Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem, mianowicie: przeszedłem B:AA na normalu i nie dostałem trofea za ukończenie gry na tym poziomie trudności, to samo z trofeum party pooper załatwiłem wszystkich zbirów a trofea nie ma, a na koniec jeszcze zagadki enigmy zebrałem wszystkie 240 i tak samo nie dostałem trofea:? nie wiem czym to jest spowodowane ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jackli: nie mam pojecia u mnie wszystko wpada jak nalezy. Moze podmieniales jakies pliki na ps3 i cos sie popsulo? Zobacz czy inne gry maja to samo.

Wracajac do batmana: Powiem tak, predator challange to bulka z maslem, natomiast combat challange to juz spore wyzwanie nie wspominajac juz o perfect combo:). Ogolnie rzecz biorac jak stracimy flow to nie ma juz szansy na 3 batarangi eh... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ukonczylem batmana kolejny raz tym razem na hardzie i wpadla platyna :_). Gra niesamowita, moim zdaniem to cichy faworyt do gry roku w swoim gatunku. Nawiazujac do combat challange zeby dostac duzo punktow trzeba najpierw wbic tak z 20x combo a potem rzucic typka ( krzyzyk + kolko ) i odrazu wykonczyc go na ziemi ( l2 + trojkat ) wtedy dostajemy pokazna premie (oczywiscie dalej kontynujemy combo ;) ). Strasznie meczylem sie w challange Shock and Awe extreme - masakra, nie wiem jakim cudem udalo mi sie to zaliczyc. Zawsze albo nie zdazylem z czasem albo mialem zbyt malo punktow, a nadszedl taki dzien, ze przysiadlem do konsoli i zaliczylem to za pierwszym razem majac w zapasie 20sekund i 50tys pkt w kieszeni (30tys wymagane na 3batarangi) az sie zdziwilem ;P. Moja ocena to 9 z malym plusikiem. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz:

na samym koncu Bane wynurza swoje lapsko z morza i lapie skrzynie z napisem TITAN o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ukonczylem batmana kolejny raz tym razem na hardzie i wpadla platyna :_). Gra niesamowita, moim zdaniem to cichy faworyt do gry roku w swoim gatunku. Nawiazujac do combat challange zeby dostac duzo punktow trzeba najpierw wbic tak z 20x combo a potem rzucic typka ( krzyzyk + kolko ) i odrazu wykonczyc go na ziemi ( l2 + trojkat ) wtedy dostajemy pokazna premie (oczywiscie dalej kontynujemy combo ;) ). Strasznie meczylem sie w challange Shock and Awe extreme - masakra, nie wiem jakim cudem udalo mi sie to zaliczyc. Zawsze albo nie zdazylem z czasem albo mialem zbyt malo punktow, a nadszedl taki dzien, ze przysiadlem do konsoli i zaliczylem to za pierwszym razem majac w zapasie 20sekund i 50tys pkt w kieszeni (30tys wymagane na 3batarangi) az sie zdziwilem ;P. Moja ocena to 9 z malym plusikiem. Nurtuje mnie tylko jedna rzecz:

na samym koncu Bane wynurza swoje lapsko z morza i lapie skrzynie z napisem TITAN o co chodzi?

to jest chyba losowe, raz mialem croca a za drugim razem scarecrowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem za każdym razem (2 przejścia) Scarecrowa.

No i to pewnie

delikatna zapowiedź sequela :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Właśnie skończyłem wątek fabularny na poziomie easy (gram na konsoli pierwszy raz od 10 lat:blush:) i po napisach końcowych nadal mogę grać (gra ukończona w 70%). Co teraz powinienem robić? Zbierać pytajniki, rozwiązywać zagadki?

Zapewne za czas jakiś zacznę na hard - gra jest wielka i na wiele godzin przykuła mnie do tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:

Właśnie skończyłem wątek fabularny na poziomie easy (gram na konsoli pierwszy raz od 10 lat:blush:) i po napisach końcowych nadal mogę grać (gra ukończona w 70%). Co teraz powinienem robić? Zbierać pytajniki, rozwiązywać zagadki?

Zapewne za czas jakiś zacznę na hard - gra jest wielka i na wiele godzin przykuła mnie do tv.

To co napisałeś wyżej + challange :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie tak dawno ukończyłem Batmana i niestety dla mnie gra bez żadnych rewelacji. Od połowy gry, nie ukrywam ale grałem na siłę aby tylko ukończyć tą pozycje.

Głównym powodem przez który gra nie przypadła mi w ogóle do gustu, były jak dla mnie monotonne lvl, które w moim odczuciu nie różniły się wiele od siebie. Czułem się jak bym cały czas biegał po tej samej lokacji co do prowadziło mnie po 2/3h grania do maksymalnego znudzenia.

W mojej skali dałbym jej 3 może 4 / 10, jest to dla mnie pozycja która od razu po przejściu leci do wymiany.

Na szczęście w miarę szybko grę ukończyłem i oddalem właścicielowi :)

Całe szczęście grę pożyczyłem, bo gdybym ją kupił, chyba bym się popłakał.

Wiem że wszyscy zachwalają i pod niebiosa wręcz tą pozycje wznoszą, jednak po mojej opinii widać że gusta są rożne :)

Edytowane przez EsoxNH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja katuje Challenge Rooms. Grę póki co łyknąłem grę na normalu. "Szukajki" prawie wszystkie zebrane(rozwiazane) - zostały mi tylko dwie szczęki Jokera, których nie mogę nigdzie znaleźć. Jeśli chodzi o grę - dla mnie multiplatformowa gra roku i to się nie zmieni ! Nie mogę się od niej oderwać, a już spędziłem z nią kupę czasu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie nie tak dawno ukończyłem Batmana i niestety dla mnie gra bez żadnych rewelacji. Od połowy gry, nie ukrywam ale grałem na siłę aby tylko ukończyć tą pozycje.

Głównym powodem przez który gra nie przypadła mi w ogóle do gustu, były jak dla mnie monotonne lvl, które w moim odczuciu nie różniły się wiele od siebie. Czułem się jak bym cały czas biegał po tej samej lokacji co do prowadziło mnie po 2/3h grania do maksymalnego znudzenia.

W mojej skali dałbym jej 3 może 4 / 10, jest to dla mnie pozycja która od razu po przejściu leci do wymiany.

Na szczęście w miarę szybko grę ukończyłem i oddalem właścicielowi :)

Całe szczęście grę pożyczyłem, bo gdybym ją kupił, chyba bym się popłakał.

Wiem że wszyscy zachwalają i pod niebiosa wręcz tą pozycje wznoszą, jednak po mojej opinii widać że gusta są rożne :)

Hmm, jak dla mnie Batma to gra roku bez dwóch zdań. A do tego co napisałeś dodam że tak samo czułem się jak ty grając w Uncharted 2

Edytowane przez Marek21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę stronę ze światowymi rankingami ze wszystkich Challenge?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jak dla mnie Batma to gra roku bez dwóch zdań. A do tego co napisałeś dodam że tak samo czułem się jak ty grając w Uncharted 2

Czyli jak dobrze rozumiem grajac w uncharted nudzilo cie zludzenie iz chodzisz ciagle po tych samych lokacjach ;)? funny funny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też Batman podobał się bardziej niż U2. Ciężko powiedzieć dlaczego... ale po prostu Arkham Asylum urzekł mnie swoim klimatem i innowacyjnością.

Nie zrozumcie mnie źle- U2 to bardzo dobra gra, ale niczym mnie nie zaskoczyła w przeciwieństwie do gry z Nietoperkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to Uncharted 2 wygrywa z Batmanem, ale Nitoperek to było do mnie ogromne zaskoczenie, nie spodziewałem się tak dobrej zabawy, a sama gra jakoś tak się mi wplątała w ręce i kupiłem. Gra na mocne 9/10 z fajną historią i JOKERem, chyba największym atutem tej gry. No i klimat który położył mnie. Ale to w Uncharted 2 zbierałem zęby z dywanu, nawet ojciec się zaciekawił i się przyglądał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Gackiem była inna sprawa niż z U2, gra niemiała najmniejszego hype'u i nawet nie spodziewaliscie sie tak dobrej gry... A z U2 było inaczej, wielki hype, gameplaye, trailery itd wiec wiedzieliscie co bedzie sie spodziewać. Ja miałem tak jak kolega wyżej z U2, akurat drake wisiał na belce pomiedzy budynkami i wyleciał helikopter, a mama przyglada sie i pyta sie mnie coto za film oglądam.

U2 = 10-

B:AA = 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Skill i to jest właśnie piękne w tych grach, że nawet jak ktoś się nie interesuje, a zobaczy coś takiego jak U2 to mu kopara sama leci na ziemie. I tak jak mówisz na Uncharted było duże ciśnienie po dobrej pierwszej części, tak samo najprawdopodobniej będzie z drugą odsłoną Batman'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust, co dla jednego jest dziełem dla drugiego będzie tanim badziewiem. Ważne że tworzy się dużo różnorodnych gier aby każdy mógł się cieszyć z gry, dla mnie U2= 10/10, B:AA= 3/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esox, ale dlaczego Batman to dla ciebie 3/10? Co się w tej grze nie podoba? Wykonanie to majstersztyk, może klimat Ci nie pasuje, ale to nie powinno obniżać oceny o przynajmniej pięć oczek xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedłem batmanka na normalu teraz zbieram riddle itd potem hard nie grałem w challange mode raz właczyłem to sama walka ,moze i dobrze bo jakos tzreba zrobic 40 kombo i perfect combo masakra żebym wiedział jak najwiecej chyba wyczosałem 25razy... dla mnie niespodziewana bomba ta gierka 8.8/10 a U2 to 10/10 ale to inny rodzaj gry predzej by ja porownas do MGSwhistling.gif pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY powiedzcie jak najlepiej w challange mode ich tłuc ,bo cisne kombosy a jak wszyscy na ziemi leżą to już dupa...zerują sie, chyba ze jest jakis sposób ,aby gdy wszyscy leżą nieprazytomni na chwilke dalej kombo walić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę już całkiem dawno więc mam dla was radę: Pamiętajcie żeby podczas pierwszego przechodzenia... (pod koniec gry) wytłuc wszystkich "imprezowiczów" Ja o tym zapomniałem a właściwie nie wiedziałem i straciłem trochę zabawy a do tego trofeum :(

Grę oceniam 9 na 10... Z niecierpliwością czekam na kontynuację a wy? Zdaje się że teraz będzie na otwartym terenie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczypior generalnie uzywaj roznych kombinacji np. jezeli jeden lezy to drugim rzucasz (rzucanie troche trwa) i wtedy ten lezacy juz wstanie. Jest wiele mozliwosci rozwiazania takiej sytuacji. Najgorzej jest wlasnie nie robic zadnych kombinacji i wszystkich powalic ;P. Wlasnie - chociaz nawet jak wszyscy leza wcisnij R2 + trojkat (jezeli dobrze pamietam) wtedy Batman wskoczy na lezacego i ukreci mu leb :) (najlepiej stosowac to przy duzym combo wtedy jest ladna premia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT GotY Awards 2009

Best Action/Adventure Game - and the winner is .... Batman Arkham Asylum  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT GotY Awards 2009

Best Action/Adventure Game - and the winner is .... Batman Arkham Asylum  :thumbsup:

wiedzialem, mieli do wyboru MW2/AC2 i B:AA a gt niestety faworyzuje xboxa i gra roku praktycznie zawsze jest multiplatformowa poniewaz X nie ma nic ciekawgo aby zgarnac ten tytul - ta ta, fanboye sie wiem :D, ale mam te platforme i lipa. Poniewaz MW2 to byl odgrzewany kotlet zostal wybor miedzy AC/B:AA, wybor byl prosty, chyba tylko bezduszni przekupni idioci nie docenili by tak wspanialego zaskoczenia tego roku.

edit: wlasnie skonczylem ogladac i zapomnialem ze GT dzieli porzadnie kategorie wiec MW2 nie bylo w nominacji, coz, werdykt pozostaje wciaz taki sam ^^

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×