Skocz do zawartości
SDRaid

Na jakie gry czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

South Park: Stick Of Truth (w dodatku atmosfere podsycają ostatnie odcinki tego serialu :D)

MK Shaolin Monks HD (czekam na ogłoszenie że to prawda, że gra jest przerabiana pod HD :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie bardziej ogólne pytanko na temat "czekania na gry":

Wiadomo mniej więcej jak długo będą jeszcze wychodzić nowe gry na PS3?

 

Biorąc pod uwagę to, że nadal wychodzą gry na PS2 to długo.

Myślę, że jeszcze przynajmniej przez 2 lata można liczyć na jakieś nowości. Przecież sporo tytułów już zostało zapowiedzianych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę to, że nadal wychodzą gry na PS2 to długo.

Myślę, że jeszcze przynajmniej przez 2 lata można liczyć na jakieś nowości. Przecież sporo tytułów już zostało zapowiedzianych.

Teraz wychodzi ostatnia fifa na ps2 i koniec.  Kilka gier jest zapowiedzianych, ale nie liczylbym wiecej niz na kolejne fifki i gry dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Watch Dogs na PS4. Po świetnym, moim zdaniem, Black Flagu myślę, że Ubisoft postara się, aby ich nowa marka nie wypadła gorzej. Poza tym czekam także na Driveclub, w końcu wyjdzie jako darmowa gra w usłudze Playstation Plus, za którą i tak regularnie płacę. Szkoda tylko, że na obie te gry, zapowiadane przecież na premierę, przyjdzie nam poczekać po kilka miesięcy dłużej... No ale jeśli ma to pozytywnie wpłynąć na ich jakość - ode mnie zielone światło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną czekam na inFamous Second Son oraz na Watch Dogs. Obie pozycje zapowiadają się rewelacyjnie i na szczęście ich premiery odbędą się w najbliższym czasie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six Patriots (będzie miazga) :D, Mirrors Edge 2, Rambo The Video Game, Sniper Elite 3, Amazing Spiderman 2, Tom Clancy's The Division (nie wiem czy wyszła czy nie) ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jeszcze jedną część God of war na next gena (wiem, wiem zmęczenie materiału) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous: Second Son, Wiedźmin trzeci naturalnie, no i Kingdom Hearts 3.  :wub:

 

Miło by było usłyszeć też o jakiś konkretach na temat nowego Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jeszcze jedną część God of war na next gena (wiem, wiem zmęczenie materiału)

Też bym chciał zobaczyć Kratosa na PS4, a poza tym to Drive Club, Division i wiadomo Wiedźmin :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania Lords of Shadow 2 na PS3 bo jedynka genialna.

Na PS4 oczywiscie Wiedzmin 3, nowy Kratos, Drake, The Order 1886, Fallout 4 i ten nowy horror tworcy Residenta ( zapomnialem tytulu :( ).

A z dalszych i bardziej w marzeniach KotOR 3, nowa Onimusha ( badz kolekcja HD) i Heavenly Sword 2

I oby ta generacja przyniosla jakies nowe ciekawe IP ;)

Edytowane przez longer_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3, FFXV, prawdziwy Devil May Cry, a nie zachodnia podróbka, Yaiba: Ninja Gaiden Z, nowy Wipeout, ale już się raczej nie ukaże.

A poza tym - The Division, The Order 1886, Deus Ex

No i oczywiście coś nowego i nieoczekiwanego. Nie musi być na miarę The Last of Us ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko na Watch Dogs, nic innego na PS3 ciekawego nie widzę :) ale może coś zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o PS3 to zdecydowanie Watch Dogs :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na "Rambo", wiadomo kiedy może być do kupienia?? Strasznie jestem ciekawy czy będą jakieś wątki z filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu licze ze blizzard jednak sie zlituje i pusci dodatek do d3 na ps3, w sumie na pewno im sie to oplaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojtasso88 Szczerze ? Watpię, że wypuszczą dla blizz liczy się $$$, już sam dodatek do gry ma absurdalną cenę, a żeby nie było kolorowo brak możliwości gry bez dodatku skok na kasę... Moim zdaniem wersję na ps3 ujrzymy dość późno, albo w ogóle. Po tym co blizz zrobił z wersją konsolową to sam jest w szoku, prawie wszyscy latają z broniami'po 20k dmg i składają diablo na dwa hity, nawet już od dawna nie było patchy, a miały pojawiać się co kilka miesięcy, krótko mówiąc blizz odniósł klęskę. Jednak nie zmienia to faktu, że gra w coopie, a nawet w pojedynkę niczym nie ustępuję wersji PC i sprawia masę radochy, sam zakupiłem i nie żałuję ani złotówki.

Ja czekam na scouth park: kijek prawdy, watch dogs, jak i również na piekielnie dobrze zapowiadającego się dark souls 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×