Welcome to PS Site Forum - ... o PLAYSTATION wiemy wszystko!

Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz w stanie dostosować swój profil, otrzymywać punkty reputacji jako nagrodę za złożenie zawartości, a także komunikować się z innymi użytkownikami za pośrednictwem prywatnej skrzynki, plus wiele więcej! Ten komunikat zostanie usunięty po zalogowaniu się.

wojcik_dan

Użytkownicy
 • Ilość dodanej zawartości

  852
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

104 Taka sobie

O wojcik_dan

 • Ranga
  Noł-lajf
 • Urodziny 12/21/81

Kontakt

 • Strona WWW http://card.psnprofiles.com/1/wojcik_dan.png
 • Gamertag St kpr Dan
 • PSN wojcik_dan

Informacje o profilu

 • Płeć Mężczyzna
 • Skąd Kobyłka

Ostatnie wizyty

3072 wyświetleń profilu
 1. PS4

  Punisher zarąbista giera. Andromedę też biorę.
 2. Sama zmiana tv to nie wszytko. Mi się udało w dobrej cenie kupić Samsunga 65"KS8000 i niby fajnie. Podłączyć i grać ale niestety mój ampli Onkyo 609 nie przepuszcza już sygnału 4k więc trzeba obie konsole Ps4Pro i X1S z powrotem do tv a dźwięk po optyku. Słuchawki też mam po optyku i co i trzeba teraz wachlować optykiem w zależności gdzie ma być dźwięk. Telewizor kupiony to teraz trzeba na nowy ampli odkładać:-) I tak w kółko.
 3. Nie sądziłem, że z wiekiem język ojczysty może być problemem. Ja młody też już nie jestem ale z pamięcią jest jeszcze u mnie wporządku.
 4. A nie lepiej po polsku dać;-) Dodano nową zakładkę w Ukrytej herbaciarni pozwalającą na zmianę statystyk Przedmioty z których możemy korzystać (takie jak strzały do łuku czy amunicja do strzelb) będą wysyłane do magazynu Dodano zakładkę "Inne" do menu Statystyk Dodano następujące zakładki w menu systemowym: Broń Zbroje Małe przedmioty Automatyczne odnowienie amunicji przy starcie misji Centruj kamerę przy blokowaniu Na ekranie głównym wyświetlana będzie wersja gry Itokuri swoim wzmocnieniem broni ma wyższy priorytet niż ochrona przed paraliżem Poprawki błędów Naprawiono nadpisywanie postaci na drugim zapisie podczas autozapisu Naprawiono niekończący się drop Amrity z niektórych przeciwników Przywrócono brakujące assety w niektórych planszach Poprawiono wyrzucanie z gry podczas walki z niektórymi bossami Naprawiono błąd uniemożliwiający ukończenie misji jeśli pokonaliśmy przeciwnika gdy ten był w powietrzu Naprawiono błąd uniemożliwiający ukończenie misji jeśli pokonaliśmy przeciwnika gdy ten był za ścianą Poprawiono błąd z Saika Magochi i Kellym znajdującymi się na ziemi Naprawiono ponowne łączenie się z graczem po ukończeni misji w co-opie Poprawiono błąd podczas gry przez sieć gdy Mujina nie rejestrował gestów Poprawiono błąd powodujący, że nasz bohater był nagi i blokowało ekwipunek gdy teleportowano nas podczas siedzenia w gorącym źródle Poprawiono detekcję kolizji w silnym ataku średniej postawy dwóch katan gdy przeciwnik się bronił Poprawiono błąd, który powodował blokowanie postępu gdy użyliśmy na bossie umiejętności Ślizg liści Poprawiono odpalanie Żywej broni Suzaku Poprawiono wyświetlanie pokonanych przeciwników Poprawiono opisy gestów w Ukrytej herbaciarni Poprawki błędów
 5. Cały sprzęt to lepiej rozbierać, sprzedawać czy ofiarować?
 6. No ładnie. Na jednym podejściu się robi?
 7. PS4

  Nie no, na pudełku jest symbol w prawym górnym rogu. Odebrałem w czoraj w Saturnie. Cuh 7016B.
 8. Tak. Jest od tego przedmiot "gałąź"czegoś tam.
 9. Jak to jest z tym dzieleniem? Swoje konto mam z bratem gdzie on ma ustawione jako podstawowe tam miałem plusa i mieliśmy go obaj. Drugie konto dziele z kolegą i jego konto mam ustawione u siebie jak podstawowe. I teraz najlepsze. Na moim koncie skończył się plusa ale u kumpla na koncie jest plus jego a u mnie już nie. Jak to działa w końcu? PS: Dobra już wszystko wiem sam plus jest aktywny bo mogę grać online po prostu nie działają gry które były pobrane z tego plusa który wygasł.
 10. Może tak być. Bo fakt faktem jak kumpel zginął to musieliśmy na nowo się łączyć. I faktycznie nie można wtedy grać jako ze znajomym tylko wybiera się graj jako gość.
 11. Nie no ja też tak słyszałem ale fakt jest faktem, że pomagał mi z bossem, którego ani ja ani on nie pokonaliśmy. Ja byłem przy kapliczce ustawiliśmy hasło a on z głównej mapy się dołączył tylko nie wybierał pomóż znajomemu tylko chyba jako gość czy coś takiego.
 12. No właśnie jak to jest. Kumpel nie rozwalił jednego bosa a może mi pomagać z nim w mojej grze. Więc jak to jest?
 13. PS4

  No właśnie bo sam nie wiem czy brać jutro czy nie ale zależy mi by w połowie marca już mieć bo raz, że Horizon a dwa, że wjeżdża nowy tv. A pewnie do tego czasu nic się nie zmieni. Chyba?
 14. PS4

  Mi się udało jeszcze załapać i mam do dobioru. Jaki jest teraz najnowszy model? Miałem czekać na białą(jeżeli będzie taka wogóle)ale chyba do 1 marca i tak się nie pojawi więc biore to co jest.
 15. A ja się męczę z Bossem Hino-Enma. Masakra.