Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomo

 

tak. Moja pierwsza książka Kinga jaką w życiu kupiłem i chyba najsłabsza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia Kinga jaką czytałem, mnie osobiście nawet podeszła ale to po prostu rzecz gustu :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może nie była taka zła, bo w końcu ją skończyłem i było to dosyć dawno, ale w porównaniu do reszty to jakoś szczególnych sentymentów do niej nie mam. :) Polecam "Dallas '63" i "Cmętarz Zwieżąt". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i "komórka" :blink: przechyl więc szalę goryczy; hit czy kit? :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super kolekcja! Widzę, że sporo książek w nowym wydawnictwie. :P Skończyłeś "Pan Mercedes"? Fajne to? Zabrałbym się znowu za Kinga, bo brakuje mi tego specyficznego klimatu jego książek, ale jestem w trakcie Pieśni Ognia i Lodu i nie chcę się odrywać... Jeszcze tyle przede mną :(

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest i "komórka" :blink: przechyl więc szalę goryczy; hit czy kit? :yes:

Średnio mi się podobała :biggrin: ogólnie książki Kinga albo są zajebiste albo po prostu słabe.

 

 

Skończyłeś "Pan Mercedes"? Fajne to?

Dopiero będę czytał, aktualnie kończę sagę "Hyperion" Dana Simmonsa :thumbsup:  bardzo dobre książki tylko strasznie grube

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale z książek Kinga mógłbym co pół roku czytać "To". Żadna inna jego powieść, którą czytałem mnie tak nie wciągnęła, a kolekcja naprawdę fajna ;)

Edytowane przez zmstr
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwale. :biggrin: Pokój niedawno kompletnie wyremonotwany. Miałem problem gdzie postawić PS4, a nie chciałem chować w półce żeby się za bardzo nie grzała. Okazało się, że weszła na styk pod telewizor między podstawkę i kolumnę, tak jakby była stworzona dla tej koncepcji. <3

 

ffde9982ec64ed87.jpg

 

 

Superowo to wygląda, ale mam mała rade. Kilka lat temu postawilem akurat peceta obok głośnika wierzy. Może nie uwierzycie, ale przez to, że dysk twardy kompa znajdował się obok głosnika spowodowało, że dysk się rozmagnesował.. Był po prostu na smietnik. Nie wiem, czy tutaj może być podobnie, ale warto myślę rozważyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superowo to wygląda, ale mam mała rade. Kilka lat temu postawilem akurat peceta obok głośnika wierzy. Może nie uwierzycie, ale przez to, że dysk twardy kompa znajdował się obok głosnika spowodowało, że dysk się rozmagnesował.. Był po prostu na smietnik. Nie wiem, czy tutaj może być podobnie, ale warto myślę rozważyć :)

Dysk twardy w PS4 znajduje sie akurat z lewej strony blizej TV, wiec chyba nie powinno byc problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno dobrze jest, zeby jezeli juz stoja na "rownym poziomie" to odleglosc wynosil co najmniej 1 metr. tak mi to ktos te pare lat temu  wytlumaczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Mój update roomu też jest w drodze, także szykujcie popcorn!

f3192b2bd453f911bac85d2931526b9d.gif

:laugh: Moja kolekcja Kinga

Naszła mnie dziś mała refleksja, układałem swoją "makulaturę" na półce i serio to ten Twój zbiór wygląda jakby nikt tego nigdy nie czytał. Albo przesadnie szanujesz te swoje cudeńka albo coś mi tu śmierdzi. Z tymi grubymi wydaniami to generalnie nie sposób nie pozaginać grzbietu choćbyś czytał siedząc wygodnie w fotelu i przewracając kartki w białych rękawiczkach. Generalnie nie czepiam się ani nic z tych rzeczy ale chyba muszę bardziej zacząć dbać o książki, moje wyglądają jak podręczniki po trójce dzieci, no ale często pakowane w plecak rowerowy, jakieś sakwy czy inne nieprzystosowane miejsca nie mają po prostu lekkiego życia. Przykład na wspominanej już wcześniej Komórce w spoilerze;

Te czarne mazy to zabarwienia od plecaka gdzie złapał mnie deszcz i wszystko przemokło :pardon:

bu9e7y2e.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbiór wygląda jakby nikt tego nigdy nie czytał

 

Połowa tych książek jest cholernie uwalona od środka, bo czytałem je w pracy :) w sumie przeczytałem może z 70 %  Kinga którego posiadam :laugh:

Za niektóre z tych grubych książek ciężko mi się zabrać ( powyżej 600 stron ) :laugh: Kupuje je bo ciągle tłumaczę sobie, że przyjdzie na nie czas.

Moją postać Huntera rewolwerowca w Destiny, dedykuję Rolandowi z cyklu " Mroczna Wieża" .. Eh niech już wyjdzie ta gra :laugh:

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt swietny, ale po pokolorowaniu moim zdaniem bylby lepszy. Tylko teraz tak pusto jest, zadnego mebelka w rog nie wrzucisz bo przysloni polowe malunkow ;p. Troche sie namachal tym malym pedzelkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w modzie jest minimalizm, wiec o zasłanianie meblami bym sie nie martwił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś chociaż wyłączyć ten odkurzacz :biggrin:

 

 

 

Ed:

 

Fajnie prosto estetycznie;]

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona włosy suszyła ;)Wideo bo na zdjęciach słabo widać konsole Ps4,Ps3 i WiiU wszystko czarne tv i kino Sony;)

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja PS4 chyba jednak chodzi trochę za głośno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sciane wpuszczony kanał wentylacyjny i odpowiednio obrobiony jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×