Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to tv wisi za wysoko jak na okienko do grania. No ale na szczęście nie ja muszę zadzierać nosa żeby się w niego gapić. Półki na konsolę pod nim fajna rzecz, schludnie i przewiewnie, spoko! Wywal tylko to paskudztwo zajmujące obok Ps3 miejsce które powinno należeć do Ps4.

Jedna rzecz, a właściwie dwie mnie drażnią po oczach; czy tam na dole stoi jakiś kineskopowiec? No i czy takie upchnięcie tego do wnęki Cię nie wkurza? Zakładam że musisz siedzieć idealnie na wprost bo z ukosa już pewnie szafy zasłaniają cześć obrazu?

Daj inne foto jeszcze, gdzie wiecej widać pokoju bo ciężko to sobie wyobrazić z tego skrawka :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kineskopowiec to gorna szuflada komody, jako ze to spiochownia jest, pozycja tak czy owak jest horyzontalna, wiec obnizenie wysokosci zawieszenia szkielka grozi kontuzja karku. Powiem szczerze ze rozwiazanie pasuje mi jak byk, zwlaszcza ze po zasunieciu drzwi znikaja eszystkie akcesoria, glosniki, kable, modemy... no i majciochy ;D

Wneka ma jakos 27 cm wiec w niczym nie przeszkadza, a polozenie (moje po prawej na dole w lustrze widac ) tlumaczt dlaczego jestem czasem dostepny a nie daje oznakow zycia w meczach online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spoko, jak w sypialni to luz. U siebie w sumie w sypialni też mam tv podobnie jak u Ciebie :yes: wiadomo, z leżącego lepiej tak niż wgniatać sobie brodę w klatę. No ale w takim razie to nie player room tylko player bedroom :pardon: różnica dość istotna dla naszej oceny tego co na zdjęciu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale są ludzie, którzy mają w salonach telewizor wysoko jak w szpitalu... to wygląda strasznie... ;) ja jeszcze sporo czasu zostane przy biurkowym graniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij jakies lepsze browary pic - polecam duvel (https://belgianbeertraders.com/image/cache/data/Bottles/duvel-beer-400x400.png)

 

Monitor fakt wydaje sie byc unikatowy... ogolnie masz chyba duzo sprzetu na malym mkw, no i jeszcze chlodzenie PSki z zakretek :) mogles je chociaz na czarno pomalowac :P :P

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zakretki tez sa unikatowe. A co do piw okazyjnie kupuje importy oraz regionalne w przystepnych cenach a tak trzeba sie zadowalac pospolitym zuberkiem. Racja, pokoik maly ale przytulny.

 

a cos dobrego z mojej kolekcji?

beer_5159.jpg

butla za 5 zl a znalazlem w realu, mega pijalny lager przynajmniej dla mnie, posmakuj :P

 

 

@down

V0jN2.gif

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly update

 

7.gif

 

Tomo, wiem ze paczysz i pewnie zauwazyles, ale dodatkowo mam dla Ciebie cos specjalnego, jakosc hd w 3d

 

11.gif

 

Racja, pokoik maly ale przytulny.

 

12.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie czasy młodości się przypominają :) "Swój pokój", zbieranie butelek po piwie, taki azyl... Sentyment aż bierze, pomimo że teraz ma się swoje mieszkanie, zbiera pełne butelki drogich alkoholi, to chętnie by wrócił do czasów gdy miało się swój pokój :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie pochwale a co, oto moj skromny kacik gracza w nowym gniazdku. Gdzies jeszcze tam musze wcisnac jakies kolumny i ampli, bo narazie sa tylko nauszniki.

9ugepuqu.jpg

3una4a5a.jpg

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za lewatywa nad telewizorem?

Ten dzwiwolag to taka naturalna lawendowa choinka zapachowa przywieziona z wakacji. To mojej pomysl, nie moj ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Ona wyprawia z tą lawendą jak Ciebie nie ma w domu?

 

3077769b22d88239440ae21ef84325d5.gif

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Ona wyprawia z tą lawendą jak Ciebie nie ma w domu?

 

Mysle ze nie ma czasu patrzec na nia pod tym wzgledem ;)

Lepiej mi powiedzcie smieszki gdzie tu kolumny wrzucic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, krolu zloty, co ja bym bez Ciebie zrobil ;)

Narazie myslalem o dwoch sztukach wiekszych takich podlogowych? tak to sie mowi :D? Wiec mysle ze przy koncach sciany by weszly, tylko kruca troche zadaleko od srodka bedzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly update

106nfh5.jpg

Pokój pokazał! A fotek balkonu to już kolegom z forum posępił :no:

 

1c61095b73e6acfbgen.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwale. :biggrin: Pokój niedawno kompletnie wyremonotwany. Miałem problem gdzie postawić PS4, a nie chciałem chować w półce żeby się za bardzo nie grzała. Okazało się, że weszła na styk pod telewizor między podstawkę i kolumnę, tak jakby była stworzona dla tej koncepcji. <3

 

ffde9982ec64ed87.jpg

Edytowane przez dext3rr
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, wygląda super, ale perfekcyjna pani domu ( czyt. Tomo) znajdzie ten kawałek okablowania między kolumną, tv i PS4. Fota do poprawy  ;)

 

ps. fajnie zgrane, tylko pewnie  tivik marzy się większy? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel już poprawiony. :biggrin: TV w najbliższym czasie raczej większego nie będzie, ten mi w zupełności wystarcza. Kupowałem go 3 lata temu i 40 cali to było maks co mogło się zmieścić do mojego pokoju. Kupując większy TV musiałbym zainwestować w cieńsze kolumny. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie kolumny (stereo) możesz zamienić na sounbara z subem, znajomy ostatnio kupił takie cuś w Sony Centre i jest mega zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze okoni sugerując większy tv nie zdawał sobie sprawy co do wielkości kolumn. Wg mnie 40-42 cale to optymalny tv do ps4, a nawet za duży do ps3. Ja tam bym nic nie zmienial nic nie wymienial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokoik fajny, schludny, (widać dywan :biggrin:). Szkoda,że kolumny się nie zmieszczą obok szafki bo moim zdaniem wyglądało by to lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwale ...

 

jack_nicholson_approve_gif.gif

 

@dext3rr, tam na półce po prawej jest "Komórka" Kinga? :blink:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×