalną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inny tytuł bardzo proszę PGR3 (tylko nie wymyślaj ,że to nie są wyścigi rajdowe)

W serwisie IGN obie gry otrzymały podobną ocenę(PGR 3 8.8 / MS 8.9-9.0) z  jedną małą różnicą

PGR3 zastał wydany rok wcześniej od MS i to  w/g wielu z Was na słabszej platformie :))

My tutaj przecież mówimy o super nowoczesnej , mega wydajnej platformie do gier o nazwie PS3 !

Rok w świecie elektroniki to bardzo dużo i czy ten skok techniczny jest aż tak widoczny jak sugerujesz ??

Nie wydaje mi się !

pozdrawiam

Hmmm... zapominasz że The Cell nie jest pierwszą lepszą zabaweczką. To pierwszy tego typu procek i nie jest tak prosty jak się wydaje. Potęga to też początkowe spore ograniczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75
taaak porównywanie platformówki z wyścigiem.. miodzio.. strzał w 10..

Poczekaj na Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction i wtedy porównamy te platformówki.. poza tym Kameo dostało wysokie noty za grafikę ale już nie za Gamepley...

A wracając do tematu..

Na chwilę obecna sytuacja z PS3 ma się nie najlepiej.. wszyscy musimy czekać na te obiecane Killer Apy.. Niektórzy są sfrustrowani i stąd ten watek (pozdro dla macmf75 8) ).

Fakt ze mamy sezon ogórkowy nie pomaga.. wakacje nigdy nie były dobrym okresem dla graczy.. mało tytułów.. wszyscy zbroja się na końcówkę roku i świętą..

Ale jest na co czekać.. nie będę ponownie wymieniał tu gier bo i tak każdy ma swoich faworytów.. ale faktem jest to, że PS3 to inwestycja długoterminowa która się na bank zwróci z procentem.

Po wakacjach od września powinien pojawić się w miarę stabilny strumień tytułów z kategorii AA lub AAA - wtedy ten wątek umrze śmiercią naturalną

Inny tytuł bardzo proszę PGR3 (tylko nie wymyślaj ,że to nie są wyścigi rajdowe)

W serwisie IGN obie gry otrzymały podobną ocenę(PGR 3 8.8 / MS 8.9-9.0) z  jedną małą różnicą

PGR3 zastał wydany rok wcześniej od MS i to  w/g wielu z Was na słabszej platformie :))

My tutaj przecież mówimy o super nowoczesnej , mega wydajnej platformie do gier o nazwie PS3 !

Rok w świecie elektroniki to bardzo dużo i czy ten skok techniczny jest aż tak widoczny jak sugerujesz ??

Nie wydaje mi się !

pozdrawiam

Sorrki za bałagan ale namieszałem troche w postach i nie wszystko wyszło tak jak chciałem :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rok w świecie elektroniki to bardzo dużo i czy ten skok techniczny jest aż tak widoczny jak sugerujesz ??

Nie wydaje mi się !

To poczekaj na przyszly rok :) daj chlebaczkowi sie rozwinac :)

// edit by admin: jak cytujesz, wywal to do czego się nie odnosisz, cała treść i tak jest w poscie wyżej!

// edit by user: Zrozumialem :) i przepraszam za klopot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może PS3 ma teraz posuchę w grach.. może musimy czekać na dobre gry.. Ale przynajmniej nasza konsola się:

NIE PALI,

NIE WISZA

NIE SZPECI SALONU OPŁYWAJĄCEGO W HI-END HI-FI

Mam dla was dwa linki.. Jeśli sądzicie że PS3 to kasa wyrzucona w błoto to oblukajcie TO

[a href=http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=18441" target="_blank]http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=18441[/a]

I bezpośredni link to FORUM Forza Motorsport 2

[a href=http://forums.forzamotorsport.net/forums/1/178846/ShowThread.aspx" target="_blank]http://forums.forzamotorsport.net/forums/1...ShowThread.aspx[/a]

Ponad 800 osób ma problemy z konsolą przez tą gre.. konsola się wiesza.. czasem nawet kilka razy na godzinę.. z postów wynika że podobne cyrki odchodzą przy innych grach.. jak np COD3

Może na PS3 nie ma teraz wiele.. ale gwarantuje że przyszłe gry nie będą powodowały naszej konsoli

ZAWIESZEŃ

PRZEPALENIA

Więc czy PS3 to dobra inwestycja.... TAK.. DŁUGOTERMINOWA  i  DOBRA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRA
nny tytuł bardzo proszę PGR3 (tylko nie wymyślaj ,że to nie są wyścigi rajdowe)

W serwisie IGN obie gry otrzymały podobną ocenę(PGR 3 8.8 / MS 8.9-9.0) z  jedną małą różnicą

PGR3 zastał wydany rok wcześniej od MS i to  w/g wielu z Was na słabszej platformie :))

kazdy wie ze oceny jakie dostaly startowe gry na drugie pudelko to jakis zart jest.

nie wiem czy bill tyle zaplacil czy to pierwszy zachwyt z hd na konsoli ale przytaczanie ocen

nie ma sensu w tym przypadku.

warnban.gif Chwilę wyżej Frosty dostał wyraźne ostrzeżenie, że cytujemy tylko to do czego się odnosimy, w końcu treść i tak jest w wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blind75

Dzieki bardzo prof KRA za info (aż 11 postów) faktycznie serwis IGN pewnie dopiero raczkuje w branży i nie wie co pisze :)) Chylę czoła przed Twoim doświadczeniem :))))

Tak na poważnie to życzę sobie i wam wszystkim aby nie było takich czy innych problemów z PS3

Co do ocen gier najlepiej sprawdzić samemu czy dana gra się podoba czy nie.(grałem w kilka pozycji startowych na x360 i nie podzielam twojego zdania)

Co do Forzy 2 jestem zaskoczony przyznam szczerze ,że przymierzałem się do kupna tej gry ale teraz muszę się temu bliżej przyjżeć :( Thx za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRA

oceniasz moje doswiadczenie po tym ile mam postow na tym forum ?!

sprawdz tez w takim razie ps3forums.com i e-mpire.forums

mniejsza z tym napewno mam wieksze doswiadczenie w poslugiwaniu sie ironia :)

co do ocen to zgadzam sie z toba ze najlepiej samemu sprawdzic kazdy ma swoje zdanie

i to co prezentuje IGN jak wielkie niebyloby ich doswiadczenie to tez tylko ich 'zdanie'

ps

zacytowalem post slepego bo moja odpowiedz byla do niego skierowana.

takze nie bardzo rozumiem uwage moderatora.

nadgorliowsc to kiepska cecha u moderatora no chyba ze chcecie miec tu na forum

samych moderatorow takie mocno elitarne forum. w sumie wasza sprawa :)

// edit by admin: kwestionowanie warningów, w przypadku gdy nie ma się nic sensownego na swoją obronę... troszkę bez sensu, no chyba, że chcesz, by każdy twój post szedł przez moderację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ludzie napiszę wam to:

Wczoraj kupiłem chlebaczek + MotorStorm + 32 calowy LCD HD Ready i...

To jest piękne!!! Praktycznie nie grałem! Bawiłem się samą konsolką przez całą noc!  <tak> Już to dało mi taką satysfakcję że te tysiaki które wydałem poszły w zapomnienie  :P

A dziś (tyle że musiałem do pracy zaraz wychodzić  >:() doszedł Oblivion... ludzie SZOK  8D

Już w tym momencie (bez neta, Linuxa i tylko dwoma grami) czuję że to był mondry zakup  <tak>

Jeśli inni tak nie mają... to przykro mi...

PS3 ROXXX  =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

zobaczymy jak to będzie ps3 narazie sobie poprostu nie radzi na rynkach światowych jeżeli tempo sprzedaży utrzyma się na obecnej pozycji to nie wróżkuje dobrej pozycji i pieniadze wydane na konsole naprawde pójda w błotko. Tak jak to się stało własnie z PSP devki ją opuściły a NDS zmiotło z powierzchni ziemi. Teraz mozna wybrać Wii jako dobrą zabawę + Xo360 jako dobra grafa to nie jest to już co ps2 której sie udało wprawdzie dzięki dobrym starcie i bardzo bardzo wczesnej premierze która odbyła sie ponad rok przed GCN. I wcale nie jestem fan boyem jakieś konsoli poprostu staram sie patrzeć obiektywnie . Podczas premierowego weekendu w japoni podczas startu kupiono 900tys sztuk ps2. a teraz po pół rocznej egzystencji na rynku ps3 ma dopiero 970tys sztuk sprzedanych i prosze nie żalić się że brak konsol i itp . KOnsole poprostu są i leżą na półkach. Ale jestem optymistą i nie kibicuje żadnemu sprzętowi zobaczymy co przyneisie czas .

pisałbym wiecej ale mnie już rece bolą hehe :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze tego typu tematy to troche mi zal ludzi ktorzy wypisuja tego typu brednie. To jest poczatek zycia PS3, na dobre tytuły trzeba poczekac. Niech ktos sobie przypomnie jak wygladały pierwsze miesiace PS2. Wszystko toczyło sie zupełnie tak samo jak teraz. Musicie uzbroic sie w cierpliwosc. Jeszcze w tym roku dostaniemy naprawde swietnie zapowiadajace sie tytuły, WarHawk, Ratchet & Clank, Lair, Heavenly Sword, Uncharted. To sa tylko i wyłacznie gry od Sony. Nie wspominam juz o tytułach od innych developerów (GTAIV, Burnout, Kane & Lynch, Assassins Creed czy MGS4)

Bedzie w co grac, lepiej zaczniejcie zbierac pieniazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen

Wiecie co a mnie wkurzaja ludzie ktozy nie znaja faktów jak X piszesz ze PS2 też sie słabo na poczatku sprzedawło BZDURA BZDURA I FARMAZONY ps2 na starcie  wj aponi  przez wekend 900tys egzemplarzy a w stanach 500tys w jeden dzień i to nazwyasz słabo nie porównuj ale ono też miało inne warunki startu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o sprzedaz tylko o brak gier. PS2 takze jak i PS3 w pierszych miesiacach chorowało na tą samą chorobe.

A sprzedaz PS3 jak na tak wysoka cene i brak dobrych gier (z wyjatkiem kilku tytułow) sprzedaje sie dobrze (ponad 5mil. sprzedanych PS3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frozen
Nie chodziło mi o sprzedaz tylko o brak gier. PS2 takze jak i PS3 w pierszych miesiacach chorowało na tą samą chorobe.

A sprzedaz PS3 jak na tak wysoka cene i brak dobrych gier (z wyjatkiem kilku tytułow) sprzedaje sie dobrze (ponad 5mil. sprzedanych PS3)

Ps3 3.57milionów a 5.5 to tylko dostarczone do sklepów które narazie stoją pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KRA

nie wiem co ci stoi ale napewno nie jest tak jak piszesz.

5m juz napewno sprzedanych myslisz ze sklepy zamawiali by nowe gdyby nie schodzilo ps3 ?!

zreszta mniejsza z tym

niechce mis ie suzkac

a co do wyrzuconych pieniedzy w bloto

to wybacz ale sony ma wieksza liczbe developerow niz nintendo i microsoft razem wziete

wiec co by sie nie dzialo chociazby dla gier wydanych przez sony warto bedzie miec ta kosnole

juz w tym roku bedzie kilka gier w ktore trzebabedzie zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps3 3.57milionów a 5.5 to tylko dostarczone do sklepów które narazie stoją pozdrawiam

Bład, VG Chartz, nie ma wynikow z wszystkich sieci sklepow (w tym kilku wiekszych).

Obecnie na ich stronie liczba sprzeanych PS3 wynosi 3.57 (czyli prawie 4mil).

Wiec sadze ze wynik bliski 5mil jest bardzo prawdopodobny.

KRA to ty udzielasz sire na forum e-mpire ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inny tytuł bardzo proszę PGR3 (tylko nie wymyślaj ,że to nie są wyścigi rajdowe)

W serwisie IGN obie gry otrzymały podobną ocenę(PGR 3 8.8 / MS 8.9-9.0) z  jedną małą różnicą

PGR3 zastał wydany rok wcześniej od MS i to  w/g wielu z Was na słabszej platformie :))

a dlaczego miał bym wymyślać coś... wyścig to wyścig... i KROPKA.

PGR3 dostał taką wysoką ocenę bo była to jedna z pierwszych gier w HD... wszyscy byli zachwyceni nową jakością na konsolach.  Ale co ja piszę.. ta gra nawet nie ma pełnych 720p. I jest skalowana do tej wielkości 720p

Cytuję co by nie byc ukamionowanym za bezpodstawne informację

Na oficjalnym forum Bizzare Creations pojawiła się informacja, że Project Gotham Racing 3 nie będzie działać w 720p (czyli 1280x720), lecz w rozdzielczości sporo niższej, a więc 1024x600/2xAA (przy takich parametrach gra osiągać ma 30fps).

Dlatego Ocena z przed roku nie jest równa ocenie z dziś.. Dziś PGR3 dostał by najwyżej 7.5-8.0.

Euforia HD się skończyła.. i nie przyćmiewa już oczu recenzentom. Teraz recenzent wie czego oczekiwać po grach na X'a i PS'kę.

A wracając do tematu:

Biorąc pod uwagę że ostatio M$ przyznał że faktyczny procent awaryjności X360 to nie 8% ale aż 30% (co jednocześnie deje konsoli MS pierwsze miejsce w histori awaryjności - jeszcze żaden sprzęt w historii elektroniki nie miał tak wtsokiego progu awaryjności)

To jeśli mam wyrzucać pieniądze w błoto to wolę wydać 2400zł na konsolę $ONY i mieć szansę 0,3% że trafie na bubel (przykro mi arab że ty akurat trafiłeś w te ułamki) niż kupić X360 i mieć 30% (1/3) szansy że konsola mi się spali od nirmalnego grania.. czyli od robienia tego do czego została zbudowana... (Jezu z czego oni je składają.. z używanych PC po reklamacji )

// edit by admin: a mi przykro, że robisz TAKIE błędy :)

// gdit by Kenet: mi też przykro.. taki już jestem  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×