Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem na "normal", potem po połowie gry zmieniłem na amatora i tak już zostało.

IMO za trudno było, na "normal" np. inFamous po moście sam podniósł mi poziom na najtrudniejszy i nie była to może "bułka z masłem", ale można było dać radę.

Nie jestem pro graczem, nie waham się grać na "easy" gra ma dawać rozrywkę a nie wkurzać.

GTAIV nie dałem rady skończyć, gra okazała się zbyt trudna, zbyt mało checkpointów, misje przedłużały się w nieskończoność - weź taksówkę przejedź całe miasto, graj półgodziny, giń, i znów od nowa taksówka itp. próbowałem użyć kodów do gry ale one całkowicie zepsuły zabawę - z kodami nie ma po co grać i gra sobie leży na półce bo w komisach jej albo nie chcieli (wersja platinum) albo proponowali 2 F - szkoda ją sprzedawać za 2, niech sobie stoi na półce, może kiedyś pudełko mi się przyda do czegoś laugh.gif

Jak mi zabrakło ammo w wulkanie to myślałam, że tak samo będzie z RE:5, że też nie skończę tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeszedłem RE:5 Gold edition i nigdzie nie mogę znaleźć Desperate escape i mercenaries...Może ktoś mi powiedzieć czemu? Z góry dzięki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeszedłem RE:5 Gold edition i nigdzie nie mogę znaleźć Desperate escape i mercenaries...Może ktoś mi powiedzieć czemu? Z góry dzięki;)

a wykupiłeś te DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wykupiłeś te DLC?

w wersji GOLD, dodatki są od razu na płycie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu przeszedłem RE:5 Gold edition i nigdzie nie mogę znaleźć Desperate escape i mercenaries...Może ktoś mi powiedzieć czemu? Z góry dzięki;)

Niestety zeby w nie zagrac musisz przejsc cala gre jeszcze raz. Nawet jak grales w zwykla (tzn ta stara bez gold)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,pomoże ktoś w zrobieniu platyny ? mam 46%gry. Zostało jednak jeszcze troszkę trophy do robienia a samemu to lipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Gold Edytion. Chciałbym kupić używanego RE5 GE, ale nie wiem, czy jest coś w rodzaju kodu jednorazowego użytku na DLC Lost in Nightmares i Desperate Escape? Można kupić używkę i cieszyć się z tych dodatków, czy trzeba kupić nówkę, aby w nie zagrać?

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, nie ma żadnych kodów. Dodatki są razem z grą na płycie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, nie ma żadnych kodów. Dodatki są razem z grą na płycie ...

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy jest możliwość aby osoba która ma zwykłą edycje mogła grać online z osobą która ma gold edition?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Grając nawet nie zauważysz, że ktoś ma inną wersję.

Dzięki wielkie. Mam jeszcze jedno pytanie mianowicie jak sie tworzy gre aby móc z kumplem grać kampanie? Mnie tylko wyskakuje join game. Nigdy w to nie grałem przez neta dlatego pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal normalną grę, potem wejdź przez :psbutton: do Menu konsoli, odszukaj kumpla na friendliście, naciśnij :triangle: i wyślij invite'a kumplowi. Aby nikt nie wpierniczył Ci się do gry można dać serwer gry jako private, to jednak przy obecnym obleganiu tego tytułu raczej nie będzie konieczne ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Doszedłem do ostatniej finałowej walki i mam bardzo mało amunicji i brak kasy. Nie mogę z takimi zapasami go pokonać. Da się jakoś załatwić kasę lub broń. Wszystko co mogłem sprzedałem. Pozostaje powtórzenie wcześniejszego rozdziału czy jest może jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, znajdź kompana z forum który dołączy do Ciebie i przekaże Ci trochę fantów; amunicji, jajek czy choćby apteczek. Powinno pomóc ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Chcesz to Ci pomoge jutro jestem dostępny gdzieś tak od 20.ID : Sir Haszak.( dzięki Tomo za porade masz piwko u mnie:).Do Czewy mam niedaleko:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli możesz przekazać trochę amunicji to jak najbardziej przyjmę je z otwartymi rękami. Całą kampanię przechodziłem z kumplem i też chciałbym z nim ją dokończyć. Jest możliwość, że podłączysz się do mnie i przekażesz mi broń i potem odłączysz się? Ja też będę miał czas gdzieś od 20:30. Więc jak coś to daj znać na gg 4001874 albo ps3 pescar7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość, są dwa rozwiązania, przy czym w jednym z nich elwis może przekazać Ci amunicję, samemu jej nie tracąc (dublowanie inventory)

Po połączeniu się w jedną grę, host naciska start i daje bodajże restart checkpoint,

Automatycznie trafiacie do menu gdzie konfigurujecie swoje inventory,

Na tym etapie już można przerzucać między sobą fanty, jednakże strona obdarowująca trwale pozbywa się ich ze swojego ekwipunku,

Można też zapakować do 9 slotów ile wlezie amunicji, jajek i innych popierdółek i odpalić grę,

Gracz przejmujący musi mieć pusty plecak,

Następnie po wejściu do rozgrywki przerzucacie wszystkie fanty z jednego inventory do drugiego,

Gracz który oddał swoje zabawki wychodzi z gry, zapytany przez grę czy chce zapisać stan ekwipunku wciska NIE i wychodzi do menu,

Gracz który przejął ekwpiunek również wychodzi z gry, jednak on zapytany a zapisanie ekwipunku wybiera opcję TAK.

Automatycznie obdarowana strona ma pełno nowych gratów, a obdarowujący nic nie stracił. Zabieg można powtórzyć kilkakrotnie dublując ekwipunek w nieskończoność.

Jest to patent na szybką kasę w RE5, gdzie przekazując sobie w ten sposób 9x5 Rotten eggs mamy 90.000$ na kupowanie i 100% upgrade broni. Wymaksowanie wszystkiego to normalnym trybem kilka godzin grania, patentem ze zgniłkami ogarniamy to w 20-30 minut. Dość dokładnie opisałem go w tym miejscu. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo zgnitych jajek jest ktoś chętny na wymiane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest tu temat o RE5, więc wtrącę tu swoje 22 grosze. Resident Evil 5 to najgorsza czesc serii według mnie, jest gorsza od bardzo cienkiej czwórki. Nie wiem, do czego dąży ta seria, ale jak była survival horrorem była cholernie ciekawa. Teraz jest to zwykła bezsensowna sieka, która nudzi mnie po pol godziny gry. Z tej gry robią takie same dno jak film, którego nie chce mi sie nawet komentowac. Jestem bardzo zawiedziony tym co zrobili z pieknym starym RE smile.gif.

właśnie miałem ochotę napisać takiego samego posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze

właśnie miałem ochotę napisać takiego samego posta :)

kurcze ludzie nie zasypiajcie, ja też jestem w pewien sposób sfrustrowany zmianami, ale świat idzie na przód i my musimy także, jarałem się RE1-3 ale jak sobie teraz odpalę nawet na lcd z ps3 to stwierdzam, że jednak nie można stać w miejscu, o klimat pewnie można by bardziej zadbać, ale ten klimat już się nie sprzeda, cieszmy się że nie zakopano tej serii i cos tam mniej lub bardziej udanie wychodzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ludzie nie zasypiajcie, ja też jestem w pewien sposób sfrustrowany zmianami, ale świat idzie na przód i my musimy także...

Racja, trzeba się rozwijać, ale w tym wypadku pozbawienie gracza możliwości ruchu podczas strzelania, to nie jest krok do przodu, czy rozwój :D Chociaż nie utrudnia to gry aż tak bardzo, to idea tego jest dla mnie niepojęta, wręcz debilna chciałoby się rzec... Gdyby to jeszcze w jakimś innym typie gry było, ale nie w survival horrorze. Wyobrażacie sobie wymianę ognia w Dead Space stojąc w miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×