Skocz do zawartości
ONE

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda pierwszy raz probuje wejsc na online, ale caly ranek sie nie da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj od razu sie polaczylem i zadnych problemow nie bylo :) moze to cos z twoim netem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak daje Find Game to lacze sie za 3/4 razem tak samo jest z join game, za to jak daje dolacz przez przyjaciela to wchodzi za 1 razem i nie ma lagow, gra sie zajebiscie.

Jakie macie łącza ? bo ja jak daje stwórz wlasna gre to moge miec max 6 "plajerów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj się zagrywałem.Oj, 7 godzin bez przerwy :). Moim zdaniem gierka jest genialna, tylko trzeba znaleźć ekipę odpowiednią. W jednej rundzie zgrałem się z łepkiem i zabraliśmy królową, w następnej samemu niczego nie zdziałałem. W grze wiele zależy od zespołu Jeżeli jesteś z nupkami to masz problem, jak masz kogoś z HS to się cieszyć :). Może jakaś ustaweczka dzisiaj ? w 5 z HS'ami na serwie rozniesiemy wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jutro wrócę, do domu, od razu lecę po jakiegoś bluetootha, taniego w takim razie ;].

Ktos wie jak zdobywa się rangi (jaka ranga za ile punktów), ja na razie mam lieutenant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy create game moge dac max 12 playerow a i z samym netem nie mialem nigdy problemow. GRa kupiona na nasiejszym pss.

No zesz urwal :/ nie mogac sie polaczyc przez siec zalozylem sobie gre lokalnie i gralem ze soba, az tu nagle dostaje komunikat:

"Oh no, the host has left the game" albo cos w ten desen, nie zdazylem przepisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakoś nie mogę znaleźć, gdzie pokazuje na ilu playerów można stworzyć gre ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zakupuję grę, mam HS (mikrofon od GH ale działa ;) ), jeśli ktoś organizuje jakąś ekipe chętnie się dołącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zakupuję grę, mam HS (mikrofon od GH ale działa ;) ), jeśli ktoś organizuje jakąś ekipe chętnie się dołącze.

Poszukaj w odpowiednim dziale ewentualnych ustawek.

Hint: On-Line :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam łącze 4 MB i mogę zrobić max dla 8 graczy. A co do rang to mam już warlorda :) Ktoś wie czy zabicia kosą lub wielkim kurczakiem na końcu rundy liczą sie do ogólnej puli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sprawdza sie rangi ? i jaka punktacja sklada sie na dana range ktos juz wiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie, ze nikt nie wie jak dokładnie wyglądają rangi, i to nie tylko na tym forum ;)

soul, słyszałem Cie w ostatniej grze, niestety mój mic od Singstara nie chce działać ;(

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangi są zależne nie od punktów tylko od tego ile gier wygrywasz/przegrywasz.

Leciałem dziś z rangami jak głupi, jednego dnia miałem Ensign, Coporal, Squire, teraz spadłem znowu na private po tym jak przegraliśmy grę, a miałem 2500 punktów i trzecie miejsce na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jednak okazalo problemy z graniem robil router. Po bezposrednim podlaczeniu konsoli do modemu wszystko dziala jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soul, słyszałem Cie w ostatniej grze, niestety mój mic od Singstara nie chce działać ;(

Dzięki za info. Przynajmniej wiem, że mój hedszot działa :> Przez moment gadał tam ktoś łamaną angielszczyzną i myślałem, że to Ty. Z chęcią jeszcze raz zagram na Twoim serwie. Na innych mam często lagi. Ale to pewnie dlatego, że ps3 + 2 laptopy naraz chodzą i internet ma niewyróbę. Ale nie jestem pewny czy to dlatego, bo zagrałem w bf1943 i było bez zacięć. Może to jednak serwy w otyłej księżniczce dostają zadyszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie jednak okazalo problemy z graniem robil router. Po bezposrednim podlaczeniu konsoli do modemu wszystko dziala jak trzeba.

Podepnij PS3 normalnie, przez router, ale w ustawieniach sieci (w PS3) wyłącz UPnP - u mnie pomogło, od czasu gdy to wyłączyłem nie miałem ani razu problemu z połączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnij PS3 normalnie, przez router, ale w ustawieniach sieci (w PS3) wyłącz UPnP - u mnie pomogło, od czasu gdy to wyłączyłem nie miałem ani razu problemu z połączeniem.

Dzięki za hint. Ale nie ma potrzeby. Nie mam problemów z połączeniem, ani nie traci mi się internet. Miałem najzwyczajniej w świecie lagi, które gdy grałem już o innej porze dnia(poza godzinami szczytu) odeszły w zapomnienie. Internet BT 8mb/s daje rade, ale jak mój brachol moja żona i ja jednoczesnie mamy włączone urządzenia czerpiące z tego samego routera to na tych konkretnych serwerach internet najwyraźniej dostał rozwolnienia. Co jest winą optymalizacji kodu w tej konkretnej grze, bo nie doznałem żadnych znaczących lagów podczas gry np w BF1943.

Edit:

Tym bardziej cieszę się na patch, o którym powyżej wspomniał Kill.

Póki co gra się sympatycznie i nawet udało mi się zdobyć ten puchar za zadziobanie klienta będąc kurczakiem - hardkor :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, skoro patch w drodze to chyba wreszcie bedzie mozna kupic spokojnie gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, skoro patch w drodze to chyba wreszcie bedzie mozna kupic spokojnie gre.

Tak też się skusze :) na kupno. Po GP widać że multi jest niezłe.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja może się też skuszę jak ktoś z czystym sumieniem powie po patchu, że gra nie ma żadnych błędów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z lekka. Na 10 gier, tylko do 2 nie moge sie lognoc; czyli nie jest tak zle, po prostu normalny system jak w wielu innych grach przez siec.

Lagow takze nie odczulam lub mam szczescie ;)

Co do samej rozgrywki to moge polecic, milo mozna sie odstresowac przy niej a i daje spora zabawe z killniecia wroga/porwania ksiezniczki :) . Jedynie trofea

beda wymagac wiekszego zaparcia od nas(na niektorych spocimy sie, ale ogolnie potrzebujemy czasu) ;p

Edytowane przez Ayla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów poleciało. Jeżeli jeszcze ktoś nie zauważył, na forum jest dział Trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×