Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

a kiedy ją kupileś ??? ja miałem polską zaraz po premierze chciałem zagrac online ale nie dało rady i tak przez miesiąc aż przeszedłem fabułę po przejściu tego samego dnia ją sprzedałem i nabyłem ang. wersje , po kliknięciu na multi od razu mnie zalogowało i mogłem grać online . może teraz coś poprawili i w polską werse da sie grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko... ta gra się jakoś później rozkręca ? czy jest poprostu ciągle to samo... ;|?

Wie ktoś jak dostać te lekarstwa na malarie bo chyba mam buga jestem w 1 zadaniu zaraz po tym co typku z kościoła co mnei wysyła do SouthWest Pala wyczyściłem tam i gościu się pyta czy mam Passporty/Travel Documents no ja niby to wziełem od priesta, ale nie mogę nic zrobić wciskam trójkat i nic nawet się ten znaczek nei pokazuję ;/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz sie odwruycic w strone otwartych drzwi i tam powinni byc kucajacy ludzie i jeden koles stojacy nad nimi jemu daj poaszporty a on da cio w zamian lekarstwo

ja jestem na 88% gry i utknełem na misji

"met the rouben at the marina bar"

dotarlem na miejsce i i nie moge wejsc do baru o zadnej porze dnia wykosilem wsyzsktie patrole z okolicy i nic pomocy

post-9600-1238066131.jpg

Edytowane przez antekhwdp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem to. ale jakos o dziwo nikt teraz do mnie nie strzelal!?!? wszedlem sobie i nikt do mnie nie strzelal. mam juz 8% fajna gierka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem peceta za 3300 bo na konsoli mało osób gra w fc2 panowie z UBISOFTu maja w dupie konsolowców , aktualizacja jest płatna a bez aktualizacji gra w sieci jest tak uciążliwa ze ręce opadają , dlatego bez bulu wydałem ta kase na kompa

nawet z dodatkiem nie da sie grac na rankingowym we wlasne lub graczy mapy w przeciwieństwie do PC.icon7.gificon7.gificon7.gificon7.gif

konsoli nie sprzedałem oczywiście czekam na GT5

post-10464-1239231267.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze, edytuj posty, po drugie po cholerę te obrazki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po trzecie : bo jest taka opcja to skorzystałem , to się więcej nie powtórzy mistrzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica pomiędzy FarCry 2 PL, a ENG (prócz języka xD)? Słyszałem, że online w FC PL szwankuje czy to prawda, gra jeszcze trochę ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w FC2 jest spaprany na calej linii wiec watpie ze dalo sie go jeszcze bardziej spaprac.

Nie nie ma zadnych roznic procz jezyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisał ktoś tu, że w PL edycji możemy grać tylko z Polakami (tylko z tymi którzy mają wersję PL) to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

far cry to jest chyba najdluzsza gra na ps3. nawet nie tyle ze fabula jest najdluzsza tylko ze nie ma ciaglej akcji jak np w killzone 2 tylko wszedzie trzeba dotrzec a czasamia dotarcie do miejsca misji moze trwac kilkadziesiat minut! dlatego tez niektorzy uwazaja far cry za sh..t! ale ma swoj klimacik - chociaz dopiero mam 8 % ;) jedno jest pewne jesli nie masz czasu minimum 2-3 godzinki to do far cry 2 nie siadaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry 2 mi zajal jakies 50 godzin, ale trofea meczylem i w koncu go ukonczylem, fallout z kolei dal mi ponad 100h ZABAWY :) wiec FC2 nie jest najdluzsza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedynie grafika jest super a w szczególności ogień, a reszta to szkoda gadać. Na początku mały wybór broni, do tego głupie misje typu zniszcz konwój.

Czekam Na Sacred 2-premiera 12 maja gdzieś tam

Edytowane przez robak123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gra powoli nudziła się, ale jednak warta uwagi. Czasami fajnie było sobie pośmigać po dżungli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem zainteresowany grą... ale skoro nie poprawią multi, to czemu miałbym to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi rzeczywiście jest aż tak tragiczne?

Myśle nad zakupem tej gry ale nie wiem czy sie opłaca. Znalazłem dość tanio na allegro za 80zł ENG wersje...

I mam jeszcze jedno pytanie, na kompie przynajmniej w odróznieniu od innych shooterów, celuje sie muszką i szczerbinką gdy kliknie sie dany przycisk myszy i żeby zakończyć wystarczy jeszcze raz nacisnąć. Z tego co grałem na PC to trzeba non stop trzymać prawy przycisk myszy. Czy na konsoli musiałbym cały czas trzymac przykładowo R3:D?? To by mega utrudniało gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie R3, nie grałem w FC2 na ps3, ale przypuszczam, że zoom jest pod L1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a jak już jest pod R3, to zawsze jest w opcjach wybór 'press' lub 'hold'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Multi rzeczywiście jest aż tak tragiczne?

Myśle nad zakupem tej gry ale nie wiem czy sie opłaca. Znalazłem dość tanio na allegro za 80zł ENG wersje...

I mam jeszcze jedno pytanie, na kompie przynajmniej w odróznieniu od innych shooterów, celuje sie muszką i szczerbinką gdy kliknie sie dany przycisk myszy i żeby zakończyć wystarczy jeszcze raz nacisnąć. Z tego co grałem na PC to trzeba non stop trzymać prawy przycisk myszy. Czy na konsoli musiałbym cały czas trzymac przykładowo R3:D?? To by mega utrudniało gre...

Strzelanie jest jak w innych grach, trzymasz L1 i strzelasz trzymajac R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strzelanie jest jak w innych grach, trzymasz L1 i strzelasz trzymajac R1

Ja tam zapamiętałem tylko jak w KillZonie2 było:)

A jak z tym onlinem? Uległ jakiejś poprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ale te gre sie kupuje raczej dla singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.4 is live ;)

"Single Player

Fix some random crash occurring during specific Malaria attacks

Fix health damage not following the difficulty level when switching difficulty during player’s walkthrough

Fix some camera issue when using a mortar near a rock

Reduce significantly the probability of having a corrupted save game*

Multiplayer

Add Respawning time in Host - Advanced options - player match

Add Starting rank in Host - Advanced options - player match

Add min players in the host option

Add deaths in scoreboard

Balance current damage model

Show VIP on Scoreboard (for your team only)

Players can stay on the same host for consecutive matches in Ranked match

Add a Quick match button when selecting a map in the Map community

Fix vehicles spawning on their initial position immediately after being destroyed by an explosion

Fix client being disconnected from the host randomly and not being able to see it after that

Fix death message does not appear randomly

Fix some issues when interacting with objects

Fix bandolier doesn’t always unlock extra ammo

Fix some bug when healing another player and getting wounded at the same time

Fix diamond gain in rank mode

Fix players don’t get a request to keep a map after playing on a IGE map

DLC Fix some issues when using the crossbow

Extra features

Add a “hardcore mode” that will provide a new damage model where all weapons do much more damage to increase realism.

Add the possibility to play Rank matches on a selection of user maps**"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo trofiki w tej grze wpadają wraz z przechodzeniem gry... w sensie że nie trzeba się jakoś specjalnie namęczyć... :rolleyes:

Na początku miałem uciec z jakiegoś miasta, zabili mnie po drodze a tu proszę... Brąz wpadł... To samo było ze znalezieniem jakiegoś przyjaciela czy coś...

Co prawda spędziłem przy tej grze dopiero jakieś pół godziny ale takie odnoszę wrażenie, zobaczymy co będzie dalej...

Mam jeszcze pytanie... Czy jest możliwe że te walizeczki z diamentami są pod wodą? Jak wspomniałem jestem dopiero na początku tej gry, wsiadam na jakąś łódkę i ta zielona dioda w pewnym momencie zaczyna mi ciągle świecić na zielono.. Co by niby oznaczało że diament gdzieś jest w pobliżu a na tej łódce go nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×