Skocz do zawartości
ONE

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

Patch już został wydany, na razie tylko dla północnej ameryki ale w przyszłym tygodniu europa też ma go dostać, miejmy nadzieje że rozwiąże on nasze wszystkie problemy :)

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dało radę pograć :)

Gierka świetna, kupa śmiechu, zabawy, strasznie wciągająca. Polecam każdemu, nawet tym co nie lubią tych "klimatów". Nie żałuję wydanych pieniędzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak dzisiaj dało rade choć też kilka razy wyrzucało. Ale miejmy nadzieje że patch niedługo się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska wersja Fat Princess dostała już patcha. Ściagnałem go, postanowiłem sprobowac z 2 razy sie podlaczyc. 2 razy sie udało i to w dosyć krótkim czasie :) Poczas gry 0 lagów, a przynajmniej tak było u mnie. Chyba jest już dobrzee.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykańska wersja Fat Princess dostała już patcha. Ściagnałem go, postanowiłem sprobowac z 2 razy sie podlaczyc. 2 razy sie udało i to w dosyć krótkim czasie :) Poczas gry 0 lagów, a przynajmniej tak było u mnie. Chyba jest już dobrzee.

Dzięki za info Kontal. To dobrze rokuje Europejskiej łatce, która dedukuję ujawni się tydzień później. Chyba już niedługo wszyscy spotkamy się na wspólnym 'nie zalagowanym serwie' i tym razem jak się umówimy o konkretnej godzinie to o tej się ujrzymy. Strzeliłbym jednak w plecy ludziom odpowiedzialnym za ten ambaras. Beta powinna im dać pewny zarys o problemach, które teraz się starają nadrobić. Rozumiem, że to nie było na taką samą skalę, ale pewne rzeczy musiały się jednak powtarzać... A co będę owijał. Mieli do du*y beta-testerów. Rzekłem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to ja się pisze na wspólne granie w FP ale to już na inne podforum z tym :) A patch niewielki, bodajże 13 mega ważył (nie pamiętam dokładnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów księżniczki :)

Śledziłem ten wątek kilka tygodni a potem zapomniałem... Na szczęście wczoraj mi się przypomniało i kupiłem gierkę. Oczywiście jestem chętny na wspólną grę.

mój PSN ID: protason

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos trofea po polsku opisane?

gierka spoko gram juz od kilku godzin ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos trofea po polsku opisane?

Sprawdź TUTAJ

Edit: Przez moment wkleiłem zły link =)

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rogal trofiki są po angielsku :) Ja się również piszę na FP, niestety nie mam HS'a (ultimateum ma sprowadzić oryginalnego Sony za 100zł nówkę pod koniec sierpnia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymuR dodaj mnie do znajomych to pogramy w Fat Princessi w CoJ :)

A co do headsetu to sprawdź tutaj:

http://www.play.com/Games/PlayStation3/4-/6704615/Official-Sony-PS3-Wireless-Bluetooth-Headset/Product.html

Tylko, że aktualnie nie mają na stanie (wysyłka do PL jest gratis chyba, można sprawdzić na stronie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial ale odkad zakupilem FP nie udalo mi sie online pograc...

Ile mozna z botami grac -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym sie czepial ale odkad zakupilem FP nie udalo mi sie online pograc...

Ile mozna z botami grac -.-

Ja o dziwo nie miałem dziś problemu z dołączeniem do serwerów FP. Nie ściągałem żadnego patcha. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie zauwazylem zebym sciagal jakis patch, ale za to magowie dostaja duzo mniej pkt za ataki lodowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie zagram online, mój psn id to TarkenixPL. Chętnie zagram w godzinach po południowych i wieczornych. Niestety nie mam headseta, ale myślę, że jakoś się zrozumiemy. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nie zauwazylem zebym sciagal jakis patch, ale za to magowie dostaja duzo mniej pkt za ataki lodowe :/

No magiem można było łatwo nabić mnóstwo punktów, najczęściej tą postacią grałem i w większości byłem na 1-szym miejscu a teraz lipa :) Przedtem za każdą osobę, którą zamroziłeś było 10 punktów a teraz bodajże 2 lub 4 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom tutaj zrobili straszna lipe :P fakt jest faktem, ze klasy powinny byc wywazone ale mogli poczekac jeszcze z 2 tygodnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu. Mam tylko pytanie, czy gra w trybie online bardzo się tnie?

To zalezy ja od zakupu pogralem normalnie godzine,nie wszyscy jednak maja takie problemy.

Gierke kupuj w ciemno,to chyba najlepsza gra jaka sie ukazala na psn.

A problemy z gra online rozwiazac ma patch ktory o ile dobrze pamietam zostal zapowiedziany na czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nich do dają, bo od kiedy mam FP jeszcze nie zagralem online. Poprostu nie moge sie polaczyc. mam NAT1 i cały czas ten sam komunikat o hoscie, krew mnie zalewa :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW! to jest to! ta gra wymiata pod każdym względem! zapraszać do znajomych to pogramy nawet dziś   :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×