Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W końcu postanowiłem coś napisać o wrażeniach z demka. Kiedy zagrałem w single player to powiem bez owijania że jest to gra na "7". Sterowanie tragedia, czułem jakbym sterował czołgiem. Sheva często się gubi i trzeba ją niańczyć , rzucać co chwile amunicje bo babka lubi sobie za dużo postrzelać i szybko wszystko traci, wołać co buy nie zgineła bo ciągle sie pcha miedzy kilku facetów :pardon: Przeklinałem się że tej gry nie kupie za chiny...... no ale potem zagrałem w co-op i powiem jak się trafi na kogoś co kuma, dzieli się amunicją co i nie strzela wszystkim co ma na pałe (nie wiem czy to normalne ale ja zawsze gram bardo oszczędnie strzał w kolano i impale lub z kopa mam w związku z tym mam od cholery amunicji do rozdania :tongue: ) to gra się naprawdę super i jest to gra na "9". Normalnie nie mogłem przestać grać w to demko nawet teraz w nie gram i nie moge się doczekać premiery. W singlu nigdy tej gry nie zaczne ale w co-op bede chyba częściej grał niż multi w killzone 2

Polecam wszystkich ale tylko tym podłączonym do neta :biggrin: i jeśli ktoś ma ochotę pograć po premierze to zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoiler.

Wesker ginie :/, dla mnie to byla najciekawsza postac z RE, jak oni chca prowadzic kontynuacje serii bez Weskera? :( znow pewnie wymysla jakiegos nowego bad assa ale to juz nie bedzie to samo

To samo napisałem przed tobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla odpowiedz do twojego posta i wyraz zawodu z powodu ... spoiler.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkich ale tylko tym podłączonym do neta :biggrin: i jeśli ktoś ma ochotę pograć po premierze to zapraszam

nie zapominaj o podziałce ekranu i szarpaniu we dwóch z kumplem na fotelu obok (albo z dziewczyną na kolanach:)

wrażenia o niebo lepsze. to jest prawdziwy Co-op, gdy partnera masz fizycznie obok siebie:)

http://www.youtube.com/watch?v=FIDuguvZJhY - spot 15sekundowy, co prawda z konkurencyjnej platformy, ale to nie ważne:P

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To byla odpowiedz do twojego posta i wyraz zawodu z powodu ... spoiler.

A to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na premierę ale jest jedno "ale" w demie splitscreen w ogóle mi się nie podobał (miałem go w dwóch oknach a po bokach zostawało sporo wolnej przestrzeni którą wypełniała czerń) tak jak na tym filmiku

i strasznie nie podoba mi się ta opcja. Jak myślicie taki split zostanie czy zrobią go normalnego jak w innych grach. Ale najlepsze jest to, że na niektórych filmikach splitscreen jest normalny a na innych właśnie taki według mnie "dziwny". Może to zależy od telewizora lub jego ustawień? Tylko że u siebie próbowałem zmieniać parametry i nic. Edytowane przez Krage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, także wolałbym inną opcje, a ogólnie, wszystko inne bardzo mi się podoba, to że "Gra stawia na Co-op'a" to dla mnie wielki plus, zawsze kiedy gram, nie lubię być sam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na premierę ale jest jedno "ale" w demie splitscreen w ogóle mi się nie podobał (miałem go w dwóch oknach a po bokach zostawało sporo wolnej przestrzeni którą wypełniała czerń) tak jak na tym filmiku

i strasznie nie podoba mi się ta opcja. Jak myślicie taki split zostanie czy zrobią go normalnego jak w innych grach. Ale najlepsze jest to, że na niektórych filmikach splitscreen jest normalny a na innych właśnie taki według mnie "dziwny". Może to zależy od telewizora lub jego ustawień? Tylko że u siebie próbowałem zmieniać parametry i nic.

O Jezu... Takto byście nie mielibyście 16:9 i pozatym wtedy RE nie traci nic na grafice :confused: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no musze z żalem powiedziec ze nie mam zadnego wypaśnego TV...

mam zwykłego Thomsona 21calowego... narazie na grafe nie narzekam, chociaz przydałby sie poprsotu wiekszy ekran zeby lepiej ogarnąc wszystko.

u mnie na kineskopowym odbiorniku obraz jest podzielony normalnie, nie ma pasów po bokach.

obraz nie jest zdeformowany, graficznie poza tym ze gorzej niz na HD nie widac jakis różnic, poza brakiem sladów po kulach na scianach, ale typ TV nie ma z tym nic wspólnego. myśle ze jak wkońcu zainwtestuje w jakis fajny TV to te pasy (które na filmikach jak ogladałem nie podobały mi sie) także sie pojawią. moze podłącz przez Euro konsole do TV a nie przez HDMI, grafa sie pogorszy, ale moze pasy znikną (taki mój domysł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie obsceniczne co teraz napisze, ale nowa miejscówka w HOME dla Residenta wygląda lepiej niż sama gra :P

Sprawdźcie sobie jaki wypasik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będzie obsceniczne co teraz napisze, ale nowa miejscówka w HOME dla Residenta wygląda lepiej niż sama gra :P

haha, nie da się nie zgodzić:) na razie pusto, ale widać że jest tam trochę bajerów, które się uaktualnią po włożeniu gry do napędu. Najlepsze są atrapy budynków i dwa krzesełka z kamerą. Ciekawe jakie bajery nam ta miejscówka zapewni. W jednym z pomieszczeń stoi automat (dziwne że tylko jeden na całą mape), tak mi się marzy żeby to była jakaś mini gierka w starym stylu RE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kilka postaci, pewnie sprzedawcy... mam nadzieje ze nie bedzie trzeba płacic pieniedzmy, a jakimis pkt z gry.

Zapowiada sie dosyć ciekawie. Chociaż takie Uncharted na US nie ma za dużo bajerów.

Automat prosi o płyte i te drzwi chyba także, chociaż te napisy były takie małe ze cieżko mi było cos odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale prawda ze jeszcze gra Resident Evil 5 nie wyszła ???

Tak prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak prawda...

Jak to nie wyszła przecież w Japonii już od 2 dni jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już sobie jutro pogram :P

Ja pogram 13 marca :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam już sobie jutro pogram :P

Bo ściągniesz? Aha, dzięki za info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest obłędna :P Capcom po raz kolejny pokazał na co ich stać :D Normalnie jak usiadłem rano to przez 3h oderwać się nie mogłem :P No ale dziś dzień kobiet to trzeba się wziąć do roboty i obdarować teściową kwiatkami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jest obłędna :P Capcom po raz kolejny pokazał na co ich stać :D Normalnie jak usiadłem rano to przez 3h oderwać się nie mogłem :P

Tyle to ja juz po demie wywnioskowałem, grubo ponad 20h przegrałem.

I są gry które bym chętnie sciągnał z neta, zeby chwile pograc i wywalić, ale sa tytuły gdzie cała otoczka zwiazana z zakupem oryginału jest czyms niesamowitym.

Premiera, wejscie do sklepu, odnalezienie gry, pudełko w foli, powrót do domu, odpakowanie, czytanie ksiązeczki, to jest cały rytuał, który doceniam z wiekiem. Za gówniarza gry były dla mnie grami. teraz są czyms wiecej, dziełami sztuki (nie wszystkie). I teraz czuje satysfakcje z posiadania mojej ulubionej gry w wersji oryginalnej:)

Byle do nastepnego piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle to ja juz po demie wywnioskowałem, grubo ponad 20h przegrałem.

I są gry które bym chętnie sciągnał z neta, zeby chwile pograc i wywalić, ale sa tytuły gdzie cała otoczka zwiazana z zakupem oryginału jest czyms niesamowitym.

Premiera, wejscie do sklepu, odnalezienie gry, pudełko w foli, powrót do domu, odpakowanie, czytanie ksiązeczki, to jest cały rytuał, który doceniam z wiekiem. Za gówniarza gry były dla mnie grami. teraz są czyms wiecej, dziełami sztuki (nie wszystkie). I teraz czuje satysfakcje z posiadania mojej ulubionej gry w wersji oryginalnej:)

Byle do nastepnego piątku.

ŚWIĘTE SŁOWA !!!

P.s

nie zrobił bym tego dla RE ścigając go z internetu kaleczę ten tytuł !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ŚWIĘTE SŁOWA !!!

P.s

nie zrobił bym tego dla RE ścigając go z internetu kaleczę ten tytuł !!!

Dla mnie RE 5 to będzie hit obok GOW III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i,ho doscciekawa dyskusja 'ludzi z branzy' nad nadchodzacym RE5. Polecam. LINK

P.S. jak mnei odrzucilo demo w pierwszym spotkaniu z nim tak teraz w dzien po premierze mam zamiar cieszyc sie nowym (jedynym jakim znam) residentem :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z kumplem grałem , był zachwycony jak ten bydlak w pierwszej planszy rozwalił stragan toporem :D .

Grafika w HD wygląda prześlicznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×