Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odzyskam z serwisu konsolę to mogę Ci odpalić ze 2,3 wymiany, na dalsze dublowanie jednak ustaw się z kimś kto też platynuje akurat RE5 i będziecie mogli oboje skorzystać na traconym czasie. Co do PRO to nie jest aż tak przegięty, mając unlimited ammo, apteczki i trzymając się blisko siebie leci się schematem, nie można jednak się od siebie oddalać bo gdy jeden oberwie to drugi nie zdąży przyjść z pomocą.

Nie wiem też czy jest sens wbijać moim zdaniem najgorszy pucharek (take it to the max) jeśli odpuszczasz PRO a tym samym platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na pro nawet nie liczyłem , że można leczyć, bo czas na to jest śmieszny, no ale i tak jest łatwo poza jazdą na jeepie, gdzie nasze bronie się na nic nie zdają i nie można nawet uników robić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na pro nawet nie liczyłem , że można leczyć, bo czas na to jest śmieszny, no ale i tak jest łatwo poza jazdą na jeepie, gdzie nasze bronie się na nic nie zdają i nie można nawet uników robić .

dokladnie na ta misje to ja stracilem tyle nerwow nawet ktos dołaczał i nic ale jakos przeszedlem sam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pro jest banalne. Nawet blisko siebie nie trzeba się trzymać. To samo z ratowaniem partnera gdy oberwie. Wystarczy, że host w tym momencie szybko wklepie restart i całą grę można przejść bez zmarnowania ani jednej roślinki. Nawet nie ma sensu zakładania kamizelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze warto pamiętać że sekwencje QTE na PRO lepiej przechodzić samodzielnie, czas zwłoki jest tutaj przegięcie krótki i dokładając do tego jeszcze ewentualnego laga można stracić naprawdę sporo nerwów. Pamiętam że jak ogrywałem PRO to wszystkie takie momenty przechodziliśmy samodzielnie. Do tego zalicza się też misja z jeep'em i walką z końcowym bossem do którego naparzamy z karabinków na samochodzie, męczyłem to w co-opie zdecydowanie za długo, w pojedynkę "pykło" za 2-3 podejściem.

Bazooka i jaaaazda! ;)

Praktycznie każdy Boss jest na strzała, nawet finałową walkę można skrócić o 2 sekwencje waląc z rakiety do (spoiler) od razu po rozbiciu się na wulkanie ;)

... pro jest banalne ...

Ciekawe czy miałbyś takie samo zdanie przechodzą grę od zera pierwszym podejściem na PRO ;) Gra w pewnym sensie dopuszcza pewne cheaty (unlimited ammo, ekwipunek z wcześniejszych podejść etc.) i to właściwie tylko z nimi PRO jest nieuciążliwe, używanie słowa "banalne" jest jednak lekkim przegięciem ;)

... że host w tym momencie szybko wklepie restart i całą grę można przejść bez zmarnowania ani jednej roślinki ...

Pomysł nie do końca udany zwłaszcza w lokalizacjach gdzie atakują nas długie fale zombie'aków, powtarzanie ich po każdym failu od początku chyba zanudziłoby mnie na śmierć, apteczki/roślinki czy spraye są jednak zdecydowanie bardziej przyjaznym rozwiązaniem niż restartowanie w kółko tego samego momentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ulepszylem magnum S&W M29 na maxa i dlaczego nie ma w sklepie jej ulepszonej wersji S&W M500??

jakis bug????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra chopyyy, juz wiym kaj zeh sie ciulnyl:D sorry

I niech mi ktoś powie, że alkohol nas ogłupia...

@topic

Czy podczas grania solo jest jakiś sens ulepszania broni Shevy? Ostatnio jej dałem moja MP5-ke, bo strasznie zżerała amunicję z pistoletu i po kilku minutach wystrzelała 4 magazynki. -.- Jak jej znowu nie dam amunicji, to ta głupia p...ersona podlatuje do tych zombiaków i pod lufe włazi... Wszystko zdołałem przeboleć w tej grze ale na tą głupią krowę to ja już sił nie mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie ulepszałem. Amunicji brakowało, dlatego jej dawałem góra dwa magazynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI w tej grze nie jest zbyt górnolotne, pierwsze podejście grałem na co-pie, a przy kolejnych przechodzeniach pakowałem do partnera tylko unlimited ammo, najczęściej grałem dupeczką a kolesiowi pakowałem ten minigun z plecakiem, rpg się nie sprawdza bo kilka razy zdarzało się że mnie ubił strzelając w moim kierunku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo czasochlonna platyna.ale faktycznie nawet na pro nie bylo tragedii...a co do sekwencji wystarczy naciskac w jednym momencie krzyzyk kwadrat i kolko ( oczywiscie nie tam gdzie jest r1+l1 ) dziala sprawdzalem, ta metoda sprawia ze sekwencje sa banalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo

Ja teraz za każdym razem przechodzę grę od zera. Ze znajomymi, bez żadnej nieskończoności, jedynie z cheatem na restart.

A banalne jest. Na każdej mapce istnieje miejscówka gdzie można się bezpiecznie ustawić i czekać. Wystarczy strzał w kolanko, podbiec i ukręcić łep, by nic nie wyrosło. Podobnie z sub bosami. Amunicji zostaje tyle, że się ją liczy w tysiącach.

I nie, że świruje tu w temacie. Tylko mówię jakimi sposobami wiara gra na pro. Roślinki, kamizelki to tylko balast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zaspokójcie moją ciekawość ;) Grałem co-op z jakimś Polakiem i gościu miał nieskończone golden egg (sic!) Pakował to do ekwipunku i za każdym razem jak oberwał rzucał kilka jajek wkoło siebie, zbierał je i zjadał. Automatycznie podnosiły mu pasek życia, a u niego w plecaku dalej pozostawało jajko ze znaczkiem nieskończoności - te rzucone i zebrane wskakiwały w inny slot już jako policzalne. Pytałem go skąd to i jak i co i w ogóle o co kaman? Dostałem niestety tylko info że dostał to jajo od innego gracza na przypadkowym serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie najlepszy sposób przejść grę 1 raz na Easy, w broni dać nieskończoną amunicji, ustawić się online z kimś kto ma już pro, a jak nie to najpierw Veteran, a później Pro ;)

@up

Pierwsze słyszę, że coś takiego jest.

//edit

Z tymi jajami to jest glitch jakiś, są filmiki na YouTube

Edytowane przez FirstInFight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może online? Szukam desperata, który pomógłby mi przy trofeach w versusie.

Edytowane przez Kazuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×