Skocz do zawartości
SDRaid

Na jakie gry czekacie?

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też wątpię, ale mam cichą nadzieję że jednak stwierdzą że warto nabić troche kasy na dużej ilości graczy mających  starszą generację i relatywnie małej mającej nową i dadzą dodatek. Diablo na pc dla mnie było tak spieprzone zwłaszcza optymilizacja samej gry oraz wymagane bycie online do grania, żenada. Na nowym kompie gra lagowała i się zacinała gdzie taki skyrim chodzi na pełnych detalach więc zdecydowałem się na konsolówkę i gra się super do tego sterowanie miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pierwsze miejsce na liscie zajmuje Watch Dogs! Ale ze dokladna data premiery jest jeszcze nieznana to w miedzy czasie InFamous:Second Son

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na "Rambo", wiadomo kiedy może być do kupienia?? Strasznie jestem ciekawy czy będą jakieś wątki z filmu

jakos koniec stycznia ma byc, watki sa z 1,2, 3 czesci rambo zobacz trailery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jedynie chyba Watch_Dogs w miare zainteresowało, jeżeli chodzi o PS3 :D A co do PS4, mimo, że nie posiadam to i tak wyczekuje na inFamous: Second Son, bo zapowiada się genialnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 chcę już tylko ograć kilka pominiętych tytułów i przesiadka na PS4 :) Nową generację rozpocznę zapewne z Watch Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark souls 2 tylko ta jedna gra na ps3 mnie interesuje w tym roku - no i nowy pad bo obecny jest zajechany że szkoda się przy nim męczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle i niezmiennie na Tales of Symphonia Chronicles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC do TLOU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch_Dogs, choć zainteresowanie tą grą u mnie zmalało po tym, jak najpierw narobili twórcy ogromnego apetytu, a potem studzili zapał, szczególnie z datą premiery (chyba czerwiec tego roku, ale nie wiadomo czy nie przełożą), a także Thief po obejrzeniu ostatnio gameplaya z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm Watch Dogs to oczywista sprawa,każdy tęskni każdy chce :) ale panowie co myślicie o Uncharted 4  to będzie dopiero megaśna gra jak nie w tym to w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie next-gen'owy InFamous z najbliższych zapowiedzi. Dalej niewiadome - Final Fantasy XV (nie zepsujcie tego, Square, proszę) i Kingdom Hearts III (tu wam ufam). No i polski Wiesiek 3, naturalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej jak na konkretne tytuły czekam na czerwcowe E3. To pierwsze E3 od zapowiedzi konsol. Więc oczekuję wybicia z butów, masy GIFów, wpadek prowadzących no i oczywiście czekam na tego Crasha z Zwiastuna PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien sie nazywac: " Na jakie gry czekacie? I dlaczego jest to Dark Souls 2" i wsio w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien sie nazywac: " Na jakie gry czekacie? I dlaczego jest to Dark Souls 2" i wsio w temacie ;)

To bym tu nie zaglądał w ogóle. Ja nie czekam. Jakby ktoś stworzył "Na jakie gry nie czekasz?" to Dark Souls 2 byłoby wysoko na mojej liście. :P

 

CZEKAM NA BATMAN: Arkham Knight! :Q

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powinien sie nazywac: " Na jakie gry czekacie? I dlaczego jest to Dark Souls 2" i wsio w temacie ;)

 

A ja już czekam na dodatek do Dark Souls II. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na South Park, ale już wyszło :)

Obecnie to chyba Watch Dogs, jak większość pewnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×