Skocz do zawartości
DaraS

FORMUŁA 1

Rekomendowane odpowiedzi

Rajd Meksyku czas zacząć :)

Co w TV:

Piątek, 6 marca

godz. 9:00 - OS 1 - Polsat Sport Extra

Sobota 7 marca

godz. 18:20 - Skrót dnia - Polsat Sport Extra

godz. 19:00 - OS 13 LIVE - Polsat Sport Extra

Niedziela, 8 marca

godz. 18:20 Skrót dnia - Polsat Sport Extra

godz. 19:00 OS 21 LIVE - Polsat Sport Extra

godz. 20:00 Skrót dnia - Polsat Sport Extra

Poniedziałek, 9 marca

godz. 19:20 - Podsumowanie rajdu - Polsat Sport Extra

Zajawka:

Edytowane przez Laptok
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alonso nie wystartuje w pierwszym wyścigu w Australii :D

Od przyszłego weekendu w końcu zaczynamy z sezonem F1! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie przez Częstochowę neta łapiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie info nie było, a ostatnio ciągle WRC

Wiem, że to stare info :) Akurat F1 śledzę na bieżąco, ale widzę że "fanów" coraz mniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krąży plota że Fernando po przebudzeniu w szpitalu zapomniał że jest kierowcą F1 i myślał że jest 20 lat wcześniej i jeździ kartami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakies video z tego wypadku? Onboard czy cos? Widzialem tylko jakis filmik krotko po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no coś ty. jak cokolwiek rzuca choćby malutki cień na blask Formuły 1 to żadnych kamer nie było. normalnie jest ich dziesiątki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Zapomnialem przez chwile z kim mamy do czynienia.

http://www.swiatwyscigow.pl/f1/f1-news/item/6014-fernando-alonso-zapomnial-20-lat-swojego-zycia

Zapewne mowiles o tym arcie. Jesli jest w nim cos prawdy to sytuacja Fernando moze byc nie ciekawa. A skoro nikt oficjalnie nie zdementowal to moze byc cos na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tez zespoły grożą bojkotem gp Australii ze wzgledu na niejasne informacje co do stanu Alonso

http://www.grandprix247.com/2015/03/05/teams-threatening-melbourne-boycott-over-alonso-crash/

No w sumie cała sprawa bardzo dziwna tyle dobrze, że mclaren ma dobrego kierowce rezerwowego w postaci Magnussena 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Alonso stracił przytomność jeszcze przed uderzeniem, miał zostać porażony prądem. W swojej wypowiedzi Vettel, który jechał za nim, mówił że dziwnie wyglądała cała ta sytuacja i miejsce w którym do tego doszło nie było jakieś straszne na torze. Dziwi milczenie Mclarena i Hondy co do swojego kierowcy numer jeden. Część zespołów mówi o bojkocie pierwszego wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jesteśmy w temacie F1 a do tego na forum Playstation to zapytam:

Wiecie kiedy i czy w ogóle F1 wyjdzie na PS4?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku. Wyciekły już nawet jakieś screeny.


w78dccae.jpg

45fcc6433f8cffe4b52987cf25340c3d.jpg

Edytowane przez michal71284
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa praw transimisji Polsatu/Polsatu Sport? Beda transmitowali czy ten sezon ogladamy na Sky Sports F1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

technicznie wykonalne ale abonament Sky Sports jest ponad 50 funtów miesięcznie... za to na BBC Sport jest na żywo 10 wyścigów za darmo w HD. najprościej przez zwykłą przeglądarkę z wtyczką Hola, najlepiej przez zmienione DNS na PS4 przez apkę BBC Sport. w HD, kilka obrazów do wyboru (wyścig, onboardy, mapa toru z pozycjami samochodów i live timing), wywiady, forum po wyścigu. komentują fachowcy (Coulthard). normalnie bajka. na tablety i telefony tez jest apka, można multiscreen oglądać :). jedyna wada to tylko 10 wyścigów (nie ma Monako, Australii). więc pozostałe trzeba kombinować. ja nie mam Polsat Sport wiec płaciłem te 7-10 zeta za Iple za wyścig i spoko się oglądało na laptopie/tablecie. no ale nie wiadomo jeszcze jak będzie w tym sezonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu korzystam z Ace Playera, działa to chyba na zasadzie podobnej do torrentów. Jakość jak na stream świetna, czasem przytnie ale to chyba zależy od łącza. Pod tym linkiem jeszcze niedawno można było znaleźć transmisje F1 z każdego kraju (w tym kanał Sky Sports F1 - najlepszy według mnie) http://www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=motorsports

Edit. Znalazłem już zastępczą stronkę, mam nadzieję, że jej nie zamkną do startu sezonu.   http://www.livefootballol.com/channel/sky-sports-f1-acestream.html


BTW. Wreszcie dziadki w FOM zrozumieli, że internet jest potężnym narzędziem.   http://www.cyrkf1.pl/nowa-strona-internetowa-f1-pojawila-sie-w-internecie/

Edytowane przez michal71284

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada sprawa praw transimisji Polsatu/Polsatu Sport? Beda transmitowali czy ten sezon ogladamy na Sky Sports F1?

Starają się :)

http://www.polsatsport.pl/Film/Skorza-O-Swojej-Pasji-Nie-Moge-Sie-Doczekac-Sezonu-F1_6260828/index.html

No to się postarali :)

http://www.polsatsport.pl/Wiadomosc/fo/Formula-1-Nadal-Na-Sportowych-Antenach-Polsatu/index.html

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje do GP Australii czas rozpocząć

7:00 Polsat Sport, czyli za 5 min :)

Ps. Zapach dominacji Merca unosi się nad torem

Edytowane przez Laptok
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sądziłem że jeszcze kiedyś będę bronił Vettela, ale ma gorszy bolid od Hamiltona i Rosberga, a mimo tego objechał obydwu z wyprzedzaniem. fart fartem, ale dzisiaj Vettel pojechał jak boss!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vettel udowadnia ze hejt z poprzednich sezonow odnosnie jego bolidu byl bezpodstawny-to jest klasowy kierowca!

50mln € rocznie?! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na dublet Ferrari w tym sezonie :p Myślę że jeśli Raikkonen nie będzie miał żadnej przygody, to jeszcze w pierwszej połowie sezonu może się im udać objechac oba merce ;)

Wieczorem Moto GP i liczę na zajebiste emocje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat stanął na głowie - cieszyłem się ze zwycięstwa Vettela... Jak tak dalej będzie jeździł, to zmienie zdanie na jego temat :O 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiac mi sie chce jak to wszystko czytam. A jeszcze 2 lata temu wszyscy jechali po Vettelu i nazywali go sezonowcem! Wiem-jedna jaskolka wiosny nie czyni ale cieszy mnie ze powoli zmieniacie temat o Vettelu.

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×