Skocz do zawartości
ONE

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za słowa krytyki. Otworzyłeś mi oczy w porę. Również się wstrzymam, nie tyle z grą co z zakupem rzeczonej. Jeśli recenzję innych serwisów potwierdząją chociażby kolokwialnie, jakikolwiek z Twoich wytkniętych grze 'wpadek' to sobie daruję, na rzecz TRINE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze stwierdzenie to to że wogle niemożna się połączyć albo raz na ileś tam razy ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie gra bardzo podoba ;] faktycznie przez pierwsze 10 min byly jakies problemy z serwerami, ale teraz juz wszystko dziala swietnie....

co do taktyki :) to tak jak w kazdej innej grze jak trafisz do dobrej druzyny to wszyscy sie dziela rolami :) najpierw rozbudowa, a pozniej ostry atak i obrona zamku... pogralem dzisiaj ok 3h i powiem wam, ze gralo mi sie swietnie (nawet nie zauwazylem kiedy ten czas minal)

mapy sa zroznicowane i trzeba je najpierw lekko poznac, jest sporo opcji (zwlaszcza dla budowlanca)

swietnie wywazone jest rozdawanie pkt miedzy klasami: np bedac robolem, ktory zaopatruje zamek spokojnie moglem wybic sie na 1 miejsce w druzynie :) wszystko zalezy od tego jaka masz druzyne i jak dobrze grasz :P

pogram z 2-3 dni jeszcze i wtedy napisze jakas recke dla tych, ktorzy nie sa przekonani czy kupic czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy są lagi, bo dostać się z kumplem online jest niemożliwe. Nie udała nam się ta sztuka. Poraaacha. Tyle czasu robili i tak zjebali lobby. Przepraszam za ostre słowa, ale nie znalazłem zamiennika w tej sytuacji. Czy nic nie może działać normalnie? Raz?

Pomijając kwestie techniczne i obsługę serwerów... Gra mnie zaskoczyła. Spodziewałem się strategii, a tu się lata jakimś krasnalem a cała rozgrywka polega na szybkim wciskaniu kwadrata. I dlaczego tak jest? Bo nie działa zasrany matchmaking i nie ma prywatnych meczów. Bez tego ta gra to jakaś pomyłka na godzinę gry. Poza tym o czym ja piszę... W tej grze jak na razie zero taktyki, zero umiejętności. Dosłownie. Kolorowa i ładna jak choinka. I co z tego? Choinkę wywala się po miesiącu do kosza.

Duży zawód.

P.S. Jutro dam grze drugą szansę. Ale nie widzę dla niej przyszłości w tej formie.

Stary spokojnie. Ja duzo czasu spedzilem na becie i jak juz byli ograni gracze to nie wystarczy juz szybkie naparzanie przyciskow. Trzeba sie dzielic na ekipy i sie trzymac swojej roli. Bo jak nie to nawet nie wiesz kiedy przegrywacie runde. Oczywiscie wypowiadam sie tylko na podstawie bety bo nie mam neta jeszcze przez tydzien na pleju, ale nie wierze ze skonczona gra byla by gorsza od bety. Nie pierwszy raz po wyjsciu gry serwery sa zajebane. Owszem, zgadzam sie ze tak nie powinno byc i juz mogli by sie w koncu przygotowac na cos takiego, ale wiele gier po poczatkowych zwiechach poprawilo sie i juz wszystko bylo git. Tu tez tak bedzie. Daj jej troche czasu. Niech sie tez gracze przefiltruja troche bo tu naprawde jest sporo taktyki i teamworku tylko na poczatku holota nie wie jak grac. Niech dojrzeja do tego.

Ja tam na bank ja lykam i sie doczekac juz nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam, ze juz dzisiaj mialem przyjemnosc uczestniczyc w walce dwoch swietnych druzyn i.... dzialo sie oj dzialo :D w koncu zadna z ksiezniczek nie zostala uratowana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze gra z czasem bedzie prowadzila do wyrabiania sie zgranych teamow, musze przyznac, ze naprawde zaczyna brakowac mi headseta lol ;).

Gralem dzisiaj z 2h i pierwsze wrazenia pozytywne. Fakt faktem, duzo dzieciaków, które cecą na hura pod zamek przeciwnika, tylko po to by zaminić się w czerwoną plamę, ale to z czasem mine ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary spokojnie. Ja duzo czasu spedzilem na becie i jak juz byli ograni gracze to nie wystarczy juz szybkie naparzanie przyciskow. Trzeba sie dzielic na ekipy i sie trzymac swojej roli. Bo jak nie to nawet nie wiesz kiedy przegrywacie runde. Oczywiscie wypowiadam sie tylko na podstawie bety bo nie mam neta jeszcze przez tydzien na pleju, ale nie wierze ze skonczona gra byla by gorsza od bety. Nie pierwszy raz po wyjsciu gry serwery sa zajebane. Owszem, zgadzam sie ze tak nie powinno byc i juz mogli by sie w koncu przygotowac na cos takiego, ale wiele gier po poczatkowych zwiechach poprawilo sie i juz wszystko bylo git. Tu tez tak bedzie. Daj jej troche czasu. Niech sie tez gracze przefiltruja troche bo tu naprawde jest sporo taktyki i teamworku tylko na poczatku holota nie wie jak grac. Niech dojrzeja do tego.

Ja tam na bank ja lykam i sie doczekac juz nie moge.

Ja się pod tym podpisuje cwir. Tylko jedna rzecz... Nie wiem jak było w becie, ale tu nie ma private match. Musisz się najpierw dołączyć do już istniejącej rozgrywki, a dopiero potem zaprosić przyjaciela z listy. Tak durnego sytemu ze świecą szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawia sie mapy/tryby/ilosc graczy/ilosc slotow dla przyjaciol. ilosc graczy dostosowana jest do jakosci lacza.

PLAY WITH OTHERS > CONTROL FREAKS

EDIT. u mnie to nie dziala tak jak powinno :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma jak jest... ustawia sie mapy/tryby/ilosc graczy/ilosc slotow dla przyjaciol. ilosc graczy dostosowana jest do jakosci lacza.

PLAY WITH OTHERS > CONTROL FREAKS

No dokladnie :). Nie pamietalem jak to sie nazywa bo nazwy smiszne. Zrobimy ekipy to sie bedzie mlocilo po nocach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, moze glupie pytanie ale w grze jest 30 czy 60fps? :)

EDIT: I czy powaznie rozdzielczosc to 1080?

Edytowane przez Przemoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustawia sie mapy/tryby/ilosc graczy/ilosc slotow dla przyjaciol. ilosc graczy dostosowana jest do jakosci lacza.

PLAY WITH OTHERS > CONTROL FREAKS

EDIT. u mnie to nie dziala tak jak powinno :D

U mnie w ogóle to nie działa. Martwa opcja. Coś się pokazuje, potem blank a potem kicha i wraca to menu start.

No dokladnie :) . Nie pamietalem jak to sie nazywa bo nazwy smiszne. Zrobimy ekipy to sie bedzie mlocilo po nocach ;)

no ja myślę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wchodzi, ale reszta wyglada na boty :D

opcja ta jest dostepna w grze online... wiec powinna zaskoczyc. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co w niej chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie jak narazie totalny chaos i nawet teraz sa spore problemy w polaczeniu sie z gra a dosyc czesto z gier wywala do glownego ekranu. mysle ze do przyszlego czwartku wszystk ozostanie poprawione, ale jak narazie troche zaluje zakupu. no nic. poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze nie udało połączyć :( gierka zapowiada się nieźle o ile (tak jak kill mówi) będzie można pograć a nie tylko bezsensownie wciskać kwadrat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy, więc przede wszystkim witam wszystkich.

Jestem właśnie po ok. godzinnej zabawie z Grubą Księżniczką, z czego przez połowę czasu próbowałem się połączyć z jakimś serwerem... Jako, że mam póki co PS podłączone do kompa udało mi się wejść w multiplayera dopiero po wyłączeniu antywirusa (NOD32). W międzyczasie pograłem trochę w single i nie było jakiegoś wielkiego szału - ot duszenie kwadracika i po chwili moja drużyna wygrywa...

Gdy udało mi się połączyć online i spróbować swoich sił przeciwko prawdziwym graczom okazało się, że ta gra ma naprawdę duży potencjał! Grało nas chyba 16 w każdej drużynie. Generalnie w grze chodzi o to, aby uratować naszą Grubą Księżniczkę (FP) z wrogiego zamku i przenieść ją na tron w naszym zamku. Oczywiście nie można dopuścić, aby przeciwna drużyna zrobiła to samo z księżniczką, którą my więzimy. W między czasie możemy dokarmiać więzioną przez nas FP ciastami przez co stanie się grubsza i cięższa, co sprawi problemy przy ratowaniu jej przez wroga :)

Jest kilka "zawodów", które możemy przybrać w każdym momencie (o ile jesteśmy w zamku): rzemieślnik, strzelec, miecznik, ksiądz i czarownik. Rzemieślnik pozwala na szybkie ścięcie drzewa i zaniesienie drewna do odpowiedniego budynku, który chcemy rozbudować. Dzięki temu np. strzelec, który początkowo strzela z łuku po rozbudowie będzie naparzał ze strzelby, przez co zada więcej obrażeń. Strzelec, jak już wiadomo zadaje obrażenia z większej odległości, miecznik jest dobry w walce face2face, ksiądz wspomaga walczących dodając im życie, a czarownik rzuca zaklęcia - np. zamienia przeciwników w przestraszone kurczaki :D

Gra jest moim skromnym zdaniem naprawdę dobra. Zawiera elementy strategii, strzelanki, platformówki, a przede wszystkim najważniejsza jest tutaj współpraca. Np. gdy jesteśmy strzelcem i atakujemy 3 przeciwników, to jesteśmy w stanie ich pokonać w momencie gdy za nami stoi ksiądz, który cały czas będzie przywracał nam życie :) Ale nie jest tak łatwo bo za naszymi trzema przeciwnikami może również stać ksiądz, a wtedy mamy już naprawdę marne szanse ;)

Generalnie pograłem ok 40 minut i żadna z drużyn nie odniosła zwycięstwa, po czym wywaliło mnie z serwera... Wkurzyłem się, ale i tak było już późno, więc miałem zamiar kończyć... chociaż wcale nie chciałem :) W każdym razie ja polecam Wam tę grę, ale oczywiście tylko do rozgrywki sieciowej i jeżeli tylko polepszy się stan serwerów to może być to naprawdę przednia zabawa :D

Pozdrawiam, Splesh.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzemieślnik? Strzelec? Miecznik? to taka ryba tak?

Nigdy nikogo się nie czepiam ale Splesh co to miał być ten post? recenzja? To raczej nie udana, może na przyszłość oszczędź nam swoich wypocin.

Co do gry to dla mnie na razie lipa, tak jak pisałem już wczoraj organizacja gry żeby zagrać ze znajomymi masakra, a sama gra niemiło zaskakuje :( Całe szczęście że to 55zł a nie 255zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronosik, nie było tak źle dołączyłem do Ciebie po kilku sekundach. Później zaczęły się wielkie lagi i nie szło się nawet wbić do żadnej gry. Dzisiaj pewnie już będzie spokojniej.

Jak ktoś ma HS i chce pograć to dopisywać mnie do listy, może zmontujemy jakiś fajny team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne klasy to: żołnierz, robotnik, łucznik, mag, kapłan (medyk jak Killzone 2 :)). Każda z klas może być ulepszona, w tym celu robotnik musi przynieść odpowiednią ilość surowców do maszyny produkującej czapki. Gra świetna i wesoła! Polecam gorąco! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cronosik, nie było tak źle dołączyłem do Ciebie po kilku sekundach. Później zaczęły się wielkie lagi i nie szło się nawet wbić do żadnej gry. Dzisiaj pewnie już będzie spokojniej.

Jak ktoś ma HS i chce pograć to dopisywać mnie do listy, może zmontujemy jakiś fajny team.

No wiem :) ale z headsetem to nie wiem, słyszałeś mnie? Darłem się i darłem, a odpowiadał mi jakiś Hiszpan :) a to chyba nie Ty :)

Na pewno dam grze jeszcze jedna i pewnie nie ostatnią szanse i pewnie jak będzie dobry polski team to będzie się grało dużo przyjemniej.

A czy ktoś wie czemu na niektórych mapach da się przełączać między dark pristem a zwykłym a na innych nie?

Pozdro

Edytowane przez cronosik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo ja probowalem sie z toba Cronosik skontaktowac przez HS, ale odzywali sie jacys niemcy :P nawet nie wiecie jakie to jest rozpraszajace :P

nie wiem czemu macie takie problemy z polaczeniem.... ja mialem przez pierwsze 10 min, a od wczoraj od godz 18 do teraz wszystko mi hula slicznie i bez ani jednego laga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarodziej nie zmienia w kurczaki- robią to specjalne potiony.

Surowce (diamenty i drzewo) możesz wkładać do każdego budynku- dopiero, gdy uzbierasz odpowiednią ilość, wybierasz sobie domek i go ulepszasz. Jużraz mnie wywaliło z serwera i raz się nie załapałem, ale ogólnie było OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tym celu robotnik musi przynieść odpowiednią ilość surowców do maszyny produkującej czapki
- błagam nie piszcie bzdur jak nie jesteście pewni bo później będzie pełno noobków latać, którzy nie wiedzą o co chodzi ! Surowiec może zostać zaniesiony do dowolnego "aktywnego" miejsca, które kontroluje nasza drużyna - może to być zarówno niewybudowana katapulta, domek z czapkami LUB WIEŻA STRAŻNICZA - piszę capsem ponieważ widziałem artystów, którzy nieśli metal przez pół mapy a swój outpost mieli pod ręką. :D Materiały się kumulują ogólnie dla drużyny a nie dla miejsca - są tak jakby w wirtualnym magazynie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zna ktos moze jakie sa wymagania na poszczegolne poziomy swojej postaci? bo widze, ze im wyzszy lvl tym wiecej bajerkow mozna na siebie ubrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×