Skocz do zawartości
Emir

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Mam nadzieję, że na Games Convention pokażą grywalną wersję na PS3 Ciekawe jak w praktyce w tej grze sprawdzi się free-roaming. Singiel ma zająć nam podobno nawet i 50 godzin. Oby to było w miarę intensywnie spędzone 50 godzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki Unife Musiało to umknąć mojej uwadze. Z reguły jak widzę w tytule, że jakiś filmik porównuje wersje gier z PS3 i Xboxa360 to omijam szerokim łukiem Zobaczymy czy dowiemy się czegoś nowego o Far Cry 2 na GC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekam kiedy sie ukaze:)i od razu kupuje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to ta gra jest większym must have niz Killzone 2 wkońcu otwarta przestrzeń w fps niczym w rpg Tylko żeby sie nie okazało że wersja na PS3 będzie najgorsza bo nie po to kupiłem PS3 ,a taki Xboxowiec ściągnie i jeszcze będzie mu lepiej działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze zrobią takie same xD Beda porównywalne grafiki (jak w GTA IV coś lepiej na ps3 coś na X'kolcka )

Mam taką nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Filmiki zrobiły na mnie duże wrażenie Ostatnio pokazano również w akcji edytor mapek. Jeśli wersja na PS3 nie zawiedzie od strony technicznej to szykuje się bardzo mocny tytuł. Oby targi GC rozwiały wszelkie nasze obawy Premiera ma być podobno gdzieś w październiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry bedą podobnie wyglądać.

Kupię wersje tylko na xboxa bo wole grac online na płatnym "xbox live"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ściągnął już ktoś z Was trailer z PSN (ten co pojawił się we wczorajszej aktualizacji)? Ciekaw jestem czy u Was też płynność z jaką chodzi jest, delikatnie mówiąc, nienajlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa ja sciagnalem... i to samo zauwazylem, czuje ze bedzie lipa. Przeszlosc tez nie jest na plus dla panow z Ubisoft (Assasin's Creed) wiec cos czuje ze bedzie troche klatkowac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy Ps3 to bardzo cięnka konsola jeżeli chodzi o gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy Ps3 to bardzo cięnka konsola jeżeli chodzi o gry

za to x360 jest super wiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech tak mi się spodobała gra oby nie było framedropów, bo inaczej sobie daruje zakup FC2 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnął już ktoś z Was trailer z PSN (ten co pojawił się we wczorajszej aktualizacji)? Ciekaw jestem czy u Was też płynność z jaką chodzi jest, delikatnie mówiąc, nienajlepsza.
Taaa ja sciagnalem... i to samo zauwazylem, czuje ze bedzie lipa. Przeszlosc tez nie jest na plus dla panow z Ubisoft (Assasin's Creed) wiec cos czuje ze bedzie troche klatkowac :/

To fakt, na pierwszych scenach (które zresztą w większości pochodzą z pierwszych trailerów) animacja nie jest płynna, ale w czystych gameplayach stoi już na przyzwoitym poziomie Lipy nie będzie (był wczoraj w Iławie na Famie ) i możecie być spokojni o poziom graficzny. Twórcy zapowiadali, że gra na wszystkich platformach będzie wyglądała tak samo. Oczywiście przy otwartym świecie i takim poziomie graficznym spadki animacji są nieuniknione, jednak będą one sporadyczne.

Gry bedą podobnie wyglądać.

Kupię wersje tylko na xboxa bo wole grac online na płatnym "xbox live"

koledzy Ps3 to bardzo cięnka konsola jeżeli chodzi o gry

PROT a może tak najpierw kupisz sobie PS3, zanim zaczniesz się na jej temat wypowiadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koledzy Ps3 to bardzo cięnka konsola jeżeli chodzi o gry

Ja na twoim miejscu najpierw nauczyłbym się pisać

A co do gry, nie mogę się doczekać trofea potwierdzone, zapowiada się super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnął już ktoś z Was trailer z PSN (ten co pojawił się we wczorajszej aktualizacji)? Ciekaw jestem czy u Was też płynność z jaką chodzi jest, delikatnie mówiąc, nienajlepsza.

To przeciez nie jest renderowane w czasie rzeczywistym... Najprawdopodobniej chodzi o to ze filmik ma taka jakosc. I na pewno czesc tego filmu to ps3 jak i xbox wiec nie wiem o czym wy wogole mowicie, sa tam urywki pokazu (oficjalnego) jak gra dziala na obu konsolach... i takich jaj nie bylo na zadnej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie super gra pod warunkiem że bedzie miała sterowanie takie same lub bardzo podobne jak w cod4, bo w większości gier sterowanie jest tragiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będzie super gra pod warunkiem że bedzie miała sterowanie takie same lub bardzo podobne jak w cod4, bo w większości gier sterowanie jest tragiczne

Wolałbym, żeby było tylko PODOBNE do COD4 (sprint pod L3 to dla mnie tragedia!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu. No gameplayek niczego sobie ;] Gra będzie genialna. Ale najpierw pogram na pc i zobaczę czy kupie na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście ze grafika na PC bedzie na ultra high wygladać łochoch przecudnie a na konsolach będzie dobijać pod high ale nie osiagnie? bedzie ciut niżej niz high, no bzdura totalna po co w takim razie kupowalem konsolke i wydawalem tyle siana na TV a nie inwestowalem w komputer? wydaje mi się że troche maja głęboko konsolowych graczy... no comment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tym dziwnego? Zamknięta konstrukcja konsoli przy konfigurowalnym komputerze nie ma najmniejszych szans. Tylko zauważ, że konsoli nie kupowałeś żeby pograć w farcry tylko MGS4, LBP, GT5, R&C itp.

Do mnie dalej nie dociera, że konsola teraz jest mekką FPSów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×