Skocz do zawartości
Natsu

Ni No Kuni: Wrath Of The White Witch

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zamiast Toko polecam Toko Toko....mobek daje 8k expa za ubicie, występuje na ścieżce z Perdidy.

 

Często występuje trójkami co daje nam nawet 24k expa na walkę, po około 1-2 godzinach expienia tam mamy już max lvl a jak dobrze pójdzie to i jednego z najsilniejszych pomocników w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku jaki podałem są lokacje 3 rodzai toko, btw. jest w grze jakiś patent na zdobywanie familiarów, jakiś item, zdolność może ktoś znalazł jakiś dobry sposób (trzymanie pada do góry nogami i bieganie wokół TV nie pomaga nic :P )? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde serio nie pomaga ?XD to po co ja to robiłem godzinami xD 

 

A co do zdobywania potworków to jest jeden skill który podnosi szansę na to że się w nas zakochają...ale to i tak szału nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom jest jakiś merit który zwiększa szanse o 20%... ale jak mamy 2% szans to 2,4% dużej różnicy nie robi, no nic zostaje farma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to jest ten minus...bez dużej ilości oldschoolowej farmy nie zdobędzie się najlepszych takich jak Dinoceros i Toko Toko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzieki, faktycznie z lenistwa czasami nie zajrze w google:) pozniej zczaje bo zrobilem bladil i wszystkie familiaty na 3forme rowno wbilem mniej wiecdj i musz3 podgrindowax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nie udalo mi sie rozszerzyc familisrity o kolejne serduszko a mam caly growth level i stworki nie moga dostawac wiecej statsow z lakoci to mozna jakos zaradzic czy juz za pozno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem możesz dawać im łakocie, nie zwiększysz ich statsów, ale wskoczy im kolejny lvl serducha i odblokuję to koleje 10pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj żeby dawać im to co lubią i w najlepszym wydaniu...wtedy serca skaczą im jak szalone.

 

Do tego dobrą taktyką jest podbijanie najsłabszych statów za pomocą jedzenia...wg. mnie jest to lepsze rozwiązanie niż podbijanie czegoś co i tak będzie duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się udało złapać toko, ale nie wiem czy jakiś z niego pożytek będzie na ten moment bo podbicie mu lvli to istna katorga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem...Toko Toko i 2h farmienia go i masz max lvl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toko na razie złapałem, drugiej formy jeszcze nie dorwałem ale spoko wszystko przede mną. Na razie bawie sie w kasynie.

 

Powie mi ktos czy oplaca sie grac post game + czy tam new game + po skonczeniu? Dodam ze nie zalezy mi na trofeach itp. tylko czy jest cos ciekawego wartego uwagi czy tylko jakies nowe questy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post game daje Ci nowe questy, hunty, najpotężniejszych przeciwników + zakończenie.

 

Ogólnie warto wg. mnie mimo że trofeów za to raczej nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba za alchemy cos tam jest nie? Ok to musze zobaczyc jak skoncze bo tyle gier do ogrania ze nie wiadomo jak to wszystko z normalnym trybem zycia polaczyc i kiedy przechodzic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup...za 120 różnych przedmiotów...czyli tak z 90% wszystkich musisz wyrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie gra mi się mega podoba, ma klimat i to coś ale system walki czasami mnie wkurza zwłaszcza to jak komputer steruje towarzyszami, no ale nie mozna miec wszystkiego. Skoncze i zabieram sie za tales of graces i finala XIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie platoon table bo tam najszybciej idzie chyba kase nabic. Ogolnie chce jakos szybko i sensownie zarobic tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co grać w kasynie skoro w 10s można zamienić golda na żetony i kupić wszystko co potrzeba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co grać w kasynie skoro w 10s można zamienić golda na żetony i kupić wszystko co potrzeba ?

 

A skąd tyle golda?

 

Ps. jestem po dark djinnie i pytanie mam kiedy jest moment na porobienie wszelkich questow? Czy jeszcze spokojnie isc dalej w fabule i potem sobie wszystko porobic czy juz teraz jakos jest ten moment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co grać w kasynie skoro w 10s można zamienić golda na żetony i kupić wszystko co potrzeba ?

Przecież w tej grze jest tak mało złota że nigdy nie ma kasy na zmianę ekwipunku na lepszy całej ekipy nie mówiąc już o pokemonach.

Nie mam pojęcia skąd miałeś tyle kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej lokacji przed końcowym Bossem za walkę wypada ok 10 tyś, szybko i bez bólu można sporo kasy zdobyć.

 

Wojtasso, możesz przejść grę i dokończyć robienie questów, nie ma to znaczenia czy zrobisz to przed czy po napisach końcowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×