Skocz do zawartości
Emir

Resident Evil 5

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem filmik , gorąco polecam ,cała akcja dzieje się na lotnisku , łza w oku mi się zakręciła jak zobaczyłem scenki z Residenta 2 , bohaterowie wracają myślami do tamtych wydarzeń jest ich mało ale i tak ukłony dla twórców , Leon to teraz zimny agent służb specjalnych trochę za zimny, Clare przypadkiem znalazła się na lotnisku , więcej nie napiszę bo popsuję wam zabawę spoilowaniem,ogólnie film bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala akcja sie dzieje na lotnisku!? Przestan sciemniac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cala akcja sie dzieje na lotnisku!? Przestan sciemniac...

No dobrze ,głównie na lotnisku , zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uu ten film jest już od 18-10-2008 :D

Qtwa jak zwykle, najciemniej pod latarnią! Siedze na forum i 2 miesiące później sie dowiaduje o filmie który już Wszyscy widzieli ;)

Zostało mi 12% do końca... Niedobrzy Wy, nununu jakbym nie doczytał to by mi poleciał ten Res bokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobrze ,głównie na lotnisku , zadowolony.

Kurde no nadal nie jestem zadowolony bo na lotnisku to jakies 30 min sie dzieje czyli jedna 3 filmu...

Ale niech bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde no nadal nie jestem zadowolony bo na lotnisku to jakies 30 min sie dzieje czyli jedna 3 filmu...

Ale niech bedzie.

Ja stawiam na ponad połowę ale niech będzie 30 minut bo cię lubię SmaleC,pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzilem to 30 min wraz ze wstepem zajmuje im ucieczka z lotniska(budynku) Pozniej akcja sie przenosi na parking(o ile to jest parkin a nie jakis plac, w kazdym badz razie jest to obiek lezacy przy lotnisku), a raczej strefy bezpieczenstwa, a potem troche przed polowa filmu docieraja do pewniej instytucji (nie spilerujemy) i tam sie wszystko dzieje az do konca (prawie bo epilog jak to zawsze bywa sie przenosi w innne miejsce)

Tak wiec doszlismy do konsensusu. A zatem pozdrwaiam! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film resident evil degeneration naprawde bardzo dobry.Dla mnie jest lepszy niz te filmy co wyszły do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sprawdzilem to 30 min wraz ze wstepem zajmuje im ucieczka z lotniska(budynku) Pozniej akcja sie przenosi na parking(o ile to jest parkin a nie jakis plac, w kazdym badz razie jest to obiek lezacy przy lotnisku), a raczej strefy bezpieczenstwa, a potem troche przed polowa filmu docieraja do pewniej instytucji (nie spilerujemy) i tam sie wszystko dzieje az do konca

Jak sprawdzilem to 30 min wraz ze wstepem zajmuje im ucieczka z lotniska(budynku) Pozniej akcja sie przenosi na parking(o ile to jest parkin a nie jakis plac, w kazdym badz razie jest to obiek lezacy przy lotnisku), a raczej strefy bezpieczenstwa, a potem troche przed polowa filmu docieraja do pewniej instytucji (nie spilerujemy) i tam sie wszystko dzieje az do konca (prawie bo epilog jak to zawsze bywa sie przenosi w innne miejsce)

Tak wiec doszlismy do konsensusu. A zatem pozdrwaiam! :P

(prawie bo epilog jak to zawsze bywa sie przenosi w innne miejsce)

Tak wiec doszlismy do konsensusu. A zatem pozdrwaiam! :P

No dobra,masz rację,ale doceń to że się przyznałem  , pozdrawiam i szacun za zimną krew.

ps.Sory za popieprzenie z połączeniem postów,rozłącza mi neta i przez to nagmatwałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy macie problem ;) Po co rozkminiać ile min trwa akcja na lotnisku a ile w samolocie? Zombiaki to zombiaki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam poszukiwania filmu w sieci ;)

Czy to czasem nie piractwo panie Hades ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to czasem nie piractwo panie Hades ?

Piractwem nazywa się udostępnianie plików w sieci! Ssanie ich z sieci, gdzie są ogólnodostępne nie jest piractwem Panie Daras ;)

Tak więc, piracę jak udostępniam to co ssam, a ja nie udostępniam ;) Poza tym umówmy się, filmy to nie tylko ja chyba tu 'pożyczam' od ludzi w sieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc panie Hades jest pan w błędzie, wycinek z wiki najlepiej panu to wyjaśni.

Piractwo medialne – potoczne określenie działalności polegającej na nielegalnym kopiowaniu i posługiwaniu się własnością intelektualną (programami komputerowymi, muzyką, filmami itp.) bez zgody autora lub producenta i bez uiszczenia odpowiednich opłat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra Panie DaraS, więc proszę powiedzieć że Pan nie czerpie korzyści z sieci jakie nam ona daje!?! :)

Poza tym, nigdy nie mówiłem że jestem 'grzeczny', nie piracę jedynie w temacie PlayStation ;) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no przenieście się może do jakiegoś ogólnego działu. Tu chyba się mówiło o RE5 a nie o RED.

Wygląda mi na to, że prócz lepszej grafiki, coopa i zmiany zompków na laleczki voodoo to nadal ten sam stary RE2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips gra 17 raz w U:DF aby pobić mój wynik więc pewnie pojawi się po 22:00 dopiero :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerpię panie Hades :) kto nie pije ze źródełka gdy jest spragniony ? :D

nie piracę jedynie w temacie PlayStation ;) ...

Bo jeszcze nie można, pożyjemy zobaczymy :D

Sorry za OT z mojej strony to koniec dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że fajnie jest pogadać o tym filmie w tym dziale , jest on powiązany z serią a o piątce na razie nie ma co pisać , po co otwierać nowy specjalnie dla tego filmu , mam wyrzuty że zacząłem, lepiej dajmy sobie spokój z tym filmem , jak nie można to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film nijak nie jest powiązany z grą. Jedyne co mają wspólne to początek tytułu.

Na temat RE5 już można zacząć gadać na podstawie dema, które wyszło w Japonii. Co prawda na X360 ale pogdać można :)

A o samym filmie można TU :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieniądz panowie pieniądz, wszyscy gonią tylko za tym, zdradzieckie bestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak btw. czemu temat tego pokoju to Residen Evil 5???

Bo ''t'' na klawiaturze zabrakło ;)

Co do piractwa to popieram Hadesa, choć i tak już nie ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×