Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tą gierkę teraz w promocji na ps store. Ale wkurza mnie, że nie jest tłumaczona. Da radę jakoś zmienić na język polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą gierkę teraz w promocji na ps store. Ale wkurza mnie, że nie jest tłumaczona. Da radę jakoś zmienić na język polski?

Nie da rady. Na twoje szczęście nie ma tam jakoś mega dużo tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę przed zakupem na PS Store sprawdzić, czy gierka jest po polsku? Czy zawsze ma to być niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę przed zakupem na PS Store sprawdzić, czy gierka jest po polsku? Czy zawsze ma to być niespodzianka.

Mogę się mylić, ale jakieś tam spolszczenie "dopaczowali", chyba, tylko w wersji PC, zatem nie ma co liczyć że darmowa gierka na PS+ będzie je miała. A odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie - to niestety się nie da, sam się kilka razy na to naciąłem(choć raczej w drugą stronę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś informację o serwerach FC2 ?

Do kiedy będą czy zlikwidują je po wejściu FC3 ?

Trochę boostowania zostało mi do platyny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie ostatnio bo naszła mnie ochotą popodkładać bomby pod konwoje i stwierdzam że rimejk Far Cry 2 z mechaniką 3jki byłby wprost rewelacyjny. Każda z tych gier ma w sobie zajebisty, ale nie do końca wykorzystany potencjał - FC2 ma irytujące respawnujące posterunki, ale ma genialny klimat, fajną fabułę i ciężar, FC3 ma świetną mechanikę, ale jest banalnie łatwy, w porównaniu do FC2 jest trochę mały i brakuje mu takiej autentyczności - zwłaszcza dżungla wygląda tu jak dobrze utrzymany ogród w jakimś luksusowym hotelu podczas gdy w 2jce jest to prawdziwe "zielone piekło". To by była giera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są jeszcze jacyś chętni na multi w FC2 i boostowanie trofeów dajcie znać. Nawet w dwie osoby można całkiem sporo nabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto! Czas potrzebny za zaliczenie platyny 430 godzin. Bleee...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto! Czas potrzebny za zaliczenie platyny 430 godzin. Bleee...

 

Tylko tyle  :P To chyba szybciej wbiję 100% w GTA IV  :)

A na poważnie, nie jest tak tragicznie, platyna jest faktycznie megaczasochłonna, ale multi jest całkiem sympatyczne jak na swoje lata. 

Uprzedzam, że na serwerach są pustki, więc jak ktoś chciałby zrobić platynkę samodzielnie to jest to awykonalne. Trochę ludzi umawia się jeszcze na psnprofiles, więc zawsze można dobić coś w stylu: wygraj 16-osobowy mecz.

Jak ktoś lubi te klimaty i chce pojechać do końca z platyną to zapraszam  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×