Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ammo w sklepiku tylko do granatnika można kupić ... zgniłych jaj mam w **uj jakby co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy da rady ta gre przejsc we dwoch w coopie przez siec z kolega

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej tak :) Re5 ma co-op lokalny i sieciowy, wspiera też komunikację przez headset więc nie będziecie się nudzić :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak zaprosic kogos do gry w co-opie? Nie mozemy z kolega znalezc opcji... Szukalem tez na youtube. Jakis koles dodal filmik z instrukcja jak zaprosic, ale on ma inne menu niz ja. ja mam Gold Edition dzieki PSPlus, a ten koles zwykla.

Edit:// Juz znalazlem, ale problem jest taki, ze kolega nie moze dolaczyc... Otrzymuje zaproszenie do gry, ale nie ma opcji "dolacz", jest tylko opcja "odpowiedz"... Czy to moze wina innych wersji Residenta. Kolega ma podstawowa, a ja jak juz wspominalem - Gold.

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jeden z was musi wlaczyc jakis level, a drugi z was dolacza do niego - poprzez opcje JOIN GAME ( musisz go tam znalesc ). Tez mialem z tym problem - ale jakos doszedlem do tego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nalezlismy odpowiedz, ale mimo wszystko nie mozemy sie polaczyc. Moze to wina, ze kolega jets w Polsce, a ja w Niemczech?, ale nie sadzimy, ze to przez to. Jest jeszcze jedna sprawa - ja mam typ polaczenia internetowego NAT3 a on NAT2 i wiem, ze to jets tez problem z polaczeniem miedzy dwiema takimi osobami. Mammy czesto problemy z head-setami, zeby sie polaczyc. Ogolnie to w Resident'cie niby sie laczymy i nagle wyskakuje "connecting lost"... I u mnie i u niego to samo.

Edit:// Teraz sprobowalismy tak, ze kolega mnie po prostu szukal i jak chcial dolaczyc do mojej sesji, to wyskoczyl znowu blad...

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak ktoś ma NAT3 to przeważnie są problemy z połączeniem. Ale jak to zmienić to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw jeden z was musi wlaczyc jakis level, a drugi z was dolacza do niego - poprzez opcje JOIN GAME ( musisz go tam znalesc ). Tez mialem z tym problem - ale jakos doszedlem do tego. Pozdrawiam

He??? Dzizasss, jak macie takie rady dawać innym to lepiej już nie pomagać wcale. Join Game z pozycji gry i szukanie kumpla w aktywnych sesjach to chyba jakiś żenujący żart prowadzącego, ciekawe jakbyście się szukali w okresach popularności tej gry gdzie aktywnych sesji z całego świata było w piz*u i jeszcze trochę. Będąc w grze wychodzimy do menu konsoli przyciskiem :psbutton: wybieramy z friend listy nick osoby z którą chcemy grać, następnie naciskamy :triangle: i wybieramy opcję INVITE TO SESSION lub też jeśli to kumplel jest hostem opcję JOIN A SESSION :geek:

Taka sama zasada obowiązuje w kilkudziesięciu innych grach na PS3, nawet w Battlefield gdzie mamy battlelog i opcje sieciowe mega intuicyjne dali możliwość włażenia do siebie z pozycji menu konsoli.

...Czy to moze wina innych wersji Residenta. Kolega ma podstawowa, a ja jak juz wspominalem - Gold.

Nie ma to absolutnie żadnego związku, sam grywałem z GOLD'owcami a mam wersję zwykłą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie jak ktoś ma NAT3 to przeważnie są problemy z połączeniem. Ale jak to zmienić to nie mam pojęcia.

Pierwszą metodą aby przesiąść się z NAT3 -> NAT2 jest włączenie uPNP zarówno na routerze jak i konsoli, wtedy nie musisz się babrać z przekierowywaniem portów co jest z kolei drugą metodą. (Porty jakie należy przekierować są napisane w instrukcji, tudzież gdzieś na tym forum). Aaa i jest jeszcze jedna metoda ustawienie na routerze adresu IP konsoli w strefie zdemilitaryzowanej (DMZ) pod warunkiem gdy jest on statyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Lost in Nightmares nie ma możliwości zapisania gry? Bo jakoś znaleźć nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Lost in Nightmares nie ma możliwości zapisania gry? Bo jakoś znaleźć nie moge.

Nie ma. Dodatki są za krótkie żeby jeszcze grę zapisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które mam w "treasures" są potrzebne do czegoś czy mogę je spokojnie sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które mam w "treasures" są potrzebne do czegoś czy mogę je spokojnie sprzedać?

Sprzedawaj - to główne zródło zdobywania funduszy - jest jedno trofeum które wymaga zdobycia każdego rodzaju skarbu, ale wystarczy ,że go zdobędziesz i możesz go od razu sprzedać - gra zaliczy Ci , że juz go miałes w inventory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem troszke wyzej o moich problemach z polaczeniem sie w grze z kolega.

Wczoraj sprobowalismy jeszcze raz i udalo sie grac. Najpierw sprawdzlilsmy, czy w ogole mozemy sie polaczyc na head-setach - udalo sie, wiec wlaczylismy Residenta i udalo sie polaczyc za pierwszym razem. Takze ja juz sam nie wiem o co w tym chodzi. Krotko mowiac chore to jest. Nie powinno byc takich problemow. Jakies debilne NAT... Ogolnie to juz poszukalem jak odblokowac porty i musze sie za to zabrac, zeby ustawic u mie typ NAT2, ale jest troche kombinowania z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Po przejściu gry z kumplem coop online, pojawiła mi się opcja infinity ammo. Tylko jak wybieram sobie jakiś chapter i włączam inf. ammo to niestety ammo normalnie ubywa. Jakiś myk jest na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile kojarzę to najpierw musisz zrobić całkowity upgrade broni wszystkich możliwych statystyk, potem wykupujesz taki upgrade dla danego modelu, włączasz go chyba w 'Special Settings' i przed uruchomieniem rozdziału czy gry również musi ta opcja być zaznaczona.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.

Poratuje ktoś jajkami? Potrzebuje 4 różne typu. Plus trochę innych żeby nabić kasę i ulepszyć bronie.

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole nie rozumiem dissowania tej ( i szostej czesci) gry. Pamietam do dzis klimat jedynki ale to bylo sto lat temu. Dzis 5 i 6 to nowe czasy, wszystko jest bardzo grywalne.

Choc mogliby to pociaganc dwutorowo, z jednej strony Reisdent survivalowy, a drugi to bardziej akcja. Cos takiego niby jest teraz w szostce w oddzielnych kampaniach ale moglyby byc w ogole oddzielne gry ..

A co do samej 5 i ostatniej walki to ta liniowosc tu jest wrecz odpychajaca .. Wszystko z gory trzeba zrobic tak a nie ianczej, nawet jesli wydaja sie inne drogi ( ta glupia kula ktora moze przejsc tylko jedna osoba lol). Ale podobalo mi sie, w co-opie klimat jest kapitalny.

--

I jeszcze takei pytanie do fanow, warto posciagac ta oryginalna trylogie z pss ? Cena jest wysoka bardzo, ale nie wiem jak z grywalnoscia dzis w to .. gralem kiedys tylko na PC w stare czesci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie, bo jak chodzi Ci o dodatki to tam nie masz opcji zapisu, a w normalnej podstawce z tego co pamiętam to automatycznie zapisuje się po ukończeniu danego rozdziału, nie pamiętam czy można z menu gry zapisać ręcznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że przeszedłem rozdział, i po włączeniu ponownie gry, muszę ją przechodzić od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna. Ale checkpointy sa czesto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×