Skocz do zawartości
Emir

Batman Arkham Asylum

Rekomendowane odpowiedzi

To te Goty juz wyszlo? Chcialem kupic sobie ta gierke , sa zestawy bez 3d? nie zbyt te 3d mnie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło, niestety to całe Trioviz to ponoć lipa, takie same zielono-czerwone okulary 3d jak lata temu. Dlatego kupiłem zwykłą wersję - do wyrwania na alledrogo za mniej niż 100pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w GOTY nie ma opcji na okulary do odbiornika 3-d ?? A ja napisałem gdzieś że gra będzie jak avatar ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są to okulary do odbiornika 3D tylko do zwykłego TV - jest to obraz anaglificzny czyli stereoskopia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre przeszedłem i nie żałuje ani sekundy spędzonego przy niej. Gra ma bardzo fajny mroczny klimat ( jak to batman). Wyzwania ciekawe dostarczają wiele emocji. Polecam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde tyle pochwał zebrała ta gra, ale mnie odstrasza, że to Batman :/ a Batmana nie lubie i widaje mi sie kiczowaty. Grął w to ktoś kto nie lubi w ogole postaci Batmana i mu sie ta gra spodobała ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:pardon: to tak samo jak ja. Batman wogule weź przestań co to jest a oceny ma dobre i zastanawiam sie nad jej kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w goty można wyłączyć to 3d

Można.

Ja też jakoś za batmanem nie przepadałem, a gra podobała mi się bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie zadnych filmow, komiksow, seriali, bajek, czapek, naklejek, figurek i innego tego typu badziewia zwiazanego z jakimkolwiek superbohaterem. kicz, dziecinada i niedojrzalosc.

a mimo to gra mi sie podobala, polecam: dobra, solidna pozycja. najbardziej wciagnely mnie zagadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można.

Ja też jakoś za batmanem nie przepadałem, a gra podobała mi się bardzo.

nie lubie zadnych filmow, komiksow, seriali, bajek, czapek, naklejek, figurek i innego tego typu badziewia zwiazanego z jakimkolwiek superbohaterem. kicz, dziecinada i niedojrzalosc.

a mimo to gra mi sie podobala, polecam: dobra, solidna pozycja. najbardziej wciagnely mnie zagadki.

To tak jak ja, grałem jeszcze za czasów ps2 w to ale to był kicz i tu naglę słyszę że na ps3 wychodzi i się tym zachwycają ,pobrałem demko i tu pierwsze zaskoczenie gra dojrzała dość mroczna no i z elementami zakradania no to do sklepu(kupiłem) i klepałem w nią i jest extra do tej pory czeka na półce na "pszeszycie"-(niektórzy wiedzą co mam na myśli :biggrin:) jej ponownie i być może na wbicie platynki, zagadki są super poprowadzone nic tylko czekać na 2 część

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w innym temacie, zebrało mi się na odrabianie zaległości. Na pierwszy ogień poszedł Batman. I to był strzał w dyszkę. Gra dała mi więcej radości niż taki Assasin 2 czy Killzone 2. Polecam. Ale platynę sobie odpuszczę. Mam za słabe nerwy na "czelendże". No a lista zaległości jeszcze długa i Batman idzie lada chwila pod młotek (4 dni spokojnego grania na hardzie aby zaliczyć wątek). Pobawię się trochę ze 'znajdźkami' bo o dziwo one nie nużą. Śmiem rzec, że satysfakcjonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. C|zy jak kupie zwykla wersje to bedzie jakis patch do 3d czy to ma tylko goty? Pytam bo mam juz okularki i nie wiem czy oplaca sie brac goty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. C|zy jak kupie zwykla wersje to bedzie jakis patch do 3d czy to ma tylko goty? Pytam bo mam juz okularki i nie wiem czy oplaca sie brac goty.

Okularki to za mało, musisz posiadać telewizor z obsługą obrazu 3D, których na razie nie można określić jako przystępne ze względu na ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te okulary anaglifowe czy jak im tam i z tego co wiem to w batmanie goty tez sa takie okularki i wcale nie trzeba speclajnego tv za 10k

Czy jest patch dla zwyklej wersji (nie goty) zeby bylo mozna pograc w 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okularki to za mało, musisz posiadać telewizor z obsługą obrazu 3D, których na razie nie można określić jako przystępne ze względu na ceny.

Ziomek nie pier*** za przeproszeniem jak nie wiesz ......

Ja mam te okulary anaglifowe czy jak im tam i z tego co wiem to w batmanie goty tez sa takie okularki i wcale nie trzeba speclajnego tv za 10k

Czy jest patch dla zwyklej wersji (nie goty) zeby bylo mozna pograc w 3d

Tak okulary anaglyf wystarczą i GOTY trzeba mieć, na zwykłej 3d nie ma

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra mistrzostwo :)

Klimat, grywalność, postaci, fabuła, dialogi - wszystko jest niesamowicie złożone w jedną solidną całość i czuć ten klimat :)

Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o poziom trudności - zacząłem grać na hard i już w pierwszych minutach miałem problem z drugą grupą więźniów, zanim mi się udało podchodziłem kilka razy. Jak jest w dalszych etapach? Często będzie walka z większą liczbą przeciwników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba unikać niepotrzebnych bójek z patałachami Jokera, z reguły walczyć będziesz z 2-3 gostkami. Są jednak miejsca gdzie robi się mocna zadyma i przeciwników jest bardzo dużo.

Kluczem do sukcesu w bójkach jest korzystanie z systemu freeflow, musisz nauczyć się łączyć ciosy z unikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed jakąś trudniejszą walką warto jest polatać po planszy (tak, żeby Cię nie wykryli) popatrzeć jak się poruszają, wyeliminować po cichu tych co się da, a resztę stłuc combosem : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umiejętne stosowanie kontr to klucz do sukcesu. IMO przy wprawieniu się gra na hardzie nie stanowi dużego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj dalej na hardzie to sie wprawisz

Gra to nie problem, challange to jest dopiero cos

Zajelo mi pare dni przejscie tego, a pod sam koniec jedno wyzwanie brakujace do platyny (Schock and wave) juz chcialem gre wyrzucic w cholere ale sie udalo.

Trening to podsrawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, grę przeszedłem, teraz od dwóch dni katuję właśnie Shock and Wave Extreme i wyrywam włosy z głowy hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiając zaległości zabrałem się za Batmana: AA.

Tak sobie myślę, że Platyna jest teoretycznie w zasięgu ręki, więc może warto byłoby spróbować. Stąd moje pytanie: czy po skończeniu gry będę miał możliwość odszukania znajdziek/ukończenia Riddle's Challenges ? Czy będę musiał zaczynać grę od nowa?

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiając zaległości zabrałem się za Batmana: AA.

Tak sobie myślę, że Platyna jest teoretycznie w zasięgu ręki, więc może warto byłoby spróbować. Stąd moje pytanie: czy po skończeniu gry będę miał możliwość odszukania znajdziek/ukończenia Riddle's Challenges ? Czy będę musiał zaczynać grę od nowa?

Będziesz mógł szukać po skończeniu gry :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×