Skocz do zawartości
Gość Buson

Player room

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się składa, że to audiofile mają zestawy stereo :biggrin: 

 

 To może i jestem ? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ;) Sam mam zestaw 2.1 i za nic w świecie nie zamienilbym go na pierdziawki 5.1 Jak chce miec dzwiek ze wszystkich stron, to zakladam sluchawki :P ale zeby mie bylo offtopu, to pokoik bardzo przyjemny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wsłuchawką masz tylko pseudo dzwięk ze wszystkich stron.

Powiem Ci, że ja w nocy gram na słuchawkach wpiętych w amplituner i sam się zdziwiłem jak to daje radę. Procesor dźwięku jakimś cudem potrafi zaczarować, że z dwóch głośników człowiek ma wrażenie sorroundu. Jak coś lezie na Ciebie z tyłu to faktycznie tak to słychać itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pokoik podczas pracy ;)

 

efe012fee72f5d04gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero od roku mieszkam w moim nowym domu musiałem z sypialnina piętrze  zrobić swój kącik, prawdziwy "Gamer Room" jest właśnie planowany. Także pokażę obecnie mój kącik ale przede wszystkim moją kolekcję gier może znajdę więcej kolekconerów na forum którzy także lubią zbierać gry tak samo ochoczo jak ja( sorry za jakość robione wieczorem telefonem,  :) )

 

post-46187-0-52979800-1416233990_thumb.j

 

post-46187-0-26218600-1416234052_thumb.j

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż Ci się półki uginają pod ciężarem gier. :P Ale kolekcja imponująca, robi wrażenie.  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) Jako że jest forum o Playstation pokazuję tylko gry na te konsole, są jeszcze inne platformy ale w mniejszości ( na jednym zdjęciu nawet widać Sege Megadrive II) u mnie zawsze rządziły konsolę spod znaku Sony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szereg gierek na ps3 dłuższy niz przekątna TV :D

Nie myslales o wymianie na wiekszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szereg gierek na ps3 dłuższy niz przekątna TV :D

Nie myslales o wymianie na wiekszy?

Oczywiście że myślałem, już nawet mam upatrzony http://allegro.pl/tv-65-samsung-ue65hu8500-3d-4k-od-reki-i4773746708.html

Jednak on raczej pójdzie do salonu i tylko pod konsole nowej generacji, już na tym 40 calowym samsungu obecnie ciężko się gra na konsolach piątej generacji nie mówiąc już nawet o czwartej. Chyba ze mi coś polecisz z dobrych tv, jeżeli się znasz ale to chyba w innym temacie. Chętnie wysłucham rad osób bardziej obeznanych w tych tematach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja miejscówka:

68082238749728575004.jpg

 

Gier w pudełkach praktycznie nie mam, więc podrzucam zdjęcie mojej największej chluby - płytoteki.

W bonusie biblioteka, gazetoteka i część groteki planszowej!

51486333111158861497.jpg

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mere

A tamten to 40 cali? Na zdjeciu wydawalo mi sie ze ledwie 32" :D

 

Ja sie na TV nie znam na tyle by doradzac modele( zreszta nie o tym ten temat), ale slowem powiem ze po jaki kij klasc na stol razem z przesylka 13500 za telewizor 4k - gdzie niby wykorzystasz jego mozliwosci? PS4 nie zawsze ciagnie full hd a co dopiero myslec o 4k. W naszej rodzimej telewizji tez raczej nie predko 4k stanie sie standardem. Juz pomijam ze skapiec mowi ze 65 cali LG 4k mozna dostac za 9 kola, a Ty chcesz ponad 4 tysie wiecej wylozyc lol.

 

PS.Zadam rutynowe pytanie - po co Ci dwie konsole ps3( patrz pudełka :D)? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On w pl nie mieszka :p 14 kola za TV to tylko bogacze dają, jak ma to dlaczego nie? Z 1o lat na nim pociagnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mere

A tamten to 40 cali? Na zdjeciu wydawalo mi sie ze ledwie 32" :biggrin:

Ja sie na TV nie znam na tyle by doradzac modele( zreszta nie o tym ten temat), ale slowem powiem ze po jaki kij klasc na stol razem z przesylka 13500 za telewizor 4k - gdzie niby wykorzystasz jego mozliwosci? PS4 nie zawsze ciagnie full hd a co dopiero myslec o 4k. W naszej rodzimej telewizji tez raczej nie predko 4k stanie sie standardem. Juz pomijam ze skapiec mowi ze 65 cali LG 4k mozna dostac za 9 kola, a Ty chcesz ponad 4 tysie wiecej wylozyc lol.

PS.Zadam rutynowe pytanie - po co Ci dwie konsole ps3( patrz pudełka :biggrin:)? :biggrin:

Tak to jest Samsung 40 cali sorry za jakość zdjęcia :biggrin: to ten http://www.samsung.com/uk/support/model/UE40ES6800UXXU. ja go kupiłem kilka lat temu dałem trochę wtedy ale jest na lata i do dziś ma wszystko

Ja raczej kupuję coś na przyszlosc wolę kupić coś raz porządnie niż za rok czy dwa kupować na nowo bo czegoś nie posiada co bym chciał, kupić raz i mieć spokój. Tak wiem że można taniej kupić TV chciałem Ci tylko model pokazać ceny na allegro to pomyłka nie patrz na nie :) Nawet nie dawno widziałem TV LG 55 cali 4k za 2999...

Akurat ten model mi sie podoba a w sklepie widziałem za kilka tysięcy mniej, i nie wiem kto kupuje TV na allegro, ja muszę iść do sklepu wypróbować itp Ten obecnie wygrywa :biggrin:

Druga wersja to slim kolega mi ją sprzedał miała 3 miesiące wraz z grą Fifa World Cup 2014 za 200 zł... Sam byś wziął :biggrin: Zresztą jeszcze FAT i będzie komplet :)

On w pl nie mieszka :P 14 kola za TV to tylko bogacze dają, jak ma to dlaczego nie? Z 1o lat na nim pociagnie ;)

Mieszkam w Polsce kupiłem tu dom to jest mój kraj,tutaj najlepiej :), ale pracuje na kontraktach po całej Europie czasem więc dużo w delegacjach jestem. Tak masz rację lepiej kupić raz porządnie na 10 lat pozdro :)

Edytowane przez mere
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz kupic taki tv z rozszerzona gwarancja, bo inaczej po 2 latach ten twój zakup na lata może byc wart tyle co nic. Z doświadczenia wiem ze w obecnych czasach nie ma długowiecznych sprzętów rtv agd, i nie warto brać najwyższych modeli, lepiej wsiąść cos ze średniej półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to jedno, dwa ze jesli telewizor ma slabe skalowanie do full hd to gry na ps4 beda wygladaly gorzej niz na normalnym telewizorze full hd kupionym za 1/5 ceny tego super ultra hiper 4k :P

Przeniesmy sie do tematu o TV :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę zmian:)

Tak wiem, widać kable, jest tygrys... :D

post-9979-1416653321,0449_thumb.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę zmian:)

Tak wiem, widać kable, jest tygrys... :biggrin:

Ja Pipolowi pozazdrościłem głośników i kupiłem takie same. Pipol pozazdrościł mi telewizora i też kupił xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrys rządzi  :biggrin: fajny TV i stojaki pod głośniki

Edytowane przez Banok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono graczy. I wklejam od siebie fotkę mojego kącika uciech :-) Pozdrawiam wszystkich.

 

post-60120-0-19580000-1420480978_thumb.j

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×